Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Meetings in Athens
Κλειδωμένο
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Ελα ρε..σιγα..5.20 αν φυγεις απο το σπιτι θα εισαι μια χαρα...
Ασε που δεν θα αργησουμε να γυρισουμε..Οποτε κανεις και μια επαναληψη το βραδυ.. :bow: :bow:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από PaNoSGR »

ego paides mallon monos tha ertho giati douleuo mexri 4-5 opote tha deiksei
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
fotis power
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: peristeri
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από fotis power »

πατσουρεας..ααααααααααα πολυ ατακτος αυτος ο μπ.....κης.......ΑΑαααα το παιδι ειναι ανωμαλο!!!....................μερικα απο τα συνεχομενα σχολια του πατσουρεα για τα roverakia που βγηκαν στην πιστα........το 25 το μπορντω του stickers και το zr το ανθρακι το αγωνιστικο μας..........δωσανε γαμω της παρουσιες ειδικα το zr που συμετειχε και στο drift απλα......γ@μ@σε :sreering: :-D ...το μονο μπροστοκινητο και πολυ ανωμαλιαρικο αμαξι............. :-D :-D και η μπορντω παρουσια γ@μ@σε :sreering: :P μπραβο μαγγες :dan:
Εικόνα turbo only in photoshop

Άβαταρ μέλους
fotis power
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: peristeri
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από fotis power »

βασικα εγω καταλαθος βρεθηκα....μου τηλεφωνησε ενας φιλος μου πε για το σκηνικο και λεω παμε........σκαμε μυτη βλεπω το 200αρι το μπλε με τα angel eyes και τα 17αρια(τουμπανο) λεω κατι μου θυμιζει.....μπαινοντας κοζαρω ενα 25 ασημο-πρασινο(καλα το αμαξι ειναι το πιο ομορφο rover-mg που εχω δει :beer: )και να σου διπλα ενα τουμπανο 620...τερμα κυριλλα και θυμηθηκα........σας ειδα στο παρκιν πανω απο τους αγωνιζομενους μας :-D αλλα ο μ@λ@κ@ς ντραπηκα...... :spao: :spao:
Εικόνα turbo only in photoshop

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από nikolas »

Δεν δαγκώνουμε!!! Τι πάει να πει ντράπηκες..!? την επόμενη φορά δεν έχεις δικαιολογία..θα έρθεις και θα μας μιλήσεις..!! Όσο για σήμερα..έγινε της ανωμαλίας... :P

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Τι εννοεις τις ανωμαλίας Νικόλα ...... :-D να ξέρω αμα ειναι να ερθω και γω για καφέ ..καιρο εχω.....περνούσε τίποτε ενδιαφέρον και λοιπα και λοιπα..... :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ALEX_MGF την Πέμ Ιούλ 10, 2008 8:48 am, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από stickers!!! »

Και Τεταρτη 17 Σεπτεμβριου παλι καρτοδρομο να γινει χαμος!!!!!!
1.800 vvc 150hp παλια.....

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Α ναι ειχα παει στο πρόσφατο event στον καρτόδρομο....πωπω το civic το ασημι εε...όποιος πήγε θα κατάλαβε...αλήθεια δεν ειδα κανενα rover ή mg μόνο κάτι mini είδα...

Άβαταρ μέλους
fotis power
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: peristeri
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από fotis power »

Alex_Rover_45 έγραψε:Α ναι ειχα παει στο πρόσφατο event στον καρτόδρομο....πωπω το civic το ασημι εε...όποιος πήγε θα κατάλαβε...αλήθεια δεν ειδα κανενα rover ή mg μόνο κάτι mini είδα...
μαλλον ειχες παει σε αλλο event μηπως το drift war που το χε το σαββατοκυριακο που περασε....σε αυτο που αναφερομαστε ητν εχθες και ηταν πολυ ανωμαλιαρικο.. :P
Alex_Rover_45 έγραψε:Τι εννοεις τις ανωμαλίας Νικόλα ...... :-D να ξέρω αμα ειναι να ερθω και γω για καφέ ..καιρο εχω.....περνούσε τίποτε ενδιαφέρον και λοιπα και λοιπα..... :D
ανωμαλια ηταν μια απο τις εκφρασεις του εκφωνητη(πατσουρεα -μα αυτη η a.c snitchel και h bmw carlos μασ τα επρηκσε :shock:-) οταν εβλεπε να κανουν αταξιες χειροφρενα και εμπειρα μπασιματα......οσο αναφορα τα αυτοκινητα ειχε απο καμια 15 γαλλικα κουβαδακια(αυτο το ax το κοκκινο του παντελη(?) πως πηγαινε ετσι),4-5 corolla ae86,2 evo,5 e30(καποτης-κοντος τι να πεις :battle: ),ενα χειροποιτο σωληνωτο με cosworth,ενα σαν του terry grant(legend),γκομενα οδηγο που πηγαινε ταπα ενα ραλλυ :shock: ,5-6 sierra μερικα ψοφια αλλα λαβωμενα :;T ,και καποια πισωκου starletakia,ενα m3 που το λιωσε ο εκφωνητης αλλα και m6 στα 580ps........ και φυσικα τα mg-rover...ειπαμε της ανωμαλιας
Εικόνα turbo only in photoshop

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις στην Αθήνα Vol 4

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

ναι ναι...σε εκεινο το προηγουμενο σαββατοκύριακο πήγα...είχε απο το trackmiata ena mk1 kai ena mk-3 , ειχε το mr-2 club, είχε διάφορα civic, honda s-2000, saxoralla, mini cooper s, corolles pisokoynes, ενα caterham..., τι άλλο ...ενα σωρό....ενα accent τουμπανο δύο μέτρα φάρδος,...αλλα αυτο το πρόσφατο event της ανωμαλίας που λες κρίμα δεν το ξερα..καλή φάση ετσι που τα περιγράφεις..

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες