ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 7 ΜΑΙΟΥ 2006 ΣΤΟ ΒΟΛΟ

Τοurs

Συντονιστής: Events Moderators

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Tigraki...!!! έγραψε:pistevo oti einai kalhtera na fame pros phlio plevra tipota kopsidia... ti lete?

episis plhroforiaka tha erthoun paidia apo Patra, Lamia kai Xalkida.
O Bolos bebaia fhmizetai gia ta tsipoyradika kai toys mezedes toys sthn paralia ths polhs.
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 2:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

PERRY-MGTF έγραψε:
Tigraki...!!! έγραψε:pistevo oti einai kalhtera na fame pros phlio plevra tipota kopsidia... ti lete?

episis plhroforiaka tha erthoun paidia apo Patra, Lamia kai Xalkida.
O Bolos bebaia fhmizetai gia ta tsipoyradika kai toys mezedes toys sthn paralia ths polhs.
Ναι ναι συμφωνώ σ'αυτό κι εγώ.Και καλύτερα θα ναι να μην κάνουμε πολλές γυροβολιές γιατί και λόγω του ταξιδιού θα κουραστούμε πολύ.Καλύτερα σε κάποια στάνταρ μέρη για να μην είμαστε συνέχεια πάμε από δω και πάμε από κει
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ:
Συνάντηση 09:00 μετά τα διόδια των Μαλγάρων.
09:30 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ από Διόδια Μαλγάρων.

ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ:
08:00 ραντεβού μετά τα διόδια του Αγίου Στεφάνου

08:30 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΔΙΟΔΙΑ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Μικρή στάση στον Λεβέντη μετά τον Άγιο Κωνσταντίνο για τα παιδιά από Χαλκίδα, Λαμία και Πάτρα.

ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ, ΧΑΛΚΙΔΑ, ΛΑΜΙΑ:
10:00 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΛΕΒΕΝΤΗ μετά τον ΑΓΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ

Δεν θα τρέχουμε (120 με 140 το πολύ) για πολλούς λόγους
Θα φοράμε ΑΠΑΝΤΕΣ ζώνη (και κράνος για τους γρήγορους :) καθώς και καθαρά δόντια για να γελάνε στις φωτογραφίες της τροχαίας :lol:).

Να έχετε γεμάτα ρεζερβουάρ από την προηγούμενη νύχτα γιατί οι μοναδικές μας στάσεις θα είναι η παραπάνω.

Σε περίπτωση που θα μείνει πίσω κανένας ή τρέχει μπροστά ας μείνουμε στα παραπάνω ραντεβού για να είμαστε παρέα... Κομβόι το προτιμώ να είμαστε θα έχει και περισσότερο χαβαλέ στον δρόμο γιατί θα τραβάμε και φωτογραφίες και βίντεο.

Όσοι έχετε μπλούζες του Club καλό θα είναι να τις φοράμε.

Όσοι έχετε Walkie-Talkie ας τα φέρετε γιατί θα έχουμε ενδοσυνεννόηση μεταξύ μας.

Στον Βόλο μόλις μαζευτούμε όλοι θα πάμε να βγάλουμε όλοι φωτογραφίες και μετά θα πάμε για ΜΑΣΑ.(ξέρω Jimmar)

Θα μιλήσουμε για θέματα του Club (μπλουζάκια κλπ)

Ενδιάμεσα θα μιλήσουμε για το τι ιδέες έχουμε και κατά πόσο είναι εφικτό να γίνουν για την εκδρομή (καρτ, καφέ, βόλτα στο Πήλιο...εδώ το συζητάμε επί τόπου).

Κατά τις 19:00 (7 το απόγευμα) αναχωρούμε για τις βάσεις μας.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 6944261780
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

παίδες..εγώ πέρασα πολύ ωραία σήμερα..και χαίρομαι που είχε και αρκετή συμμετοχή..και θέλω να πιστεύω παρά τις όποιες διαφωνίες και εντάσεις, ότι καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα και πραγματοποιήθηκε το meeting με αρκετά ικανοποιητική η ανταπόκριση πολλών μελών.. :up:

joe01

Δημοσίευση από joe01 »

nikolas έγραψε:παίδες..εγώ πέρασα πολύ ωραία σήμερα..και χαίρομαι που είχε και αρκετή συμμετοχή..και θέλω να πιστεύω παρά τις όποιες διαφωνίες και εντάσεις, ότι καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα και πραγματοποιήθηκε το meeting με αρκετά ικανοποιητική η ανταπόκριση πολλών μελών.. :up:
ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΠΑΥΞΑΝΩ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΡΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .....ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Πραγματι παρολο που εχασα την εκκινηση και ηρθα στις 1.30 περασα πολυ καλα!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 8:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

nikolas έγραψε:παίδες..εγώ πέρασα πολύ ωραία σήμερα..και χαίρομαι που είχε και αρκετή συμμετοχή..και θέλω να πιστεύω παρά τις όποιες διαφωνίες και εντάσεις, ότι καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα και πραγματοποιήθηκε το meeting με αρκετά ικανοποιητική η ανταπόκριση πολλών μελών.. :up:
Ε αφού έλειπε η "άλλη πλευρά" της διαφωνίας, λογικό ήταν να ήταν ενα ωραίο meeting. :wink:

Πέρη, άντε πόσταρε καμμια φώτο ρε φίλε. :D
Μy blue car!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

βασικά δεν εννοούσα εσένα και τις διαφωνίες σου με διάφορα μέλη.. αλλά το θέμα που είχε δημιουργηθεί με την αναβολή της πρώτης ημερομηνίας συνάντησης που είχε οριστεί..

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Πιστευω οτι πηγαμε πολυ καλα.Ξεκινησαμε στην ωρα μας και τηρησαμε το χρονοδιαγραμα.Ειχαμε βεβαια καποια προβληματα οπως τη βλαβη του Κωνσταντινου πραγμα πολυ λυπηρο καθως και για οσους ηταν εκει τα προβληματα ακρατειας του Mike 620 (χεχε).....Καταφεραμε να ανταπεξελθουμε και στην ομαδικη φωτογραφηση με ειπομονη ακουγοντας πιστα τις οδηγειες του Τιγρακη που ανεβασμενος στην κολονα θυμζε λιγο κολοκοτρονη.... (Δημητρη πλακα κανω).Και θελω να διαμαρτηριθω γιατι μου εβαλαν αγγαρεια να κουβαλαω τη μπουκαλα........

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Θέλουμε pics και όσοι δυστυχώς δεν μπορέσαμε να έρθουμεεεεεεεεεεεεεεεεε! :P

Απ'ότι ακούω καλά πήγε το meeting...Και είς ανώτερα! :wink:
Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Eκδρομές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες