Εβδομαδιαίες Συναντήσεις vol.2

Meetings in Athens
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

nikolas έγραψε:Εγώ κατά πάσα πιθανότητα δεν θα κατέβω γιατί γράφω μάθημα Τετάρτη μεσημέρι και μετά γράφω Πέμπτη απόγευμα και ο χρόνος για διάβασμα είναι πολύ περιορισμένος..
ολο δικαιολογιες εισαι.... πλακα εκανα ρε δεν θελω 50 euro... :-D :-D
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

nikolas έγραψε:Εγώ κατά πάσα πιθανότητα δεν θα κατέβω γιατί γράφω μάθημα Τετάρτη μεσημέρι και μετά γράφω Πέμπτη απόγευμα και ο χρόνος για διάβασμα είναι πολύ περιορισμένος..
Καλα μας δουλευεις? :s Ολες οι σχολες αν οχι ολες οι περισσοτερες εχουν καταληψη κι εσυ γραφεις? :smt076
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

Δε το πολυψηνετε για αποψε ε?
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Όχι μόνο γράφω, αλλά σκέψου ότι έχουν απεργία και οι καθηγητές και ότι μέρα συλαλητηρίου δεν γίνονται συνήθως εξετάσεις. Αλλά εγώ έδωσα κανονικά και τώρα θα διαβάσω για αύριο που ξαναδίνω. Στο κάτω κάτω όταν είσαι στα τελειώματα δεν συμφέρει να χάνεις μαθήματα..
Manos-620ti
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Ιουν 26, 2006 3:12 pm
Τοποθεσία: χαλανδρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Manos-620ti »

Καλή σας μέρα.
Συγνωμη παιδια αλλα ειπα και γω να κατεβω μια φορα και δεν βρηκα ουτε ενα rover....τωρα ενας θεος ξερει ποτε θα μπορεσω παλι......παντως ειλικρινα, το meeting ειναι meeting, τουλαχιστον καποια βασικα άτομα πρέπει να έρχονται είτε θα έχει κόσμο είτε όχι. Στο δικό μας club ας πούμε οι "διηκητικοί" ας πούμε (εγώ και άλλοι 2) στις συναντήσεις παμε πάντα....και φυσικά αν δεν μαζευτεί κόσμος την κάνουμε....
εεεεεεεετσι εεεεεεετσι
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Αυτό που γίνεται τις Τετάρτες είναι πιο πολύ ένα είδος άτυπου meeting, όπου όποιος είναι να κατέβει το λέει για να ξέρουμε που θα συναντηθούμε. Υπάρχουν Τετάρτες με 10-15 Rover και Τετάρτες με 1-2..Μάλλον έπεσες στην περίπτωση. Εγώ πάντως το'χα δηλώσει εγκαίρως ότι μου είναι αδύνατο να κατέβω λόγω διαβάσματος το οποίο θέλω να πιστεύω πως είναι απόλυτα κατανοητό και σεβαστό.
Να σου θυμίσω επίσης ότι την ώρα του meeting υπήρχαν σε εξέλιξη δύο αγώνες κυπέλλου Ολυμπιακός -ΠΑΣ Γιάννενα (νωρίτερα) και ΠΑΟ-ΠΑΟΚ (στη συνέχεια) που ενδεχομένως να ήταν ανασταλτικός παράγοντας για ευρύτερη προσέλευση..Αν θες πάντως να σου στείλω το κινητό μου σε πμ όταν ξαναβρείς χρόνο για να είσαι σίγουρος ότι θα βρεις και κόσμο..
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Είχε και αγωνα χθες μην το ξεχναμε...
Και εγω ηθελα να κατεβω αλλα η ομαδα και το Live Betting φωναζανε!!!! :-D
Εικόνα
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Εγω οταν ειναι να κατεβω το γραφω αλλιως αν δεν ειμαι σιγιυρος δεν λεω τιποτα οπως εχθες που ειχα παει σινεμα με μια κοπελα..
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εγω κατεβηκα καποια στιγμη κ ηρθε κ ο red drifter αλλα δεν κατσαμε πολλθ κ φυγαμε...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

σημερα που δεν εχει αγωνες θα μαζευτουμε? εγω θα κατεβω κατα τις 10..
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 44 επισκέπτες