MG-Rover Technical Data

Χρήσιμες πληροφορίες, συμβουλές και κολπάκια...
kostasm8
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 04, 2008 5:24 pm
Τοποθεσία: ΠΕΡΑΜΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

MG Rover Technical Data

Δημοσίευση από kostasm8 »

MG Rover Technical Data RAVE

Tachnical Information
Mini
MGF
Rover 100
Rover 200
Rover 400
Rover 600
Rover 800
Cabriolet/Coupe/Tourer

Technical Bulletins
Information
Tutorial

Γράψτε το αρχείο σε ένα cd και τρέξτε το στο p.c.

Κώδικας: Επιλογή όλων

http://rapidshare.com/files/145772310/MG_Rover_Technical_Data.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/145772344/MG_Rover_Technical_Data.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/145772222/MG_Rover_Technical_Data.part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/145772179/MG_Rover_Technical_Data.part4.rar.html
http://rapidshare.com/files/145772111/MG_Rover_Technical_Data.part5.rar.html
edit by nikolas: αφαιρέθηκαν τα live links για "προστασία" του forum
Εικόνα

kostasm8-Rover 620Ti

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από nikolas »

Έβαλα νέα link στην πρώτη δημοσίευση που δουλεύουν.
Να είμαι ειλικρινής το έκανα με μισή καρδιά, μετά από αίτημα του νέου μέλους "ΒΑΓΓΕΛΗΣ".
Ο λόγος που λέω μισή καρδιά είναι ότι το εν λόγω μέλος μπήκε όλες και όλες δύο φορές γράφοντας μόνο ότι είναι ηλεκτρολόγος και θέλει τα σχεδιαγράμματα. Αν τα θέλει για το αυτοκίνητό του, καλώς ας τα έχει. Αλλά αν είναι επαγγελματίας και τα ζητάει δωρεάν από εμάς για να αποφύγει τη χρέωση από κάποιο επίσημο συνεργείο, αλλά αυτός με τη σειρά του να χρεώσει κανονικά τον κάτοχο Rover που του πήγε το αυτοκίνητο, τότε προσωπικά εμένα δε με βρίσκει σύμφωνο.
Όπως και να έχει, ξεκαθαρίζω ότι το MG-RoverClub δεν διαθέτει σε καμία περίπτωση λογισμικό του οποίου δεν έχει τα δικαιώματα για εμπορική χρήση. Η διάθεση του λογισμικού γίνεται μόνο για λόγους ενημέρωσης των μελών. Η όποια περαιτέρω εμπορική χρήση πρέπει να γίνει σε συνεννόηση με τους επίσημους διανομείς MG-Rover.

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από kostas200vi »

nikolas έγραψε: "αν είναι επαγγελματίας και τα ζητάει δωρεάν από εμάς για να αποφύγει τη χρέωση από κάποιο επίσημο συνεργείο, αλλά αυτός με τη σειρά του να χρεώσει κανονικά τον κάτοχο Rover που του πήγε το αυτοκίνητο, τότε προσωπικά εμένα δε με βρίσκει σύμφωνο"
:iagree:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από red_drifter »

kostas200vi έγραψε:
nikolas έγραψε: "αν είναι επαγγελματίας και τα ζητάει δωρεάν από εμάς για να αποφύγει τη χρέωση από κάποιο επίσημο συνεργείο, αλλά αυτός με τη σειρά του να χρεώσει κανονικά τον κάτοχο Rover που του πήγε το αυτοκίνητο, τότε προσωπικά εμένα δε με βρίσκει σύμφωνο"
:iagree:
:iagree:
+1
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Δευ Απρ 18, 2011 11:17 pm
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από ΒΑΓΓΕΛΗΣ »

nikolas έγραψε:Και εδώ έχουμε τα τεχνικά στοιχεία για Rover 100, 200, 400, 600, MGF

Κώδικας: Επιλογή όλων

http://www.megaupload.com/?d=UT5UZBE5
http://www.megaupload.com/?d=KXIDTVTP
Περιττό να πω ότι δε φέρω καμία ευθύνη αν θέλετε να μιμηθείτε τον Bob τον μάστορα και διαλύσετε το αυτοκίνητο σας!!
ευχαριστω πολυ για την βοηθεια το θελω για προσωπικη μου χρηση
βαγγελης rover 214si μον.΄96

ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Δευ Απρ 18, 2011 11:17 pm
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από ΒΑΓΓΕΛΗΣ »

red_drifter έγραψε:
kostas200vi έγραψε:
nikolas έγραψε: "αν είναι επαγγελματίας και τα ζητάει δωρεάν από εμάς για να αποφύγει τη χρέωση από κάποιο επίσημο συνεργείο, αλλά αυτός με τη σειρά του να χρεώσει κανονικά τον κάτοχο Rover που του πήγε το αυτοκίνητο, τότε προσωπικά εμένα δε με βρίσκει σύμφωνο"
:iagree:
:iagree:
+1
παιδια μην φοβαστε οποιος θελει μπορω να του στειλω με email την αδεια του αυτο/του μου να δει οτι το θελω για μενα
βαγγελης rover 214si μον.΄96

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από red_drifter »

φιλαρακο παραδιγμα σε φεραμε μν τρελενεσε ! Οκ ? :up:
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από nikolas »

ΒΑΓΓΕΛΗΣ έγραψε:παιδια μην φοβαστε οποιος θελει μπορω να του στειλω με email την αδεια του αυτο/του μου να δει οτι το θελω για μενα
Βαγγέλη δεν έχει να κάνει ότι φοβόμαστε κάτι, απλά όπως έγραψα παραπάνω δεν θέλουμε η όποια βοήθεια παρέχουμε δωρεάν να γίνεται αντικείμενο εμπορικής εκμετάλλευσης. Εφόσον το θες για το δικό σου όλα καλά..
Επίσης αν θες γράψε στην αντίστοιχη ενότητα ποιο είναι το πρόβλημά σου ακριβώς μήπως μπορούμε να σε βοηθήσουμε από το να ψάχνεις τα σχεδιαγράμματα..

thanos_s
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τετ Μάιος 09, 2007 11:58 pm
Τοποθεσία: @@
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από thanos_s »

nikolas έγραψε:Έβαλα νέα link στην πρώτη δημοσίευση που δουλεύουν.
Να είμαι ειλικρινής το έκανα με μισή καρδιά, μετά από αίτημα του νέου μέλους "ΒΑΓΓΕΛΗΣ".
Ο λόγος που λέω μισή καρδιά είναι ότι το εν λόγω μέλος μπήκε όλες και όλες δύο φορές γράφοντας μόνο ότι είναι ηλεκτρολόγος και θέλει τα σχεδιαγράμματα. Αν τα θέλει για το αυτοκίνητό του, καλώς ας τα έχει. Αλλά αν είναι επαγγελματίας και τα ζητάει δωρεάν από εμάς για να αποφύγει τη χρέωση από κάποιο επίσημο συνεργείο, αλλά αυτός με τη σειρά του να χρεώσει κανονικά τον κάτοχο Rover που του πήγε το αυτοκίνητο, τότε προσωπικά εμένα δε με βρίσκει σύμφωνο.
Όπως και να έχει, ξεκαθαρίζω ότι το MG-RoverClub δεν διαθέτει σε καμία περίπτωση λογισμικό του οποίου δεν έχει τα δικαιώματα για εμπορική χρήση. Η διάθεση του λογισμικού γίνεται μόνο για λόγους ενημέρωσης των μελών. Η όποια περαιτέρω εμπορική χρήση πρέπει να γίνει σε συνεννόηση με τους επίσημους διανομείς MG-Rover.
Πανε αυτοι...Πεθαναν :-D
.

thanos_s
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τετ Μάιος 09, 2007 11:58 pm
Τοποθεσία: @@
Επικοινωνία:

Re: MG-Rover Technical Data

Δημοσίευση από thanos_s »

thanos_s έγραψε:
nikolas έγραψε:Έβαλα νέα link στην πρώτη δημοσίευση που δουλεύουν.
Να είμαι ειλικρινής το έκανα με μισή καρδιά, μετά από αίτημα του νέου μέλους "ΒΑΓΓΕΛΗΣ".
Ο λόγος που λέω μισή καρδιά είναι ότι το εν λόγω μέλος μπήκε όλες και όλες δύο φορές γράφοντας μόνο ότι είναι ηλεκτρολόγος και θέλει τα σχεδιαγράμματα. Αν τα θέλει για το αυτοκίνητό του, καλώς ας τα έχει. Αλλά αν είναι επαγγελματίας και τα ζητάει δωρεάν από εμάς για να αποφύγει τη χρέωση από κάποιο επίσημο συνεργείο, αλλά αυτός με τη σειρά του να χρεώσει κανονικά τον κάτοχο Rover που του πήγε το αυτοκίνητο, τότε προσωπικά εμένα δε με βρίσκει σύμφωνο.
Όπως και να έχει, ξεκαθαρίζω ότι το MG-RoverClub δεν διαθέτει σε καμία περίπτωση λογισμικό του οποίου δεν έχει τα δικαιώματα για εμπορική χρήση. Η διάθεση του λογισμικού γίνεται μόνο για λόγους ενημέρωσης των μελών. Η όποια περαιτέρω εμπορική χρήση πρέπει να γίνει σε συνεννόηση με τους επίσημους διανομείς MG-Rover.
Πανε αυτοι...Πεθαναν :-D
Τοσα χρονια ενα σωστο Quote δεν εμαθα να κανω :nevrakia:
.

Απάντηση

Επιστροφή στο “TIPs”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης