-ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ---Πανελλήνια Συνάντηση ΣΑΒΒΑΤΟ 25-03-06 στον Βόλο

Τοurs

Συντονιστής: Events Moderators

Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Παιδιά, τελικά εγώ Ο.Κ. αλλα μόνο για το Σάββατο.
Δεν έχει κιόλας διευκρινισθεί. Για 2ήμερο συμφωνήσατε η ευθημερόν;
Όπως και νά'χει πάντως, το Σάββατο το βραδάκι εμείς θα επιστρέψουμε.
Μy blue car!!!
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Aythymeron...
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

o.k. Καλύτερα. :wink:
Μy blue car!!!
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Με μέση ωριαία περίπου 80 km/h είναι τα αποτελέσματα.

Εικόνα
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Emeis apo Athina tha figoume 9 to proi...
Episis tha kanoume mia stash meta ton Agio Konstantino gia kana 15lepto.
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

RANTEBOU META TA PROTA DIODIA THS ETHNIKHS 08:30 TO PROI GIA NA FHGOUME 09:00.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Παιδιά απο την Θεσσαλονίκη, ύστερα και απο την νέα απρεπή συμπεριφορά (απειλή με ban), δεν δύναμαι να παραβρεθώ στην συνάντηση αυτή. Να βρίσκομαι δηλαδή στην ίδια παρέα με αχάριστους και αγνώμονες.
Κάποτε τα παλαιότερα χρόνια λέγανε πως ταπεινοί ανθρώποι ενώ τους είχαν βλάψει, αυτοί συγχωρούσαν αυτούς που τους έβλαψαν, δίνοντας τους το παράδειγμα κεντρίζοντας τους το φιλότιμο, ωστε να μετανοήσουν. Σήμερα, στις μέρες μας, ενώ κάποιος ζήτησε και συγγνώμη παρ'ότι τον προσέβαλαν, δέχθηκε την επίθεση ειρωνείας και χλευασμού, δίνοντας του να καταλάβει οτι δεν ισχύει πιά η ντόμπρα και σωστή εξήγηση. Σε μια εποχή κατάπτωσης των ηθικών αξιών, τι παραπάνω περίμενα;
Το καλύτερο λοιπόν θα ειναι να πω τον εαυτό μου λ@κ@μ@ (κάτι που ήδη το έχω κάνει) που έκατσα και ζήτησα συγγνώμη σε αχάριστους και αγνώμονες, πιστεύοντας πως θα κεντρίσω λίγο το φιλότιμό τους. Αυτό βέβαια δεν βρέθηκε, δεν υπάρχει και γι'αυτό δεν πέτυχα και τίποτα με την προσπάθειά μου.
Έτσι λοιπόν, άρχισα να απαντώ με το ίδιο νόμισμα, και αφού δεν γίνεται αλλιώς, έχει αρχίσει η προσπάθεια φίμωσης με απειλές. Συνηθισμένος βέβαια και σε αυτό, μιας που επί χούντας, ζούσα. Ήμουν 5 χρονών όταν έπεσε αυτή. :wink: Έχω το λοιπόν εμπειρία λογοκρισίας.
Μy blue car!!!
Εικόνα
johnkits MG TF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Παρ Δεκ 30, 2005 12:22 pm
Τοποθεσία: THESSALONIKI
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από johnkits MG TF »

VIDEOMIX έγραψε:Παιδιά απο την Θεσσαλονίκη, ύστερα και απο την νέα απρεπή συμπεριφορά (απειλή με ban), δεν δύναμαι να παραβρεθώ στην συνάντηση αυτή. Να βρίσκομαι δηλαδή στην ίδια παρέα με αχάριστους και αγνώμονες.
Κάποτε τα παλαιότερα χρόνια λέγανε πως ταπεινοί ανθρώποι ενώ τους είχαν βλάψει, αυτοί συγχωρούσαν αυτούς που τους έβλαψαν, δίνοντας τους το παράδειγμα κεντρίζοντας τους το φιλότιμο, ωστε να μετανοήσουν. Σήμερα, στις μέρες μας, ενώ κάποιος ζήτησε και συγγνώμη παρ'ότι τον προσέβαλαν, δέχθηκε την επίθεση ειρωνείας και χλευασμού, δίνοντας του να καταλάβει οτι δεν ισχύει πιά η ντόμπρα και σωστή εξήγηση. Σε μια εποχή κατάπτωσης των ηθικών αξιών, τι παραπάνω περίμενα;
Το καλύτερο λοιπόν θα ειναι να πω τον εαυτό μου λ@κ@μ@ (κάτι που ήδη το έχω κάνει) που έκατσα και ζήτησα συγγνώμη σε αχάριστους και αγνώμονες, πιστεύοντας πως θα κεντρίσω λίγο το φιλότιμό τους. Αυτό βέβαια δεν βρέθηκε, δεν υπάρχει και γι'αυτό δεν πέτυχα και τίποτα με την προσπάθειά μου.
Έτσι λοιπόν, άρχισα να απαντώ με το ίδιο νόμισμα, και αφού δεν γίνεται αλλιώς, έχει αρχίσει η προσπάθεια φίμωσης με απειλές. Συνηθισμένος βέβαια και σε αυτό, μιας που επί χούντας, ζούσα. Ήμουν 5 χρονών όταν έπεσε αυτή. :wink: Έχω το λοιπόν εμπειρία λογοκρισίας.

KRIMA DIOTI EMEIS POU SE GNORISAME APO KONTA THA THELAME NA ISOUN STIN SINANTISI.....
AN EXEIS ME KAPOIOYS PROVLIMA KAI APOGOITEYTIKES NOMIZW POS DEN PREPEI NA MAS PAIRNEI OLOUS H MPALA!!!!
EGW PANTOS PROSOPIKA THA XARW POLI NA SE DW STO VOLO MAZI MAS KAI PISTEYW POS KAI TA ALLA PAIDIA TO IDIO XAROUN....
TWRA ESI KSEREIS KALITERA...!
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Συμφωνω με τον Γιαννη παραπανω. Ακομα και να εγινε πρεπει να ερθεις για 2 λογους. Ενα, να δεις τους υπολοιπους, γιατι δεν παρεξηγηθηκες με ολους, και 2 για να μπορεσει να ξεπεραστει το οτι προεκυψε απο κοντα.

Και εγω δεν μιλιεμαι με τον Γιαννη απο τοτε που εβαλε TV λογω ζηλιας αλλα θα ερθω για τους υπολοιπους....!!! :lol:
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

PERRY-MGTF έγραψε:Συμφωνω με τον Γιαννη παραπανω. Ακομα και να εγινε πρεπει να ερθεις για 2 λογους. Ενα, να δεις τους υπολοιπους, γιατι δεν παρεξηγηθηκες με ολους, και 2 για να μπορεσει να ξεπεραστει το οτι προεκυψε απο κοντα.

Και εγω δεν μιλιεμαι με τον Γιαννη απο τοτε που εβαλε TV λογω ζηλιας αλλα θα ερθω για τους υπολοιπους....!!! :lol:
Σωστός..... :iagree:
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Eκδρομές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες