Εβδομαδιαίες Συναντήσεις vol.3

Meetings in Athens
Κλειδωμένο
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

silverstyler(spyroshio) έγραψε:παιζει να κανω και εγω καμμια βολτα αν δεν εχω κοσμο στο σπιτι,Νικο γυρισες απο τη Κρητη?
Ναι Σπυρο εδω ειμαι,ελα καμια βολτα να τα πουμε απο κοντα..Να δεις και το αμαξι μου επιτελους αγρατζουνιστο και να το φτυσεις δυο φορες γιατι θα μου το ματιασουν... :lol:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Λοιπόν επειδή σήμερα είμασταν λίγο σκορποχώρι, την επόμενη Τετάρτη στις 10 θα μαζευτούμε ΣΕΦ και θα πάμε για καφέ στο Olympico!!!

Τετάρτη 5 - 9 - 2007 καφέ στο Olympico στις 10.00

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Εγώ συμφωνώ για τον καφέ αλλά διαφωνώ με το Olympico...Γιατί δεν πάμε κάπου παραπέρα,να κάνουμε και την βόλτα μας σαν καλά Roverάκια?Ρίχτε καμιά ιδέα...
Εικόνα

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Αντε θα ερθω και εγω.....Πεμπτη εχω και ρεπο απο δουλεια γιατι δινω να παρω το διπλωμα της μηχανης οποτε μια χαρα...Αμαν ειναι μπορει να ερθω με την κοπελα μου τωρα δεν ξερω με πια γιατι μαλλον χωριζω με τη μια και τα φτιαχνω με μια αλλη.........Κριμα ρε παιδια 5 μηνες σχεση......Μετα απο τοσο καιρο......Τι να πεις......Αλλα στο θεμα μας να παμε για καφε αν ειναι οχι στο ορθιο......

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Lefteris έγραψε:Κριμα ρε παιδια 5 μηνες σχεση......Μετα απο τοσο καιρο......Τι να πεις......
Πηγαινατε για γαμο δηλαδη... :smt090
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Lefteris έγραψε:Αντε θα ερθω και εγω.....Πεμπτη εχω και ρεπο απο δουλεια γιατι δινω να παρω το διπλωμα της μηχανης οποτε μια χαρα...Αμαν ειναι μπορει να ερθω με την κοπελα μου τωρα δεν ξερω με πια γιατι μαλλον χωριζω με τη μια και τα φτιαχνω με μια αλλη.........Κριμα ρε παιδια 5 μηνες σχεση......Μετα απο τοσο καιρο......Τι να πεις......Αλλα στο θεμα μας να παμε για καφε αν ειναι οχι στο ορθιο......
Και τελικά βρήκε δύο πιπίνια και μας παράτησε...Αδιόρθωτος... :P
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο Λευτέρης!! Κάτω οι μόνιμες σχέσεις..!! κάτω οι σχέσεις μεγαλύτερες από 6 μήνες..!! Ορίστε μας!!

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Α ρε παιδια εχω χασει επεισοδια......εγω ελεγα για την Τεταρτη που μας ερχεται...Δεν πηρα πρεφα οτι λεγατε για αυτη που μας περασε.....Σορρυ αλλα ηταν εκτακτο γεγονος με συνεχεια......Αν δεν εφευγα θα χανοταν μια ευκαιρια ου τελικα δεν χαθηκε........Ασε που οι κοπελες θελουν να μας δουν αυριο αλλα εχουν κανονισει νμα πανε σινεμα,για αυτο μας καλεσαν στην παρεα τους και ετσι θα παμε σινεμα 2 αγορια και 7 κοπελες.....Δεν μου εχει ξανατυχει....Ωραιο δεν ακουγεται??????

Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Οπα ομως ...τωρα ειδα την ημερομηνεια 5-9 λεει αρα καλα εγραψα στην αρχη.....Αντε ρε με μπερδευετε...... :D

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Lefteri..μου φαίνεται έχεις αρχίσει να ρετάρεις..μήπως να σε κοιτάξουμε για καμιά φλάντζα..? Και σου είπα μη ζορίζεσαι με τόσα γκομενάκια!! άσε και για εμάς κανένα...Περιττό να σου πω, ότι περιμένω να μου φέρεις πακέτο κανα πιπίνι την Τετάρτη..

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες