Athens MotorShow Live 2009

Events και Εκθέσεις

Συντονιστής: Events Moderators

Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από Tasos_7R »

Νικόλα το αμάξι σου μια χαρά στέκεται στην έκθεση κατά τη γνώμη μου. ;) Και σίγουρα έχουμε αμάξια στο club αξιόλογα που άνετα μπορούν να παρευρίσκονται εκεί επίσης. Δε θα πω ποια... όλοι λίγο πολύ τα ξέρουμε... αυτοί που τα έχουν ας τα παραχωρήσουν (αν θέλουν). Μπορεί επίσης να γίνει μια ψηφορία ανάμεσα σε κάποια και να επιλέξει η πλειοψηφία του club ποια 2 από αυτά θέλει να μας εκπροσωπήσουν. Νομίζω είναι και το πιο δίκαιο.
Τέλος, μην κολλάτε στο τι έχουν τα άλλα club και τι όχι. Εξάλλου ουκ ολίγα clubs έχουν δει τι μπορεί να κάνει στο δρόμο ένα Rover. :-D :sreering: Το θέμα για μένα είναι να δώσουμε το παρόν και να προσελκύσουμε κόσμο στο club, κάνοντας ότι καλύτερο μπορούμε.
Δεν θέλω να πιέσω σώνει και καλά να πάμε, αλλά αν κατά τα άλλα είναι εύκολο να παρεβρεθούμε εκεί, νομίζω ότι δε θα κολλήσουμε στο ποια αμάξια θα στήσουμε στο περίπτερο.
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από kostas200vi »

Tasos_7R έγραψε:Και σίγουρα έχουμε αμάξια στο club αξιόλογα που άνετα μπορούν να παρευρίσκονται εκεί επίσης. Δε θα πω ποια... όλοι λίγο πολύ τα ξέρουμε... αυτοί που τα έχουν ας τα παραχωρήσουν (αν θέλουν).
Εγω προτείνω του kostantinou....
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Ειναι του κωνσταντινου,ειναι και το δικο σου κωστα που πας να βγαλεις την ουρα σου απο εξω,ειναι του θανου αν το εχει μαζεψει απο την ζημια που ειχε παθει,ειναι του μανου που πριν το κανει βιδες και το σκορπισει μπορει να το φερει μια τελευται βολτα και σιγουρα υπαρχουν και αλλοι που απλα δεν εχω δει τα αμαξια τους και δεν μπορω να κρινω αν μπορουν η δεν μπορουν να μας αντιπροσοπευσουν.Παντως συμφωνω με τον τασο οτι δεν χρειαζεται να ειναι κανενα τερας απλα ενα αξιοπρεπες περιποιημενο γενικα και με ενα επιπεδο βελτιωσης σχετικο.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από nikolas »

Επειδή πρόκειται για έκθεση και δει για tuning show τα αυτοκίνητα πρέπει να είναι σε όσο το δυνατόν πιο άψογη κατάσταση και με εύλογο επίπεδο βελτίωσης..!! Ο λόγος που δε θεωρώ ότι το δικό μου μπορεί να σταθεί είναι γιατί του λείπει ένα φρεσκάρισμα σε καπό-προφυλακτήρα και απ'όσο είμαι σε θέση να γνωρίζω, λίγα είναι τα αυτοκίνητα αυτή τη στιγμή που να πληρούν αυτές τις προϋποθέσεις..

saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από saikoe39 »

Tha pao na fero to diko moy apo to xorio....!!!!!!

Tha to pame me laspi....kai skato...kai oloi tha koitane to diko mas periptero.....


Exoume kai tou thanou to 200ari.....to opoio kai bameno einai....kai megali eksatmisi exei....kai tholompara foraei...aaaaaa...kai exei vameno to kapaki tis mixanis asimenio..... :kot:
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από kostas200vi »

OK του Κωνσταντίνου και του Θάνου :twisted: το δικό μου θέλει μαζέματα δεν είναι ακόμα έτοιμο για Show :-D
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από stickers!!! »

saikoe39 έγραψε:to opoio kai bameno einai....kai megali eksatmisi exei....kai tholompara foraei...aaaaaa...kai exei vameno to kapaki tis mixanis asimenio..... :kot:
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Αμα εχει και μπλε πιτσιλιστιρια μην το κουβεντιαζουμε καθολου!!!

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
1.800 vvc 150hp παλια.....

DimTf160+
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 9:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από DimTf160+ »

nikolas έγραψε:..Του DimTf160+ για παράδειγμα (επειδή προσφέρθηκε), πιστεύω πως άνετα θα μπορούσε να σταθεί μόνο του και να αποτελεί διαφήμιση για το club..!!
Νικολα σ'ευχαριστω πολυ!! Δυστυχως περιμενω για να κανω ενα respray τον μπροστινο
προφυλακτηρα που εχει ψιλοσημαδια απο πετραδακια και λοιπα αντικειμενα εθνικων οδων.
Να 'μαστε καλα και του χρονου θα ειμαστε κομπλε,αν ειναι να παει κατι να ειναι σωστο
τουλαχιστον εμφανισιακα γιατι και στο TF μηχανη λιγο δυσκολο να κανεις επιδειξη του
μοτερ.Μακαρι να το ειχα και τωρα ετοιμο να το κατεβαζα και να επεφταν τα σαγονια στο
πατωμα με αυτο που θα εβλεπαν :-D

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Κριμα ρε παιδες που δεν μπορουμε να βρουμε κανεναν φετος για να κατεβει για εκπροσωπος του club :(
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Athens MotorShow Live 2009

Δημοσίευση από nikolas »

DimTf160+ έγραψε:
nikolas έγραψε:..Του DimTf160+ για παράδειγμα (επειδή προσφέρθηκε), πιστεύω πως άνετα θα μπορούσε να σταθεί μόνο του και να αποτελεί διαφήμιση για το club..!!
Νικολα σ'ευχαριστω πολυ!! Δυστυχως περιμενω για να κανω ενα respray τον μπροστινο
προφυλακτηρα που εχει ψιλοσημαδια απο πετραδακια και λοιπα αντικειμενα εθνικων οδων.
Να 'μαστε καλα και του χρονου θα ειμαστε κομπλε,αν ειναι να παει κατι να ειναι σωστο
τουλαχιστον εμφανισιακα γιατι και στο TF μηχανη λιγο δυσκολο να κανεις επιδειξη του
μοτερ.Μακαρι να το ειχα και τωρα ετοιμο να το κατεβαζα και να επεφταν τα σαγονια στο
πατωμα με αυτο που θα εβλεπαν :-D
Το πιστεύω, γι'αυτό το έγραψα ;)
Στην ίδια κατάσταση με μένα δηλαδή και εσύ με μπροστινό προφυλακτήρα.. :lol: Πρέπει να καταργηθούν τα πετραδάκια από τις εθνικές..!! Να γίνει νομοσχέδιο τώρα!! :;T :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Events - Shows”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες