-ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ---Πανελλήνια Συνάντηση ΣΑΒΒΑΤΟ 25-03-06 στον Βόλο

Τοurs

Συντονιστής: Events Moderators

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

...

Δημοσίευση από stickers!!! »

1)Kaneis kako giati les pragmata poy den epere na peis!

apantithike eidi

2)to pios psaxnei gia dimosiotita asto.... kanei mpam apo xiliometro...

3)opos to eipes: dystixos sbistike to proto post....

4)mipos den katalabate eseis to yfos poy grapsate????
kaystiko xioymor i tin leme me plagio tropo???
metaksi sobaroy ki asteioy!!!

telos panton den katalabate akoma kapia pragata...
einai to teleytaio post moy sto sygekrimeno link....
arketa to kaname po@t*na to forum..


stin poreia tha fanoyne sigoyra polla pragmata kai ekei tha katalabete....

perry-john sygnomi an enoxlithikate apo kapoia pragmata poy eipa
stin poreia sigoyra tha parete polles apantiseis eite apo meloi-eite apo admid kai opos legete o kathenas ypeythinos kai mi mesa se ayto to klamp...
1.800 vvc 150hp παλια.....

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι λυπαμαι για ολους σας που τον τελευταιο καιρο προσπαθειτε να κανετε το φορουμ χαλια με αυτα που γραφετε.Το θεμα εχει ληξει απο τις 26 Μαρτιου και εσεις ειστε ικανοι να το συνεχιζεται μεχρι το 2088! :evil:
Εικόνα

RafaelMGTF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2005 6:37 pm
Τοποθεσία: Βούλα(Αθήνα)
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από RafaelMGTF »

Αν και απεχω συμφωνω με τον jeanpoul.πολυ το τραβηξατε.Ελπιζω τουλαχιστον να μην παρεξηγηθηκατε και χαλασατε τζαμπα τις καρδιες σας. :wink:

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Παιδια η αληθεια ειναι οτι επρεπε να κανονιστει αυτη η εκδρομη.Τωρα για το θεμα των ατομων δεν μπορεις να ξερεις τι υποχρεωσεις εχει ο καθενας.Εγω για παραδειγμα εχω το στρατο και παρολο που μπαινω στο forum και διαβαζω τα νεα δεν εχω ορεξη ουτε να γραψω απο την κουραση πολλες φορες.Εγω και ο jeanpoul δικαιολογουμαστε.Εγω γιατι τρεχω με το στρατο, και ο Jeanpoul γιατι νομιζει οτι κανει θητεια......Τελος παντων εγω πιστευω πως οτι εγινε εγινε.Ας δουμε το μελλον και ας κανονισουμε λιγο πιο καλοκαιρακι (να απολυθω κιολας) μια δυνατη πανελληνια συναντιση με περισσοτερες σημετοχες απο ολλους μας.Μονο να μην υπαρχουν γκρινιες .

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Lefteris έγραψε:Παιδια η αληθεια ειναι οτι επρεπε να κανονιστει αυτη η εκδρομη.Τωρα για το θεμα των ατομων δεν μπορεις να ξερεις τι υποχρεωσεις εχει ο καθενας.Εγω για παραδειγμα εχω το στρατο και παρολο που μπαινω στο forum και διαβαζω τα νεα δεν εχω ορεξη ουτε να γραψω απο την κουραση πολλες φορες.Εγω και ο jeanpoul δικαιολογουμαστε.Εγω γιατι τρεχω με το στρατο, και ο Jeanpoul γιατι νομιζει οτι κανει θητεια......Τελος παντων εγω πιστευω πως οτι εγινε εγινε.Ας δουμε το μελλον και ας κανονισουμε λιγο πιο καλοκαιρακι (να απολυθω κιολας) μια δυνατη πανελληνια συναντιση με περισσοτερες σημετοχες απο ολλους μας.Μονο να μην υπαρχουν γκρινιες .
Μπραβο ρε Lefteri σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!Ακους εκει νομιζω οτι κανω θητεια!!!
Εικόνα

DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

Αυτο ειναι το κακο του γραπτου λογου... το περνει ο καθενας οπως νομιζει χορις να ειναι παντα αυτο το σωστο!! Οι παρεξηγησεις γινονται για να λεινονται! ελπιζω να τελειωσε εδω το θεμα και να ειμαστε ολοι οκ!

Παμε γι αλλα τωρα! Πιο δηναμικα πραγματα!
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

Jeanpoul έγραψε:
Lefteris έγραψε: ο Jeanpoul γιατι νομιζει οτι κανει θητεια......
Μπραβο ρε Lefteri σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!Ακους εκει νομιζω οτι κανω θητεια!!!
δηλαδη κανεις;;; :lol: :lol: :lol:

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

nikolas έγραψε:Perry δεν εκθέτει εμένα τουλάχιστον ο stickers γιατί το μόνο που γράφει είναι το προβληματισμό που άρχισε να δημιουργείται για το πόσοι μαζευόμαστε και αν άξιζε να ανέβουμε..όταν φύγαμε από το καρτ ο καθένας για τα σπίτια του δεν είχε ξεκαθαριστεί τίποτα μέχρι που μίλησα με το Σωτήρη και βγήκε από κοινού η απόφαση..όπως ήδη είπαμε..
οπότε η απόφαση πάρθηκε στη συζήτηση με τον Σωτήρη..ο ποβληματισμός υπήρχε νωρίτερα..-πιστεύω το ξεκαθαρίσαμε αυτό..
τώρα από εκεί και πέρα επειδή τον stickers τον ξέρω και από κοντά το τελευταίο πράγμα που θα είχε στο μυαλό του θα ήταν να κοιτάξει την προσωπική του προβολή,
όσο για τα συγνώμη υπάρχουν πολλά άλλα συγνώμη που είναι σε εκκρεμότητα ακόμα και δεν έχουν δοθεί ποτέ..και πολλοί σκληροί και άδικοι χαρακτηρισμοί οι οποίοι δεν ανακαλέστηκαν ποτέ..
Opote esy Nikola apo thn thesh soy kai ws moderator toy forum yiotheteis tis ybreis toy stickers enantion enos alloy meloys.

Lypame alla h prwth soy antidrash ws moderator tha htane anti na pareis thesh na synetiseis kai na kaneis systaseis ston stickers gia to periexomeno twn mhnhmatwn toy kai to ybristiko yfos.

Oxi epeidh eite ton gnerizeis eite einai kollhtos na parablepoyme thn anarmosth symperisfora!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PERRY-MGTF την Παρ Μαρ 31, 2006 9:11 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Re: ...

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

stickers!!! έγραψε:1)Kaneis kako giati les pragmata poy den epere na peis!

apantithike eidi
O nown noeitw...


stickers!!! έγραψε:
2)to pios psaxnei gia dimosiotita asto.... kanei mpam apo xiliometro...
Fysika kai kanei mpam! o Stickers poy XWRIS NA EXEI KAMIA ARMODIOTHTA STO CLUB petagetai na kanei ton dikhgoro sta paidia nikola/dimitri/prez, enw emeis exoyme milhsei me ta paidia kai to thema exei HDH lythei kai syzhththei me MSN, thlefwna, kai prive syzhthseis. Analambanei kapios asxetos na milhsei gia logarismo toy Proedroy toy club!!

Ligo sebasmo kai ston Proedro, kai sta paidia poy exoyne tis thesmothetimenes armodiothtes (nikolas/BAT/Dimitris) kai sto club!!!

stickers!!! έγραψε: telos panton den katalabate akoma kapia pragata...
einai to teleytaio post moy sto sygekrimeno link....
arketa to kaname po@t*na to forum..
Eilikrina stickers etsi einai den katalabame kai perimename oloi kai emeis edw panw kai to proedreio/DS toy club na mas ta ekshgeisseis esy o asxetos....eyxaristoyme....!

stickers!!! έγραψε:
stin poreia tha fanoyne sigoyra polla pragmata kai ekei tha katalabete....

Dhladh mas kratas pragmata KRYFA?
Gia ekplhksh?
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

εγώ δεν έγραψα ότι υιοθετώ κάποια μορφής αντιπαράθεση..απλά ότι οι χαρακτηρισμοί των οποίων σημαντικό μέρος ανακλήθηκε είναι πολύ πιο light από χαρακτηρισμούς που είχαν εκτοξευτεί στο παρελθόν..μεγάλο μέρος των οποίων έκανες εσύ Perry που όμως εσύ δεν είχες την ευθυξία να τους ανακαλέσεις ποτέ ή να ζητήσεις συγνώμη..

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Eκδρομές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες