κροταλισμα

Problems
Απάντηση
mixailaggelos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 02, 2012 10:53 pm
Επικοινωνία:

κροταλισμα

Δημοσίευση από mixailaggelos »

καλησπερα παρεα! εχω ενα θεματακι παλι.το σαββατο το εβαλα μπροστα κ δε κρατουσε ρελαντι,κ κατω απο 1500 στροφες τρεμει ομοκληρο το αμαξι,οταν το μαρσαρα φουλ αντι να φτανει 7200 στροφες οπως παντα εφτανε μεχρι 5900 κ μετα ηταν σα να εμπαινε ο κοφτης! τη κυριακη εκανα κανα χλμ το πολυ 2 κ ξαφικα εφτιαξε!!! μεχρι σημερα ηταν ολα οκ,νομιζα ηταν η βενζινη κ του ειχα βαλει 30 ευρα 100σταρα.σημερα ενω γυριζα απο τη δουλεια μεχρι που εφτασα δουλευε κανονικα,σταματησα σε ενα περιπτερο κ οταν το εβαλα μπροστα μου κανει παλι τα ιδια... αυτα μου τα ειχε κανει κ πριν κανα 3μηνο κ του ειχα αλλαξει οκα τα φιλτρα.... τι λετε να φταιει μη μου πιασει το κ... ο μαστορας.... ευχαριστω εκ των προτερων! mg 1800 vvc ειναι.
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Απ: κροταλισμα

Δημοσίευση από nikolas »

Οι vvc βαλβίδα θα μπορουσε να κανει κατι τετοιο.. Ή ακομα και αν εχει ξεκουμπωθει η φισα της βαλβιδας..

Στάλθηκε από το XOOM 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
mixailaggelos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 02, 2012 10:53 pm
Επικοινωνία:

Re: κροταλισμα

Δημοσίευση από mixailaggelos »

καλημερα.πριν μια ωρα το αφησα στον μαστορα,πηγα ρεταρωντας.... κ οταν εφτασα κ περιμενα τον μαστορα λεω δε του βαζω μια μπροστα ακομα...κ δουλευε κανονικα... το αφησα βεβαια,αλλα αντε να βρει τωρα τι εχει που δουλευει κανονικα....
dimitris14
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2012 7:02 pm
Επικοινωνία:

Re: κροταλισμα

Δημοσίευση από dimitris14 »

παντα ετσι γινεται οταν πηγαινεις κατι στον μαστορα.ξαφνικα φτιαχνει...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες