ελευθερη εισαγωγη αερα!!!

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ελευθερη εισαγωγη αερα!!!

Δημοσίευση από nikolas »

Έχω να πω, ότι έπαιξαν 2 itg maxogen στο φορουμ, ένα εγώ με ανθρακονημάτινο και ένα ο crass με αλουμινιού, και θα σε "μαλώσω" που δεν κινητοποιήθηκες για κάποιο από τα ΄δυο όταν ήταν διαθέσιμα.
Προσωπικά έχοντας αλλάξει φίλτρα, φιλτροχοάνες, βαρελάκι bmc, itg maxogen έχω να πω ότι το καλύτερο value for money θεωρώ το φίλτρο στο εργοστασιακό φιλτροκούτι, στη συνέχεια, την καλύτερη επιλογή το itg maxogen αλλά όχι value for money, το bmc βαρελάκι (το μεγάλο) waste of money, και τη φιλτροχοάνη ευχάριστη βαβούρα αλλά χωρίς αποτέλεσμα..

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: ελευθερη εισαγωγη αερα!!!

Δημοσίευση από marbin »

εχεισ δικιο νικολα για τα 2 itg που λεσ αλλα θα σου πω.

για το δικο σου ηταν στισ αρχεσ μου τοτε στο forum και να σου πω την αληθεια δεν ψαχνωμουν τοτε για εισαγωγη σοβαρα.
μονο κοιτουσα και εαν εβρισκα κατι ενδιαφερον.ηθελα να γνωρισω και τον ανταγωνισμο .
και για να σου πω και πιο αληθεια δεν το ηξερα και το προιον καλα καλα.στην πορεια το γνωρισα και αρχισε να με
γαργαλαει σιγα σιγα η τσεπη πιο σοβαρα.

για του αλλου παιδιου που λεσ επεσε την εποχη που εκεινο το μηνα ειχα πληρωσει αρκετα σε ζημια στο αμαξι συν κατι
αλλεσ υποχρεωσεισ του σπιτιου.εστειλα ομωσ pm εαν μπορουσε να μου το κρατουσε για λιγο και να το παρω μετα που θα πληρωνομουν αλλα ο ανθρωποσ για τουσ δικουσ του λογουσ δεν δεχτηκε.μετα δεν ξαναασχοληθηκα με το θεμα.

προσπαθεια εκανα ομωσ και στο εγραψα για να το δεισ. :up:

ρε συ νικολα τωρα που μου ηρθε σου εχω στειλει pm κανα 2μηνο τωρα.φαντασου το ξεχασα κιολασ.για το αυτοκολλητο
του πισω stop.σαν αυτο που ειχεσ και στο δικο σου.δεν το ελαβεσ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος marbin την Τρί Νοέμ 03, 2015 11:53 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: ελευθερη εισαγωγη αερα!!!

Δημοσίευση από marbin »

παντωσ σε νεα ερευνα μου σημερα βρηκα για το group vag tsi δυναμομετρηση με το itg maxogen.
περιλαμβανει σχεδον ολα τα 1.4 tsi.
eos 1.4 tsi
golf mk6 1.4 tsi
scirocco 1.4 tsi
jetta 1.4 tsi
skoda octavia 1.4 tsi
το δυναμομετρο εδειξε. 10ps και 1.3 κιλα ροπησ διαφορα.ρε λεσ να ειναι αυτο το ρημαδι τελικα τοσο καλο?

πηγη.........fr-rtuning-shop.co.uk

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ελευθερη εισαγωγη αερα!!!

Δημοσίευση από nikolas »

Μου είχε έρθει κάποια στιγμή ένα πμ, το οποίο στη συνέχεια μου ήρθε μήνυμα ότι διεγράφη πριν το διαβάσω εγώ, με αποτέλεσμα να μη μπορώ να το δω.
Δεν ξέρω αν ήταν αυτό..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες