ευθυγραμμιση

Απάντηση
marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

ευθυγραμμιση

Δημοσίευση από marbin »

επειδη εχω να κανω παρα πολυ καιρο και εχω ενα δυο θεματακια σκεφτομαι να το παω για μια ομωσ πιο εξελιγμενη
και ψαγμενη ευθυγραμμιση.
σκεφτομαι για καποιον πουπακη που εναι στη δημοκρατιασ ψηλα.εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα απο παιδια με αλλεσ
μαρκεσ αυτοκινητων.
μετα για καποιον rabbit στη θηβων.και γιαυτον εχω ακουσει καλα λογια αλλα και παλι απο αλλεσ μαρκεσ.
εχει χρησιμοποιησει καποιοσ καποιον απο αυτουσ τουσ δυο να μου πει γνωμη?η αν ξερει κατι καλυτερο δεκτο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος marbin την Δευ Ιουν 16, 2014 11:03 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ευθυγραμμιση

Δημοσίευση από nikolas »

ο Πουπάκης είναι πολύ γνωστός, και έχει και εμπειρία με τα MG/Rover τον άλλο δεν τον ξέρω

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: ευθυγραμμιση

Δημοσίευση από marbin »

εχουμε παει σαν club και εχει ασχοληθει με rover?
η απλα πηγαν το αμαξι τουσ καποια παιδια απο δω και εχουμε καποιεσ γνωμεσ.
το λεω γιατι απο οτι μου λενε δεν κανει απλα μια ευθυγραμμιση.μετραει ζυγιζει προσαρμοζει την αναρτηση αναλογα στο
καθε αυτοκινητο με τισ μετρησεισ που βγαινουν και γενικα σου στηνει το αυτοκινητο αναλογα για τη το θεσ.πιστα αναβαση
κοντρεσ.και ειδικα οταν το αμαξι φοραει ρυθμιζομενη αναρτηση.
γιαυτο το ειπα μηπωσ εχει καποιοσ προσωπικη επαφη και μασ εξηγησει το τι κανει ακριβωσ.
γιατι και γω εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα μου ειπαν διαφορεσ ρυθμισεισ και μετρησεισ που κανει και δεν τα
ειχα ξανακουσει

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ευθυγραμμιση

Δημοσίευση από nikolas »

Στην ανάρτησή σου αν δεν είναι ρυθμιζόμενη τι ακριβώς να σου κάνει?
Έχει ασχοληθεί με αρκετά αγωνιστικά MG-Rover που έτρεχαν παλιότερα αλλά και πιο καθημερινά Rover..
Δεν έχουμε σχέση σαν club.

panos3
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Τρί Σεπ 10, 2013 8:41 pm
Επικοινωνία:

Re: ευθυγραμμιση

Δημοσίευση από panos3 »

εγω το παω στο rabbit το mg tf αλλα και το πουντο.εχω μεινει ευχαριστημενος και στα 2 αυτοκινητα για κανονικη ευθυγραμμιση.ειδικα στο mg η ευθυγραμμιση που ειχε κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης ηταν τραγικη.γλυστραγε πολυ ευκολα.το μονο αρνητικο ειναι η τιμη που ειναι τσουχτερη 30ευρω ο καθε αξονας...

giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

Re: ευθυγραμμιση

Δημοσίευση από giorgosvi »

δημος αθανασοπουλος απεναντι απο το praktiker της πειραιως να και η σελιδα του στο facebook... https://www.facebook.com/AthanasopoulosAlignments" onclick="window.open(this.href);return false;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες