6ο Track Event HAC- Πίστα Σερρών 15-16/10/2011

Events και Εκθέσεις

Συντονιστής: Events Moderators

Απάντηση
panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

6ο Track Event HAC- Πίστα Σερρών 15-16/10/2011

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Γεια σας παιδιά! Ελπίζω να είστε όλοι καλά! Αν και τελευταία μπαίνω με μικρότερη συχνότητα στο φόρουμ (λόγω υποχρεώσεων), ωστόσο θα ήθελα να σας ενημερώσω για το Track Event των HAClubs που θα γίνει το ερχόμενο σαβ/κο (15-16 Οκτωβρίου) στο αυτοκινητοδρόμιο των Σερρών!

Υπάρχουν αρκετές ελεύθερες συμμετοχές Σαββάτου, ενώ η Κυριακή έχει σχεδόν γεμίσει από συμμετοχές!
Το κόστος συμμετοχής (για μία ημέρα) ανέρχεται στα 50€ (στην τιμή συμπεριλαμβάνεται ιατρική κάλυψη και χρονομέτρηση με σένσορα της πίστας).
Η είσοδος των θεατών είναι ΔΩΡΕΑΝ.

Εδώ http://www.haclubs.gr/ μπορείτε να δείτε την αφίσα του φετινού event. ;)


Όσοι πιστοί, προσέλθετε! :)

( Υ.Γ. Sorry για την κάπως καθυστερημένη ανακοίνωση της εκδήλωσης. )
Rover 416GSi '92

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Re: 6ο Track Event HAC- Πίστα Σερρών 15-16/10/2011

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Θα τρέξει ο κολλητός μου τη Κυριακή και θα πάμε μεγάλη παρέα. Όποιος μπορέσει από το club μας και πάει ας ενημερώσει για να γνωριστούμε και από κοντά ;)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Re: 6ο Track Event HAC- Πίστα Σερρών 15-16/10/2011

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Πολύ ωραία η σημερινή μέρα. Αρκετές συμμετοχές, από τις οποίες οι περισσότερες ήταν αξιόλογες, κανένα ατύχημα, μειονέκτημα το τσουχτερό κρύο το οποίο επιδείνωσε τη γρίπη που με "τριγυρνούσε" τις τελευταίες μέρες και τέλος θα ήθελα να αναφερθώ στη γνωριμία μου με τον panagiotis x. ο οποίος παρά τη δουλειά που είχε μου αφιέρωσε λίγο από το χρόνο του. Εύχομαι το επόμενο trackday να πάει ακόμη καλύτερα, όσοι δεν ήρθατε χάσατε.

Υ.Γ.: Παναγιώτη σε περιμένω ανά πάσα στιγμή στη Καβάλα να πιούμε ένα καφέ και να γνωριστούμε καλύτερα.

Με εκτίμηση,
Μιχάλης
Εικόνα

panagiotis x.
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 03, 2009 5:31 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 6ο Track Event HAC- Πίστα Σερρών 15-16/10/2011

Δημοσίευση από panagiotis x. »

Γεια σου ρε Μιχάλη (και όχι Κώστα) ! :P
Κι εγώ χάρηκα πολύ για τη γνωριμία (αν και δεν είδα τη Ροβεριά σου :-D ). Sorry που δεν είχα περισσότερο χρόνο για να τα λέγαμε καλύτερα...

Πολύ ωραία ήταν, όντως! Και οι 2 μέρες πιστεύω πήγαν πολύ καλά και αν εξαιρέσουμε ορισμένα διαστήματα με άσχημο καιρό και κάποια μικροσυμβάντα που μας καθυστέρησαν, νομίζω πως το 6ο track event των HAC ολοκληρώθηκε με επιτυχία! Παρά την κούραση (και τις 2 μέρες από τα χαράματα στο πόδι) το ευχαριστήθηκα! Γεροί να 'μαστε να ξαναπάμε και στο επόμενο! :up:


Υ.Γ. Στείλε μου το κιν σου με pm αν είναι να τα πούμε για έναν καφέ στην Καβάλα όταν περάσω και έχω χρόνο! :)
Rover 416GSi '92

Απάντηση

Επιστροφή στο “Events - Shows”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες