s.o.s. κολαρο βενζινης

Problems
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ROVER 25
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 10, 2011 2:11 pm
Επικοινωνία:

s.o.s. κολαρο βενζινης

Δημοσίευση από ROVER 25 »

καλησπερα και απο εμενα..πηγα για κτεο το ροβερακι μου 200 και μου ειπαν οτι χανει βενζινη απο το κολαρο που εχει κατω στο τεμποζιτο..το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει πουθενα :spao: :spao: :spao: ξερει κανεις που μπορω να βρω εστ :shock: να ρωτησω αν κανει απο κανα αλλο μοντελο ευχαριστω..s.o.s. :despair: οχι τιποτα αλλο μην παρουμε και καμια φωτια. :flam: :flam:

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: s.o.s. κολαρο βενζινης

Δημοσίευση από nikolas »

Υπάρχουν σωληνάκια, που μπορούν να χρησιμοποιηθούν, στο συγκεκριμένο σημείο. Έχει τύχει να αλλάξω και εγώ..
Αν σκοπεύεις να το κάνεις μόνος σου, πήγαινε σε ένα συνεργείο και ζήτα ένα ρετάλι..

Άβαταρ μέλους
ROVER 25
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 10, 2011 2:11 pm
Επικοινωνία:

Re: s.o.s. κολαρο βενζινης

Δημοσίευση από ROVER 25 »

nikolas έγραψε:Υπάρχουν σωληνάκια, που μπορούν να χρησιμοποιηθούν, στο συγκεκριμένο σημείο. Έχει τύχει να αλλάξω και εγώ..
Αν σκοπεύεις να το κάνεις μόνος σου, πήγαινε σε ένα συνεργείο και ζήτα ένα ρετάλι..
οκ ευχαριστω καταλαβες ποιο σου λεω εχει ενα λεπτο και ενα πιο χοντρο σαν το κολαρο του ψυγειου αυτο ειχε το προβλημα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: s.o.s. κολαρο βενζινης

Δημοσίευση από nikolas »

Νόμιζα ότι λες για το λεπτό..
Χοντρό, εκτός από αυτό από το στόμιο μέχρι το ρεζερβουάρ, έχει και άλλο?

Άβαταρ μέλους
antonis132
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 10:07 am
Επικοινωνία:

Re: s.o.s. κολαρο βενζινης

Δημοσίευση από antonis132 »

ROVER 25 έγραψε:
nikolas έγραψε:Υπάρχουν σωληνάκια, που μπορούν να χρησιμοποιηθούν, στο συγκεκριμένο σημείο. Έχει τύχει να αλλάξω και εγώ..
Αν σκοπεύεις να το κάνεις μόνος σου, πήγαινε σε ένα συνεργείο και ζήτα ένα ρετάλι..
οκ ευχαριστω καταλαβες ποιο σου λεω εχει ενα λεπτο και ενα πιο χοντρο σαν το κολαρο του ψυγειου αυτο ειχε το προβλημα
εννοεις το χοντρο αυτο που ενωνει το ρεζερβουαρ με τον πλαστικο σωληνα τροφοδοσιας(το αλλαξα πριν 2 χρονια)
οντως δεν μπορουσα να το βρω πουθενα πηρα δειγμα το παλιο και πηγα σε διπλα πολη και απο διαστασεις ειχε τα παντα ολα σε σχεση με τους υπολοιπους που ειχαν μονο για vw και toyota
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες