Πως να βάψετε τις ζάντες σας

Πείτε μας τι φτιάξατε μόνοι σας!
panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Πως να βάψετε τις ζάντες σας

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Tasos_7R έγραψε:Πολύ καλό post και πολύ καλή δουλειά!! ;) Ωραίο θα ήταν να άνοιγες ένα νέο θέμα με την εξέλιξη του αυτοκινήτου σου βήμα-βήμα καθώς θα το φτιάχνεις. Θα είχε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον και βέβαια θα ήταν πολύ απολαυστικό!! :D Επιτέλους να δούμε κι εδώ κάτι τέτοιο γιατί μόνο σε ξένα forums τα βλέπουμε. Εδώ βλέπουμε κατευθείαν το τελικό αποτέλεσμα... ΞΕΝΕΡΑΑΑΑΑ!!! :sick:
Άντε.. άντε ξεκίνα!! Και βγάλε και πολλές φωτό!!! :-D


:iagree: :iagree: :iagree: Μπράβο για το μεράκι σου! :up: Πότε να σου φέρω να κάνεις και τις δικές μου??? :-D :P
Μια χαρά είναι οι ζάντες,άσε τον Δημήτρη να λέει... Αφού κι αυτός τις έχει κρατήσει!!! :-D :P
Rover 416GSi '92

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Πως να βάψετε τις ζάντες σας

Δημοσίευση από i-VTec »

Ναι...στο υπόγειο... :P
Εικόνα

takinennn
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Δευ Μαρ 19, 2007 11:18 am
Επικοινωνία:

Re: Πως να βάψετε τις ζάντες σας

Δημοσίευση από takinennn »

απο μικρος που ειχε αγορασει ο πατερας μου το 216gsi εβλεπα τα πλαστικα και τις ζαντες απο τα gti και μου ετρεχαν τα σαλια. Τελικα μετα απο 15 χρονια το αγορασα. Πολυ ομορφα τα προσθετα των gti ποδιες skirts,αεροτομε, ζανταρες, εξατμιση.

Εχω 2 τετραδες απο αυτες και μια απο 14 αρες αλουμινιου πολυακτινες. Στις 14αρες εχω τα μεγαλου προφιλ λαστιχα για ανετο ταξιδι. Στην πρωτη τετραδα 15αρες τα κανονικα του για ολες τις εποχες και στην δευτερη τετραδα τα ημισλικ για καμια βολτα το χειμωνα στα ορεινα ποδια της χαλκιδικης.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Do It Your Self”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες