Αγωνιστικο 414

Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Tasos_7R »

Όπως μου χει πει ταπετσέρης, αν ο ουρανός πλυθεί με τον ειδικό αφρό που χρησιμοποιούν συνήθως δεν παθαίνει τίποτα, αλλά αν καθαριστεί με ατμό θα κρεμάσει, επειδή καίγεται η κόλλα απ' την υψηλή θερμοκρασία του ατμού.
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.

Bezan

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Bezan »

Tasos_7R έγραψε:Όπως μου χει πει ταπετσέρης, αν ο ουρανός πλυθεί με τον ειδικό αφρό που χρησιμοποιούν συνήθως δεν παθαίνει τίποτα, αλλά αν καθαριστεί με ατμό θα κρεμάσει, επειδή καίγεται η κόλλα απ' την υψηλή θερμοκρασία του ατμού.
Ευχαρστω Τασο να σαι καλα!

Bezan

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Bezan »

ΑΧΧΧΧ!
εσπασα το ενα πλαστικο καλυμα τω πισω ηχειων! (*#&%$(&
τωρα παω να βγαλω το αλλο, και εχει κοψει το μισο κιολας...
εχει κανεις?

Bezan

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Bezan »

http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 0117t.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://imageshack.us/photo/my-images/17/photo0118b.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... 0119v.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Bezan την Δευ Φεβ 18, 2013 10:36 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Bezan

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Bezan »

Καλησπερα!
Πως ηταν και πως εγινε.
Τα παλια φωτα ηταν μπλαβισμενα και εκαψε την τελευταια εβδομαδα 3 λαμπες, τα αλλαξα ολα σημερα.
μονο τα προβολακια δεν δουλευουν, ασφαλεια οκ, ρευμα δεν παιρνουν, το διακοπτακι οταν το παταω αναβει καννονικα , αλλα δεν ξερω τι παιζει, μπορει να ειναι τιποτα με τα καλωδια

Bezan

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Bezan »

τωρα [ιανω να περασω την κλειδαρια συνοδηγου.
ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΝΙΚΙ!!! εφαγα χερια μου να την βγαλω, τωρα πρεπει να την περασω στο δικο μου

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Φραπεδαρα το καλυτερο ντεκορ για το μηχανοστάσιο αχαχαχαχαχαχα
Εικόνα

Bezan

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Bezan »

PaNoSGR έγραψε:Φραπεδαρα το καλυτερο ντεκορ για το μηχανοστάσιο αχαχαχαχαχαχα
Φραπες! ΝΟΜΟΣ!!!

Bezan

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από Bezan »

Λοιποοοον!
εχει κανεις Μ@λ@κ@ γειτονα??? εχθες λοιπον μου την ειπαν για το αυτοκινητο το δευτερο και καλα που εχω στην γειτονια. χωρια του κατι αλλα που μου ειπε για τις καθαριοτητες της πολυκατοικιας κτλ και καλα επειδη δεν την καθαριζει η γυναικα μου και καλα και την καθαριζουν οι αλλες, τον ειπα και γω να του πληρωσβ καθαριστρια να μου βρει να καθαρισει την πολυκατοικια. ( αφου δουλευουμε ολη μερα, νυχτα θα καθαρηζουμε ? ) τελος παντων, τσακωθηκαμε, του πεταξα την καστανια και φωναξε την αστυνομια. τωρα τι κανουμε που πρεπει να βγαλω το δευτερο αυτοκινητο απο την γειτονια? δεν εχω που να το αφησω! τι κανω? καμια ιδεα κανεις??? να το παω σε καμια γειτονια αλλου θα μου το φανε, αλλου δεν εχω που να το βαλω.......

dimitris14
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 16, 2012 6:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Αγωνιστικο 414

Δημοσίευση από dimitris14 »

πες τους να πανε να γαμηθουνε!πολυ απλα.παρκαρετο στην γειτωνια σου,βαλε και μια κουκουλα και εισαι οκ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες