ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ-ΒΟΥΤΑ-ΜΑΥΡΗ-RIBAS Κ ΛΟΙΠΑ ΣΤΕΚΙΑ

Meetings in Athens
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ-ΒΟΥΤΑ-ΜΑΥΡΗ-RIBAS Κ ΛΟΙΠΑ ΣΤΕΚΙΑ

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΛΟΙΠΟΝ,ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ...
ΕΧΘΕΣ,ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΕΙΧΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΠΗΡΑ 2 ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Κ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΒΟΥΤΑ-ΜΑΥΡΗ-ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ-RIBAS ΚΑΙ ΟΠΙΣΘΕΝ.
ΚΡΥΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ TURBO...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ?ΒΟΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ Η ΚΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΧΛΑ ΕΠΙΑΣΕ Η ΣΤΑΚΟΡ...
ΜΑΥΡΗ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ( 23:30) Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ (01:30 ) ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΛΑΟΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ,ΦΩΤΑ ΣΒΗΣΤΑ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΚΑΙ ΝΕΚΡΑ....RIBAS Κ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΜΟΝΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΑ ΜΟΝΑΧΙΚΑ ΕΙΧΕ...ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΕΠΙΑΣΕ Η EKΣΤΡΑΤΕΙΑ ΤΩΝ SMURFS?ΕΧΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΝΥΧΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΕΣ,ΠΕΜΠΤΕΣ,ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ?Η ΚΑΜΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΣΚΟΥΡΙΑ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος P@nt@man την Τρί Απρ 05, 2005 8:26 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΘΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ POWER ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ?ΚΕΡΑΤΕΑ?Η ΦΟΥΣΣΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ,ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΛΟΚΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ Κ ΜΑΖΕΨΑΝ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΟΤΑΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ...
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Δεν ξερω τι να σου πω φιλε μου το μονο που ξερω ειναι οτι σταλιμανακια το εχουν ξεφτιλισει με τα σβηστα φωτα.Δηλαδη αν ο αλλος πρεπει να περασει απο εκει πρεπει να πηγαινει με 30 γιατι δεν εχει φωτα και φοβαται αναγκαζει εμενα να κανω προσπεραση με 50 60 και μετα να με γραψουν γιατι δεν πρεπει να πηγαινω με τοσα.(Τα χλμ που αναφερω ειναι λιγα απλα για κατανοηση της καταστασης)
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

πιστευω οτι τα λιμανακια τελειωσαν πια :cry: .που και που υπαρχει καποια αναλαμπη :P αλλα τιποτα παραπανω.το καθε club και η καθε παρεα πλεον μαζευετε σε διαφορετικα μερη!μετα απο τοσο κυνηγι λογικο ηταν να σπασουμε!φιλε pantaman δεν ξερω αν η ευθεια που λεει το power ειναι στην κερατεα η αλλου αλλα η ευθεια της κερατεας ειναι ολα τα λεφτα!!! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

PAIDES PROSOXH.
Se periptosh pou thelisete na dosete rantebou se merh opos ta proanaferthenta, to club den ferei oudemia efthinh 1on kai 2on parakaloume na kleinoume rantebou me P.M. metaksi mas gia polous kai diaforous logous ektos ean exoume thlefona. Oxi mesa apo ta topic.

Thanx a lot, giati exoume faei arketo kinigi kai as mhn mas dinoume kai stegna kiolas....!!!!
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Σωστος ο Τιγρακης ρε παιδες με π.μ οτι θελετε οχι εδω στο main ΠΡΟΣΟΧΗ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
sGonzales
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Ιαν 26, 2005 3:08 pm
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sGonzales »

Παιδιά για Σάββατο η Κυριακή έχετε κανονίσει τίποτα…??
Έλεγα να ανέβαινα προς πίστα Μεγάρων με ένα φιλαράκι.
RealOVER
White Power
1 0 3
War Horses

Εικόνα
angel
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 9:05 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Γλυφαδα-Λαγονησι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angel »

ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ. Ακομα και αν πας εσυ για να τρεξεις θα εισαι ο μονος και θα σε πιασουν σιγουρα. καθε φορα που περναω (τυχαια ετσι?) ολοι πανε σαν κοτες. οι κατασχεσεις και οι αφαιρεσεις πινακιδως εχουν τρομοκρατησει τους παντες...

παντως δεν καταλαβαινω τι ακριβως πατε να κανετε εκει???
τα λιμανακια εχουν τελιωσει εδω και 2 χρονια περιπου και οχι τωρα. απλως τωρα εσβησε και ο τελευταιος κοντρακιας.
πανε οι παλιες καλες εποχες... :(
clio 1.4
:rally:

http://www.greekrenaultclub.gr" onclick="window.open(this.href);return false;

Κάλλιο μπαίνε με τις πόρτες παρά ίσια σαν τις κότες

ΚΙΜΙ #1
Iliana_25
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 2:29 pm
Τοποθεσία: L.A. (Lekanopaidio Attikis)!!...ΒΥΡΩΝΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Iliana_25 »

Μπορεί να σας τη σπάσω αλλά εμένα με ικανοποιεί ότι έχουν σταματήσει οι κόντρες στα Λιμανακια!Δεν γίνεται να θέλω να πάω Λαγονήσι το βράδυ κ για να μην περάσω απο τις "υπέροχες" αυτές στροφές να πρέπει να πηγαίνω απο Καλύβια....!Τόσα έχουν δει τα μάτια μας!
Κ στην τελική αν θέλουν να τρέξουν να πάνε αλλού!Πρέπει να βάζουν σε κινδυνο κ τους υπόλοιπους????!!

Αυτά.........ήθελα να το πω!!
Drive me crazy...
Car: Rover 25 (2003)
Hp:103...

Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Iliana_25 έγραψε:Μπορεί να σας τη σπάσω αλλά εμένα με ικανοποιεί ότι έχουν σταματήσει οι κόντρες στα Λιμανακια!Δεν γίνεται να θέλω να πάω Λαγονήσι το βράδυ κ για να μην περάσω απο τις "υπέροχες" αυτές στροφές να πρέπει να πηγαίνω απο Καλύβια....!Τόσα έχουν δει τα μάτια μας!
Κ στην τελική αν θέλουν να τρέξουν να πάνε αλλού!Πρέπει να βάζουν σε κινδυνο κ τους υπόλοιπους????!!

Αυτά.........ήθελα να το πω!!

Totally agree.... :iagree: :iagree: :iagree:
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 36 επισκέπτες