SERVICE!!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

SERVICE!!!!

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Χθές έκανα το πρώτο μου σέρβις στο νέο μου αυτοκίνητο. Α, δεν σας είπα,ε; Το πήρα το MG μου.
Μου αλλάξανε ιμάντα εκεντροφόρου για να εχω το κεφάλι μου ήσυχο, κάνανε γενικό σέρβις, μου έβαλαν φρέον και στο αίρ και τελικά πλήρωσα 350 ευρό.
Αρκετά, αλλα σκέφτηκα πως σαν ξεκίνημα, ας τα δώσω για να ξέρω τι μου γίνεται απο εδω και πέρα.
Εκεί μου είπαν πως δεν υπάρχει λέει κάτι καλό για βελτίωση και πως εαν πειράξω το μοτέρ θα αρχίσει να μου βγάζει εδω και εκεί προβλήματα.
Επίσης μου είπαν πως ειναι πολύ όμορφο και πως η συγκεκριμένη εκδοχή αυτής της έκδοσης, δεν έχει έρθει στην Ελλάδα.
Ακουγα μάλιστα σχόλια μεταξύ του τύπου... <<ρε συ αυτό ειναι πιο γ@μ..το απο το καινούργιο>>!!!
Μου πήραν πολλα; :shock:
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Nomizw einai ok gia ayta poy les + ladia klp poy ypothetw fysika allaksane...

Twra to mono poy menei einai: PHOTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
stergios
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 26, 2005 12:21 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/Πολίχνη/Μποτσαρη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stergios »

για γενικο service καλα ειναι. για πες ποσο το πηρες χιλιομετρα?
[img:4d7abfee97]http://users.forthnet.gr/the/pcserv/SIG2.jpg[/img:4d7abfee97]
coming sooner or later.... don't click below ...
http://monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11049331
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

σε βρίσκω πολύ σωστό φίλε ειδικά για τον ιμάντα εκκεντροφόρου γιατί όταν παίρνεις μεταχειρισμένο πρέπει να λάβεις προληπτικά μέτρα για να αποφύγεις δυσάρεστες εκπλήξεις..(το δικό μου έκοψε τον ιμάντα ο οποίος υποτίθεται είχε αλλαχτεί από την προηγούμενη ιδιοκτήτρια..)
καλορίζικο και καλοτάξιδο..
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

To ειπες ιδιοκτήτρια!!!Αντε τωρα να ξερει τι ειναι ο ιμαντας!!!το μονο που ξερουν ειναι που μπαινει η βενζινη!!!!
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

gia tin akribeia kseroun pos anoigei i tapa tis benzinhs den kseroun omos kai pou mpainei i perisoteres.Emena mia fili kikloforouse xoris nero sta tzamia giati den iksere pos na to gemisei :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Jeanpoul έγραψε:To ειπες ιδιοκτήτρια!!!Αντε τωρα να ξερει τι ειναι ο ιμαντας!!!το μονο που ξερουν ειναι που μπαινει η βενζινη!!!!
τι είναι ο ιμάντας ήξερε..και πως πρέπει να αλλαχτεί ήξερε..εκείνο που δεν ήξερε είναι ότι το συνεργείο που το πήγε ήταν επιεικώς απατεώνας και ενώ πληρώθηκε για αυτό δεν τον άλλαξε ποτέ..
by the way το αυτοκίνητο που αγόρασε για την πάρτυ της μετά το rover είναι ένα audi 1.8T quatro..
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Σωστη τη βρισκω την ιδιοκτητρια στο θεμα της επομενης αγορας αλλα τραγικη στη επιλογη συνεργειου :roll: :roll: :roll:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Καλησπέρα. Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας. Φώτος Πέρη θα βγάλω όταν θα το έχω στα χέρια μου. Τώρα το εχω στην Κονολυ και βάζω τα υπόλοιπα δέρματα που του λύπουν. Την Τετάρτη ξεκινάει η εγκατάσταση του ηχοσυστήματος. Σήμερα μου δείξανε το πάνελ που κατασκευάστηκε επάνω στην ταπετσαρία και εν συνεχεία θα τοποθετηθεί στην πόρτα. Ειναι καταπληκτικό και άριστα φτιαγμένο, σαν να ειναι "μαμήσιο".
Χιλιόμετρα έχει 60 χιλιάδες, αλλα ειναι απο Γερμανία οπου εκεί τα χιλιόμετρα τα ¨μαζεύει" κανείς, γρήγορα. Μου είπαν πως σε Ελληνική σύγκριση ειναι σαν να έχει κάνει το αυτοκίνητο περίπου τα μισά χλμ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες