ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΛΕΝΕΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ?

Questions

ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΠΛΕΝΕΤΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΣ?

Μολις λερωθει για να ειναι συνεχεια γυαλισμενο!
4
11%
1 φορα την εβδομαδα
11
31%
1 φορα το μηνα
7
19%
Οποτε τυχει
10
28%
Πλυσιμο? τι ειναι αυτο?
4
11%
 
Σύνολο ψήφων: 36

silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

θα το εχω σκεπασμενο οπως τωρα χαχαχαχαχαχα
Εικόνα
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

εγω οταν ασχολιομουν με το αμαξι καθε δυο μερες πλυσιμο και δεν μιλαμε οτι το επλενα μονος αλλα σε πλυντηριο!!! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 12:29 am
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

"Πλυσιμο? τι ειναι αυτο?" Ηταν μέχρι τώρα το rover στα χέρια του πατέρα μου... απο δο και πέρα θα το κάνω να βγάζει μάτι απο το γιαλισμα.. :P. Να ρωτήσω.... το να αλλάξω χρώμα ξέρετε τι απαιτεί?! Και αν γίνετε να βάψω τους προφυλακτήρες και ιδικά τις κόκκινες λορίδες στο μήκος του αυτοκινήτου....
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

για να αλλάξεις χρώμα χρειάζεσαι άδεια (δε ξέρω τίνος αρμοδιότητα είναι όμως-υπουργείου μεταφορών μαλλον) γιατί δε γίνεται να γράφει η άδεια κυκλοφορίας χρώμα μαύρο και εσύ να το έχεις τυρκουάζ με ροζ ελεφαντάκια :P πάντως στη θέση σου θα το ξανασκεφτόμουν να το βάψω σε ένα τελειώς διαφορετικό χρώμα (σκέψου τα ταξί που όταν ανοίγει η πόρτα βλέπεις μαύρο,άσπρο,κόκκινο-ανάλογα με τι χρώμα ήταν πριν) πιο καλή λύση θα μου φαινόταν φρεσκάρισμα του χρώματος σου ή έστω βάψιμο σε κάποιο παρεμφερές
aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 12:29 am
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

Tο ρόβερ μoυ είναι ακριβως όπως αυτό που έχω στην υπογραφή μου (μόνο που έχει άλλα τάσια...) δλδ ασιμή... εγώ σκεφτομαι κανα μαύρο... :D
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

aristos87 έγραψε:Tο ρόβερ μoυ είναι ακριβως όπως αυτό που έχω στην υπογραφή μου (μόνο που έχει άλλα τάσια...) δλδ ασιμή... εγώ σκεφτομαι κανα μαύρο... :D
Ωραιο χρωματακι ειναι ενα φρεσκαρισμα θα ηταν καλη ιδεα!
Εικόνα
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

nikolas έγραψε:Jeanpoul εσύ είσαι χειρότερος από μένα ρε..εμένα τουλάχιστον έκανε και μια διανυκτέρευση πεντακάθαρο ενώ εσύ με το που το έπλυνες έπιασε βροχη!?!?!?!? περαστικά σου ρε :lol: :lol: :lol: Σπύρο θα κάνω τα κονέ μου με τον Jeanpoul και θα σου στείλουμε κανά μαύρο σύννεφο μόνιμα πάνω από το roverάκι σου.. :P :P
Εχω αρχίσει τα Voodoo τωρα απλα θέλω κατι απο το αυτοκίνητο του Σπύρου για να τον πάρει απο πίσω το σύννεφο!!! :twisted: :twisted: :bow: :bow:
Εικόνα
nikosvolou
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Δευ Μάιος 30, 2005 5:24 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΑΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikosvolou »

PERRY-MGTF έγραψε:Εγω ρε παιδια με τισ κουτσουλιες ειναι ΟΚ γενικα γιατι παρκαρω σε πυλωτη αλλα εχω μια κωλογατα που ερχεται κατηε βραδυ, μου κανει πατημασιες στο καπω και κοιμαται στην κουκουλα πανω και αφηνει το αμαξι μες στην τριχα!!!!!!!
Αρε PERRY κατσε με ενα σκουποξυλο καθε βραδυ να τις κυνηγας. Χα χα καλη φαση θα ηταν. Κι εγω εχω προβλημα με τα γατια. :twisted: :twisted: Προχθες πηρα ενα σβαρνα..... :twisted: :twisted: Το γ@μημεν$ το εκανε χαλια το αμαξακι κ ετσι :twisted: :wink:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikosvolou την Παρ Ιούλ 08, 2005 1:09 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ROVER 414 GSi '92
agroumph
nikosvolou
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Δευ Μάιος 30, 2005 5:24 pm
Τοποθεσία: ΒΟΛΑΡΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikosvolou »

aristos87 έγραψε:Tο ρόβερ μoυ είναι ακριβως όπως αυτό που έχω στην υπογραφή μου (μόνο που έχει άλλα τάσια...) δλδ ασιμή... εγώ σκεφτομαι κανα μαύρο... :D
Καλο ακουγεται. :D Και εγω ασιμι το εχω και σκεφτομαι για μαυρο η για λαχανι. :oops: :oops: Μ@λ@κι@ θα ειναι αλλα θα κανει μπαμ απο μακρυα και επομενως γκομενοπαγιδα και ετσι!!!! Ξερει κανεις ποσο στοιχιζει :P :P και ετσι :P :P !!!!
ROVER 414 GSi '92
agroumph
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

nikosvolou έγραψε: Προχθες πηρα ενα σβαρνα..... :twisted: :twisted: Το γ@μημεν$ το εκανε χαλια το αμαξακι κ ετσι :twisted: :wink:
όταν λές σβάρνα τι εννοείς? καθόταν στο αυτοκίνητο σου και το κυνήγησες να φύγει ή το πάτησες?
αν εννοείς ότι το πάτησες και κοκορεύεσαι για αυτό κιόλας ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες