Rover σηματάκι

Questions
Απάντηση
Phivos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ Αύγ 22, 2005 11:09 pm
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Rover σηματάκι

Δημοσίευση από Phivos »

Κάποιο "κ@λόπαιδο" μου κατσαβίδιασε το μπροστινό σήμα από το 214 σήμερα το πρωί.
Ξέρει κανείς αν πάω για αλλαγή όλης της γρίλλιας ή μόνο του σήματος?


ΥΓ: Θυμάμαι πριν τουλάχιστον μια δεκαετία τέτοια φαινόμενα με πιτσιρικάδες να κυκλοφορούν με μπρελόκ από κλεμμένα σήματα. Τι έγινε, επανήλθε η "μόδα" και τα παλιά σηματάκια απέκτησαν αξία?
I see fragged people...
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

δε πιστεύω ότι επανήλθε εκείνη η ηλίθια μόδα.. η μόνη απάντηση που μπορώ να σου δώσω είναι ότι είναι κομπλεξικά άτομα..που αν δε σου βγάζανε το σήμα..μπορεί πχ να σε στολίζανε με μια ωραιότατη γρατζουνιά να βλέπεις και να χαίρεσαι.. (μου το χουν κάνει εμένα κάτω από το σπίτι) οπότε ψάξε για γρίλια μεταχειρισμένη να κάνεις τη δουλειά σου..
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

nikolas έγραψε:δε πιστεύω ότι επανήλθε εκείνη η ηλίθια μόδα.. η μόνη απάντηση που μπορώ να σου δώσω είναι ότι είναι κομπλεξικά άτομα..που αν δε σου βγάζανε το σήμα..μπορεί πχ να σε στολίζανε με μια ωραιότατη γρατζουνιά να βλέπεις και να χαίρεσαι.. (μου το χουν κάνει εμένα κάτω από το σπίτι) οπότε ψάξε για γρίλια μεταχειρισμένη να κάνεις τη δουλειά σου..
:iagree:
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

emena o pateras mou eixe parkarei se ena simeio prin kati xronia kai brike anoixto ena kouti konta se skoupidonteneke to opoio kouti eixe mesa oti simataki mporouses na fantasteis.ekeinos tsimpise ena tis honda kai to exo akoma sto grafeio mou kollimeno basika 3 tis honda pire giati eixan parei kai to diko mas apo to tote honda pou eixame kai to kolisa me kolla o eleeinos(i plaka einai akoma kai simera aytos pou exei to amaksi exei to kollimeno me kolla simataki) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εικόνα
nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 3:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

Φίλε και μένα όταν το αμαξάκι μου ήταν δυό τριών βδομάδων κάποιος μου έκλεψε το σήμα της MG από το ποτρ-μπαγκάζ και αναγκάστηκα να σκάσω 35 ευρώ για καινουργιο σήμα.Κομπλεξικοί άνθρωποι τί να πεις
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

όπως έχουμε ξαναπεί..ένας θα είναι ο τυχερός που θα πιαστεί στα πράσα..και όταν μετά από 1 βδομάδα συνέλθει από το κόμα στο νοσοκομείο ίσως το ξανασκεφτεί αν θα το ξανακάνει.. :twisted:
Phivos
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ Αύγ 22, 2005 11:09 pm
Τοποθεσία: Χαλάνδρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Phivos »

Ο θυμός μου μου πέρασε γρήγορα, μιας και το υπόλοιπο αμάξι ήταν ανέπαφο και εδώ που έχουμε φτάσει κανείς πρέπει να είναι ευχαριστημένος αν δεν το βρίσκει μαγαρισμένο κάθε φορά που το κυκλοφορεί, είτε από ασυνείδητους (hit and run), είτε από κάφρους (βλ. γρατζουνιές με κλειδιά, κλπ).
Anyway, τελικά αποκατέστησα το κούτελο του bubble μου με ένα σηματάκι κόστους 14 ευρώ (14 να είναι οι ώρες του κ@λοπαιδαρά που το 'κλεψε, btw).
A, και αν σας τύχει κάτι τέτοιο, μακριά από "επίσημες" αντιπροσωπείες κλπ, μου ζήταγαν 33 ευρώ για το ίδιο (καινούριο πάντα) σηματάκι...
I see fragged people...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες