ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Problems
nikos416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Δευ Μαρ 30, 2015 5:20 pm
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από nikos416 »

εννωσ σα μοτερ γιατι αν βρω κανα χοντα μαζι με σασμαν εγκεφαλαλο πλεξουδα ;δεν θα κανω δουλεια;
nikos416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Δευ Μαρ 30, 2015 5:20 pm
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από nikos416 »

να βρω με 500ευρ ενα ολοκληρο ασ ειναι τρακαρισμενο ποσα να παρει ρε παιδια ενασ μηχανικοσ και ενασ ηλεκτρολογοσ παραπανω απο 500;
Άβαταρ μέλους
George416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τετ Φεβ 09, 2005 2:01 pm
Τοποθεσία: thessaloniki
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από George416 »

καλυτερα αλαξε αμαξι γτ γιανα κανεις την μετατροπη που λες θα σου βγει ασυμφωρο!
rover 416 gti (b20b3 POWER)
R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 11:32 pm
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από R414 »

Φιλε μου βρισκεις ενα μοτερακι στην εσχατη περιπτωση και το βαζεις πανω οπως ειναι πλεον τα μοτερ εχουν 300-350Ε .
Σου λεω πηγαινε σε καποιο καλο γνωστη μαστορα και ασε τις υποθεσεις να το δει καποιος που ξερει απο rover ομως
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από nikolas »

Φίλε μου, από τη μία σου έχει φύγει ένα μηνιάτικο, από την άλλη απ'ότι καταλαβαίνω σε μάστορα δεν πας να το δει να σου πει υπεύθυνα μια γνώμη.
Αν δεν τα λυπάσαι τα λεφτά συνέχισε τους πειραματισμούς, αν τα λυπάσαι όμως, πήγαινε πάρε μια απάντηση από έναν επαγγελματία, μπας και σταματήσει εδώ η οικονομική σου "αιμορραγία"
R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 11:32 pm
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από R414 »

Τι αλλο να πουμε και να γραψουμε οσο και να θελουμε να βοηθησουμε... :despair: :despair:
nikos416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Δευ Μαρ 30, 2015 5:20 pm
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από nikos416 »

:kouklos: ναστε καλα ρε παιδια και μονο για το ενδιαφερον που διχνετε το εχω παει σε 3 μαστορεσ τουσ γνωστουσ ολονον μασ!! ολοι ξερετε τη μου ειπαν μαλλον κορμοσ αλλα αν δεν το ανοιξουμε σιγουρα τιποτα δεν μπορουν να πουν οποτε και μονο για διαγνωσει και μια καινουργια φλατζα οι γιατροι ενα 300αρι το θελουν. δεν ειναι τσιγκουνησ ρε παιδια αλλα να πληρωνω και να ειμαι στο μηδεν παντα!!!.το σκεφτικα με μοτερ Κ αλλα στην καλυτερη να εχουν κανει 2 φορεσ καπακια επισκευη .βαλαμε και την πρεσσα στο παγουρι με δυο μπαρ πιεση εχανε απο εκει που σασ ειπα ενφανεστατα.βγαλαμε μπουζι και κανανε ελενχο με 5 μπαρ πιεση και τεταρτη ταχυτητα μεσα σπρωψιμο το αμαξι και τα νερα στο παγουρι δεν φουσκοναν καθολου.γιαυτο ελεγα μπασ και εβαζα απο χοντα ενα μοτερ απλα δεν ξερω πιο μοντελο χοντα κανει εννοητε πλεξουδεσ σασμαν κτλ.παντωσ τη λιμουζιναμου δεν την πεταω με τιποτα σπρωχτει θα την κινω!!!! ειναι αγαπησιαρικο αμαξι
marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 10:09 am
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από marbin »

υπαρχει και του zt το μοτερακι που ειναι πολυ πιο καινουριο απο το δικο σου.νομιζω 05-06 αν δεν κανω λαθοσ.
και 1.8 και τουρμπακι.και απο οτι ξερω και αξιοπιστο.
αφου πηγεσ που πηγεσ στα μαστορακια γιατι δεν ρωταγεσ για μια τιμη κομπλε ποσο παει.
αφου θεσ να το κρατησεισ και να μην πετασ λεφτα νομιζω οτι ειναι μια καλη λυση.
ακομα ακομα και του zr ισωσ.ατμοσφαιρα ομωσ.
1.8 150ps εισαι τωρα το ιδιο θα εισαι και μετα.1.8 160ps.

για τα μοτερ honda νομιζω μπαινεισ σε μπελαδεσ.
και δεν ξερω κατα ποσο καλυτερα χρονολογικα θα βρεισ μοτερ να σου κανει απο αφτο που φορασ.
νομιζω οτι θα ειναι ιδιασ χρονολογιασ με αρκετα χιλιομετρα στην πλατη.

του 05-06 δεν ξερω εαν εβγαινε κιολασ και καποιο honda που θα σου ταιριαζε.

προσωπικη γνωμη φιλε του zt.νομιζω οτι ειναι αυτη τη στιγμη οτι καλυτερο και με μελλον για βελτιωσουλα.να ξερεισ
ομωσ οτι κανα 1500 θα σου παει σιγουρα με εργατικα.

και οσο για τα μοτερ k δεν εχουν κανει καπακια ολα τα μοτερ φιλε μου.το δικο μου ειναι 17 χρονων και εχω
κανει μονο μια φορα και αυτο επειδη εκανα ροικη.δεν ειναι και στανταρ μοτερ k αρα και καπακι.
nikos416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Δευ Μαρ 30, 2015 5:20 pm
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από nikos416 »

http://imagizer.imageshack.us/a/img538/1268/hfMxrN.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
nikos416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: Δευ Μαρ 30, 2015 5:20 pm
Επικοινωνία:

Re: ΧΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ!!!

Δημοσίευση από nikos416 »

https://imagizer.imageshack.us/v2/432x3 ... ONJS1y.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες