Αποφάσεις για το club

Meetings in Athens
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εγω δεν μπορω λογο δουλειας. θα κατεβω κανονικα στις 10.
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Οπότε κατά τις 7.30-8.00 θα είμαστε όλοι μαζεμένοι ΣΕΦ για να πάμε Olimpico...Όσοι αργήσουν λίγο δεν πειράζει,ας ρίξουν ένα τηλεφωνάκι να μας βρούν μέσα...Έρχεται και το K&N σήμερα... :-D :P
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stickers!!! »

Και εγω κατα τις 10,00
1.800 vvc 150hp παλια.....

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αποφάσεις για το club

Δημοσίευση από nikolas »

nikolas έγραψε:Την Τετάρτη 5-9-2007 στις 22.00 θα πραγματοποιηθεί κανονικά συνάντηση στο ΣΕΦ και καφές πιθανότατα στο Olympico, όπου μπορούν να παρατεθούν ελεύθερα οι όποιοι προβληματισμοί..
Προφανώς και εγώ θα είμαι κάτω στις 10.00

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

τωρα τι ειναι αυτα τα πραγματα ρε παιδια. αλλοι στις 7 κ αλλοι στις 10?εμενα μου μοιαζει σαν να γινομαστε 2 clubs.. το (mg-roverclub) κ το (GTi-club) δεν καταλαβενω τον λογο να μαζευτουμε νωρις... οποτε δεν πιστευω να θεωρητε καν συναντηση του club... πειτε καλητερα οτι κανετε gti συναντηση. το βραδυ βαλτε τα (καλα σας) κ ραντεβου για καφε!!!!
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Καλά ρε παιδιά είστε σοβαροί?Επειδή τυχαίνει να έχουμε ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 7 GTi,είμαστε κλίκα?Έλεος δηλαδή!Υπενθυμίζω για όσους το ξέχασαν ή έκαναν οτι το ξέχασαν πως κατεβαίνουμε νωρίς επειδή ο Tigrakis μπορεί στις 8 και το δήλωσε ρητά,δεν μπορεί πιό αργά.Ο Ντίνος και ο red είπαν 7 γιατί θα είναι πρίν σε δουλειές και τους βολεύει να πάνε πιό νωρίς και να περιμένουν τους υπολοίπους...Αν τώρα θεωρείτε ότι δεν πρέπει να δώσουμε την ευκαιρία στον Tigraki να είναι σε αυτόν τον καφέ,τότε τι να πώ,άλλαξαν πολλά πίσω από την πλάτη μας και δεν πήραμε χαμπάρι μάλλον...Εδώ και 2 μέρες έχουμε πεί 8 η ώρα καφέ στο Olimpico,πολύ βολικό να δηλώνετε ότι θα κατέβετε στις 10 τελευταία στιγμή,isn't it...?

Ο Μήτσος δεν μπορεί σ/κ...Η μόνη μέρα που βολεύει είναι η Τετάρτη...Μήπως θέλετε να πάμε για καφέ την άλλη Τετάρτη και σήμερα να πάμε απλά βόλτα?Πείτε να ξέρουμε,μην πάμε κάτω σαν τους μαλάκες και σας περιμένουμε?


P.S.Αν δεν μπορείτε στις 8,πάρτε κανά τηλέφωνο να ειδοποιηθούμε κι εμείς...Εγώ θα είμαι εκτός σπιτιού,ο Tigrakis είναι δουλειά και ο red δεν έχει net σπίτι...Cheers.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Χαλαρώστε λίγο. Από την Κυριακή (για να μην πω από την προηγούμενη Τετάρτη) έχουμε πει συνάντηση για καφέ σήμερα στις 10. ο Tigrakis καλώς/κακώς δεν μπορεί και έγραψε χθες ότι μπορεί στις 8.
btw μίλησα με bat και djgiorgio και σ'αντίθεση με ότι γράφεις παραπάνω i-vtec δεν γνώριζαν τίποτα, πόσο μάλλον να συμφωνούσαν..

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stickers!!! »

machos_si έγραψε:τωρα τι ειναι αυτα τα πραγματα ρε παιδια. αλλοι στις 7 κ αλλοι στις 10?εμενα μου μοιαζει σαν να γινομαστε 2 clubs.. το (mg-roverclub) κ το (GTi-club) δεν καταλαβενω τον λογο να μαζευτουμε νωρις... οποτε δεν πιστευω να θεωρητε καν συναντηση του club... πειτε καλητερα οτι κανετε gti συναντηση. το βραδυ βαλτε τα (καλα σας) κ ραντεβου για καφε!!!!


ΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩΧΩ...

Τα πηρε ο Μαχος....

πουκαμισο τζινακι κανει????

η να παω να με ντυσει ο ΜΑΡΚΕΛΟΣ??????

μηπως να μου κανει και κανενα μαθημα ο ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ???

ΧΑΧΑ!!!!!!!11
1.800 vvc 150hp παλια.....

DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

Καλησπερα παιδια σημερα μπηκα να γραψω μετα απο πολυ καιρο γιατι με πειρε ο Νικολας να μου πει για την συναντηση που εχουμε αποψε! Εγω οπως εχετε καταλαβει εδω και πολυ καιρο δεν ειμαι και πολυ "active" μεσα στο Club. Οι λογοι ειναι πολυ και κυριος ειναι λογο δουλεις και λογο του οτι δεν εχω pc στο σπιτι εδω και ενα χρονο!

Οσο καιρο λειπω μαθαινω τα του club απο τον Νικολα. Πιστευω πως απο τον επομενο μηνα που θα μπορεσω να ξανα ασχολειθω με το club, ως τοτε τον κυριο λογο τον εχει ο Νικολας γιατι ειναι σε πιο αμεση επαφη μαζι μου και μπορουμε να συνενοουμαστε καλητερα!

Ελπιζω σημερα να παρθουν σωστες αποφασεις και να περασετε καλα στον καφε σας!

Πιστευω να μπορεσω να τα πουμε και απο κοντα συντομα γιατι εχω μεινει πολυ πισω σε ολα! Τα λεμε παιδες!
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Λοιπόν,πιστεύω ότι κάναμε μια εν γένει εποικοδομητική συζήτηση,αν και ακόμα είμαστε στην αρχή,δεν έχει αποφασιστεί τίποτα...Αν δεν είχαμε και το Λευτέρη με τα γκομενικά του μπορεί και να φωνάζαμε λιγότερο,κοντέψαν να μας πετάξουν έξω απ'το Olympico... :-D

Πρόεδρα :P ελπίζουμε σύντομα να σε δούμε κι εμείς που δεν σε ξέρουμε καλά-καλά...Γιατί έχεις προφανώς λόγο σε όλα τα γενόμενα του club και στις αποφάσεις που θα παρθούν, όπως και ο Tigrakis με τον Bat,αν και ανενεργοί πλέον.Για αρχή είπαμε να επιχειρήσουμε την επαναφορά των μηνιαίων συναντήσεων,ώστε να βρούμε βολικότερες μέρες από τις Τετάρτες (π.χ. Κυριακή) και να μαζευόμαστε περισσότερα άτομα,αφού πολλοί δεν θα έχουν δουλειά και η ώρα θα εξυπηρετεί καλύτερα τον σκοπό μας...Επίσης ευελπιστούμε σύντομα να κανονιστεί εκδρομούλα (όχι πολύ μακριά,μην ανησυχείτε... :P ),με συμμετοχή αρκετών μελών,νεότερα θα έχουμε σε λίγες μέρες...Αυτά.



































ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ K&N! :-D :-D :-D
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες