Rover 216gsi

Members Photos
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από saikoe39 »

Eγω ειμαι απο ζιμπαμπουε..τωρα η γυναικα μου γραφει ελληνικα για μενα...!!!!

:rally:
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από nikolas »

Ας μη χαλάμε το θέμα του παιδιού που παρουσιάζει το αυτοκίνητό του. Και ας γράφουμε όλοι με ελληνικά.

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από red_drifter »

crAss έγραψε:Επειδή σε μένα χτυπάνε και τα ωστήρια λόγω εκκεντροφόρων ο ήχος είναι διαφορετικός και όταν ζεστάνει το μοτέρ τα ωστήρια ησυχάζουν σχεδόν ολοκληρωτικά.
true !!!
dld na eimai sigouros oti einai ostiria ?
nomizw filoc crass oti prepei na paroume 16 mixanika :D
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από red_drifter »

aristos87 έγραψε:Ρε παιδιά δεν προσέχετε λίγο με τα greeklish; Υπάρχει και υπόδειξη στο forum για να γράφουμε Ελληνικά. Όχι και τίποτα άλλο χαλάνε και την εικόνα του thread :roll:
filoc arsto kapoia paidia isos omos egw sigoura postarw to 99% apo to kinito apo opera broser se N8 kai den exei ellinikous xaraktires ... kai o broser ts nokia dn anoigei to site :D

nikolas έγραψε:Ας μη χαλάμε το θέμα του παιδιού που παρουσιάζει το αυτοκίνητό του. Και ας γράφουμε όλοι με ελληνικά.
simfono me tn nikola min xalasoume alo to thread :D
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

darkgsi
Support member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 10:32 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από darkgsi »

red_drifter έγραψε:
aristos87 έγραψε:Ρε παιδιά δεν προσέχετε λίγο με τα greeklish; Υπάρχει και υπόδειξη στο forum για να γράφουμε Ελληνικά. Όχι και τίποτα άλλο χαλάνε και την εικόνα του thread :roll:
filoc arsto kapoia paidia isos omos egw sigoura postarw to 99% apo to kinito apo opera broser se N8 kai den exei ellinikous xaraktires ... kai o broser ts nokia dn anoigei to site :D

nikolas έγραψε:Ας μη χαλάμε το θέμα του παιδιού που παρουσιάζει το αυτοκίνητό του. Και ας γράφουμε όλοι με ελληνικά.
simfono me tn nikola min xalasoume alo to thread :D
το thread δεν χαλαει οσο γινεται κουβεντα και χαβαλες απο εμενα κανενα προβλημα, ασε που νομιζω πως ειναι καλυτερα ετσι!!!!
Εικόνα

darkgsi
Support member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 10:32 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από darkgsi »

τελικα το προβλημα με το θορυβο στο μοτερ λυθηκε!! ο ιμαντας χρονισμου ειχε αρκετα μποσικα και ο εκκεντοφορος κλοτσαγε" σε αυτο βοηθουσαν και τα σκληροτερα ελατηρια της supertech, ολα καλα λοιπον, τωρα το πασχα που πηγα διακοπες το εκανα και ενα σπεσιαλ στρωσιμο (σκισημο) να στανιαρει και αν ειναι να βγαλει καποιο προβλημα να το βγαλει τωρα... μεχρι εδω ολα καλα μπορω να πω!!! Και ενα απο τα απροοπτα που μου συνεβη ευτυχως χωρις δυσαρεστα αποτελεσματα... μια λαθος συνδεση στο τουρμπο ταιμερ παραλιγο να λαμπαδιασει το μοτερ αφου το μοτερ δουλευε ενω εβγαλα το κλειδι οχι ομως και τα βεντιλατερ... το αναφερω απλα σαν μαθημα, ευτυχως η παρατηρητικοτητα του αδερφου μου εσωσε την κατασταση!!!!
Εικόνα

darkgsi
Support member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 10:32 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από darkgsi »

Γεια σας παλικαρια εχω καιρο να εμφανιστω αλλα τον τελευταιο καιρο χτυπανε τα ποδια στο σβερκο απο το τρεξιμο, αν και παρακολουθω το φορουμ απο το κινητο ειναι ταλαιπωρια τουλαχιστον για μενα να γραφω απο αυτο!!! Τωρα για το αμαξι ειχε και αυτο την ιδια τυχη το εχω αραγμενο και το εβαζα που και που μπροστα, λεω το εβαζα γιατι αυτη την στιγμη το σασμαν ειναι κατω και περιμενει το καινουργιο δισκο πλατο γιατι αυτο που του ειχα παρει δεν ανταπεξερχεται στην δυναμη του αυτοκινητου δεν το εχω δυναμομετρηση αλλα οταν η πιεση ξεπερνα τα 0,7-0,8 πατιναρη σαν τρελο, εχω κανει περιπου 1200 χλμ απο τοτε που το εβαλα μπροστα!!! θελω και κανα δυο αλλα πραγματακια θα γραψω στην σχετικη σελιδα
Εικόνα

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από red_drifter »

μια καλη και σχετικα φτινη επιλογη ειναι 4φτερος ...

παιζουν μηχανουργεια που φτιαχνουν και τον μαμα σε 4φτερο αν δεν παιζει κατι ετοιμο
και αν το κανεις κανε τον και 2χτενο θα σου φυγει το ποδι αλλα αν δεν το εχεις για καθε μερα
αξιζει ....... γνωμη μου ! :rally:
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

darkgsi
Support member
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 10:32 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από darkgsi »

red_drifter έγραψε:μια καλη και σχετικα φτινη επιλογη ειναι 4φτερος ...

παιζουν μηχανουργεια που φτιαχνουν και τον μαμα σε 4φτερο αν δεν παιζει κατι ετοιμο
και αν το κανεις κανε τον και 2χτενο θα σου φυγει το ποδι αλλα αν δεν το εχεις για καθε μερα
αξιζει ....... γνωμη μου ! :rally:
Ναι εχω ακουσει για ενα μαγαζι που λεγετε δισκοτεχνικη αν δεν κανω λαθος στην Σπυρου πατση, ειμαι ομως λιγο επιφυλακτικος για να κανω τον μαμα τετραφτερο, εχει κανεις εμπειρια??? Για ετοιμο λεω για ACT απο ebay, ακουω γνωμες???
Εικόνα

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Rover 216gsi

Δημοσίευση από kostas200vi »

Είχα φτιάξει εγώ 2χτενο - 4φτερο είναι ότι καλύτερο, γιατί είχα βαλει και τετραφτερο Helix και το έκαψε.
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φωτογραφίες Μελών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες