συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Salonika Meetings Photos
roverdriver416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2015 7:58 pm
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από roverdriver416 »

Όταν ο κινητήρας σειράς Κ εμφανίστηκε ήταν σημείο αναφοράς στην κατηγορία του....Το μοτέρ μια χαρά είναι,απλά θέλει ειδική χρήση λόγω των χαρακτηριστικών του κάτι το οποίο αγνοούσαν το 90% των οδηγών Ροβερ...Κ όταν τα σερβίς γίνονται στον μπάρμπα Μήτσο με τεχνογνωσία στο ντατσουν καταλαβενετε....

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από marbin »

αν αναφερεσαι για το zs συμφωνω μαζι σου. σε περιπτωση πωλησεισ ενημερωσε με.

πανεμορφο αυτοκινητο και σπανιο εωσ μηδαμινο σαν κυκλοφορια για την ελλαδα.ειναι ωραιο να κυκλοφορεισ με
αυτοκινητο που εισωσ να μην εχουν δει οι περισσοτεροι εδω στην ελλαδα.δεν ξερω να κυκλοφορει και αλλο.
παντωσ πραγματικα σε περιπτωση που αποφασισεισ να το δωσεισ.μιλα.

παντωσ χωρισ παρεξηγησει 414 θεωρω κριμα να εχεισ εσυ τετοιο αυτοκινητο.εννοω για την αποψη που εχεισ για τα rover
ετσι?τιποτα αλλο.κριμα ρε συ κριμα.και απορω που το βρηκεσ.νομιζω δεν κυκλοφορησαν αυτα ελλαδα.ενα εχω δει πριν
1 μηνα στα ανω πατησια σε ανοιχτο μπλε.ωραιο πολυ ωραιο.

παγκοσμιωσ παντωσ θα πω οτι ειναι περιεργο με κλειστει εταιρια καμια δεκαετια τωρα να συνεχιζουν να κυκλοφορουν
roveρακια.πραγμα που σημαινει οτι πολυ ακομα τα εμπιστευονται.αποδειξη οτι δεν ηταν ολων προβληματικα.

σοβαρα τωρα ομωσ σε περιπτωση πωλησεισ ενημερωσε. περαν τησ πλακασ.
αποσυρση πινακιδων μετα το 200αρι ενα turbo kit επανω ξηλωμα ολω μεσα, δυο μπαλονια μπροστα τρευλερ, μια κοτσαδορα
στο zs και ε?ωρε ομορφια.το απολυτο ονειρο.εαν το εχεισ και σε μπλε θα ειναι super σαν σετακι.

σου ευχομαι πραγματικα τον κ20 και οσο πιο γρηγορα μπορεισ φιλε.οσο πιο γρηγορα.

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από R414 »

Στα mg σημειο αναφορας ειναι η οδηγικη συμπεριφορα τους και το καλο σαλονι τους.
Τα μοτερ ειναι για κλαματα επιικως ..Αν εσυ θες να λες καλα τα k μαλλον δεν εχεις οδγηγησει καλο μοτερ
To zs το χω γιατι ειμαι γνωστης φιλε μου ας προσεχες και συ να το παιρνες,ευκαιριες ειναι αυτα και ο λογος που το κραταω ειναι το σασι και οχι το αποτυχημενο μοτερ..Με Honda κινητηρα το αμαξι θα ταν ποιημα πραγματικα με το k πανω απλα μετριαζεται πολυ απο την αναξιοπιστια του..Βαρεθηκα να ανοιγω διαλογο για κατι που βρωμαει εδω και χρονια για την αξιοπιστια των mg rover αν δεν το καταλαβαινεις αντικειμενικα μαλλον εισαι πολυ κολημενος ..
Rover υπαρχουν ελαχιστα πλεον κι αυτα τα χουν κατι γυφτοι συνηθως που τα παιρνουν για 400ε
Οσα rover βλεπω στο δρομο εντελως συμπτωματικα ειναι με ανοιχτα καπω και περιμενουν οδικη...Γιατι αραγε...
Παντως για να μην εχεις φλατζες εσυ αν οντως λες αληθεια ή απλα δε κανεις km και το κοιτας ή πας με 40 km συνεχεια δεν εξηγειται αλλιως ...Εμενα το αμαξι ειναι το καθημερινο μου δε το κανω ντα οποτε κανω και 15000-20000 το χρονο αρα καθε 2-3 χρονια παει επισκευη :P
Μηπως εχεις τιποτα πνευματικα δικαιωματα ρε φιλε στην εταιρια και οπου δεις κακο σχολιο για rover πετιεσαι τι γινεται με σενα ...
Για να σου λεω ο ιδιος που το οδηγω καθε μερα και ειχα και 14ari παλαιοτερα κατι θα ξερω παραπανω ειναι μοτερακια της συμφορας η χαρα του μαστορα ποσο πιο απλα

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από marbin »

μαλλον 414 εισαι λιγο μπερδεμενοσ και εγω δεν ειμαι διαθετειμενοσ να σε ξεμπερδεψω.

χαλια μαυρα τα rover-mg αλλα εχεισ το zs χμμμμμμ mg δεν ειναι και αυτο εαν δεν κανω λαθοσ? γιατι οπωσ λεσ
εισαι ψαγμενοσ και δηλαδη οτι ναναι.
εγω εχω το rover 17 χρονια και συμφωνω μαζι σου οτι δεν εχω οδηγησει αλλο μοτερ για να ξερω τι ειναι καλο.

εσυ που ειχεσ rover 414 και σου ειχε βγαλει τα συκοτια και ξαναπηρεσ mg τι ακριβωσ παριστανεισ και συνεχιζεισ
να θαβεισ τα rover-mg.παλι οτι ναναι.

σε τι ακριβωσ εισαι ψαγμενοσ?τα honda μασ πανυγηριζεισ συνεχεια αλλα honda δεν ειχεσ ποτε σου.πωσ ξερεισ εαν
δεν εχεισ καθημερινη επαφη οτι ειναι τα τελεια αυτοκινητα?μαλλον οτι ακουσ.παλι οτι ναναι.

καθε 15000 χιλ χιλιομετρα παει το αμαξι για επισκευη. :no: πρωτη φορα ακουω κατι τετοιο για εργοστασιακο αμαξι.μπορεισ να μασ πεισ το συνεργειο που κανεισ την επισκευη?

και σχετικα με το αμαξι μου αν το δεισ θα καταλαβεισ αμεσωσ εαν το παω γρηγορα η οχι.μην βιαζεσαι να κρινεισ γιατι καποια στιγμη μπορει να το δεισ και να κανεισ κολοτουμπα.μονο το στησιμο του και τα φρενα του εχουν στοιχισει
στο 5χιλιαρο.λεπτομεριεσ αν καποια στιγμη συναντηθουμε για να στα δειξω κιολασ γιατι δεν θα με πιστεψεισ.για το μοτερ αστο.και αυτο αμα γουσταρεισ καποια στιγμη απο κοντα.γιατι δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε.εγω παντωσ στο
δρομο κοιταω για να δω zs.

και 414 κολημενοσ εχεισ αποδειξει παμπολεσ φορεσ οτι εισαι εσυ με την εμμονη που εχεισ για τα rover ενω συνεχιζεισ
να διατηρεισ 2 κιολασ οχι ενα, ενω τα κραζεισ συνεχεια.δεν ξερω πωσ λεγεται αυτοσ ο ανθρωποσ.λυπαμαι.

η προσφορα παντωσ για το zs ισχυει ετσι?μην με ξεχασεισ.αλλα δεν βλεπω να το δινεισ γιατι εσυ μαλλον εισαι
πιο φανατικοσ απο μενα με τα rover.φανηκε η τσατιλα σου μολισ σου ειπα να το πουλησεισ.

και επειδη στη ζωη μου ειμουν παντα ντομπροσ και δεν λεω ουτε ψεματα ουτε πα....ιεσ το αμαξι φτιαχνεται τα 13 τελευταια χρονια στο βωσσο.οποτε γουσταρεισ ραντεβου εκει για να σου πει αυτοσ ποσε φλατζεσ εχει αλλαξει το αμαξι
αφου δεν πιστευεισ εμενα.αλλα παλι πιστευω κατι αρνητικο θα βρεισ.

αυτα τα πολλα.το νου σου ομωσ για το zs :up:

τελοσ του μηνα κερναω απο το τσεκ που θα παρω απο την εταιρια.εισαι καλεσμενοσ πρωτο τραπεζι. :P :P :P :P :P

δηλαδη λεσ μελλοι απο το forum γυφτουσ και ειδικα παιδια τωρα τελευταια που μπηκαν γιατι αγορασαν rover.
εισαι για κλαματα μεγαλε.και συ rover εχεισ ρε ξυπνα.τον εαυτο σου κοροιδευεισ.παραμυθιαζεσαι επειδη λεγεται mg?

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από R414 »

Δεν εισαι για συζητηση αδερφε...
Σορρυ αλλα μαλλον δεν ξερεις ελληνικα που φενεται απο το πως γραφεις δηλαδη ή κανεις οτι δε καταλαβαινεις λοιπον να σαι καλα
Δε σπαμαρω αλλο για βλακειες

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από marbin »

οσa σου ειπα ισχυουν.
οποτε θελησεισ αποδηξεισ για το αμαξι μου πεστο.
οχι ετσι απλα ομωσ, ο χαμενοσ θα χασει και κατι.εσυ το zs.εγω περιμενω προταση σου για το τη θελεισ.για να το κανουμε πιο πικαντικο.
επειδη φοραμε και παντελονια οχι τιποτα αλλο. :up:

roverdriver416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 03, 2015 7:58 pm
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από roverdriver416 »

R414 με όλο τον σεβασμό μια ερώτηση,τι αυτοκίνητα στην κατηγορία την χρονολογία κ του κυβισμού του 414 έχεις οδήγηση να πάρουμε μια ιδεα ;Για το zs respect φιλέ....

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: συναντησεις του κλαμπ υπαρχουν???

Δημοσίευση από R414 »

Ανοιξε αλλο θεμα να συνεχισουμε εκει αν και δε βρισκω το λογο δε χαλαω αλλο το topic

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φωτογραφίες από Συναντήσεις Θεσσαλονίκης”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες