Ταπετσαρία σε 200

Questions
Απάντηση
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Ταπετσαρία σε 200

Δημοσίευση από Dionisis »

Παιδιά καλησπερα.Θέλω να αλλάξω ταπετσαρια στο 200αρι γιατί η εργοστασιακή είναι κατά την γνώμη μου πολύ κλασσική...να μην πω άθλια!
Θέλω να μου πείτε αν γνωρίζεται κάποιον στην Αθήνα με καλές τιμές και καλά υφάσματα.Το ύφασμα της υπάρχον είναι παρα πολύ καλό αλλά...
Πόσο περίπου πάει γενικότερα;
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

όταν λες ταπετσαρία τι εννοείς? μόνο της πόρτας και της οροφής ή και τα καθίσματα μαζί? anyway εγώ έχω αλλάξει της οροφής επειδή είχε ξεκολλήσει αλλά δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος από αυτόν που την εγκατέστησε οπότε μακριάααααα από αυτόν (Lotus στη Λ.Μεσογείων λίγο μετά το Ερρίκος Ντυνάν στο ρεύμα προς Αθήνα) κόστος 120€
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dionisis »

Εννοώ πόρτες-καθίσματα...Ευχαριστώ για την πληροφορία,αν και δεν τον ηξερα αυτόν.
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Δεν ξερω τι θες να βαλεις,υφασμα-δερμα και δεν ξερω τη λεφτα θες να χαλασεις.Ενα μαγαζι που ξερω οχι στην Αθηνα αλλα στον Πειραια στα Καμινια κανοντας δεξια απο την Πειραιως και μπαινοντας στον κεντρικο δρομο των καμινιων στα 100 μετρα ειναι ο Βρανακης.Ο ανθρωπος κανει απιστευτη δουλεια.Τα αμαξια που παιζουν ειναι bmw,porshe και ακριβα γκαμπριο.Πριν περιπου κανα χρονο ειχε πει στον πατερα μου 300 ευρο και κατι για να του βαλει καινουργια οροφη στο rover το 416si και για να του βαλει καινουργιο δερμα στο καθισμα του οδηγου.Απο οτι εχω παρατιρησει η οροφη που φουσκωνει και πεφτει (μονο μην μας ερθει στο κεφαλι) ειναι κλασικο φαινομενο.Στο 200 που εχω και ειναι 7 χρονων δεν εχει συμβει ακομα αλλα στου πατερα μου οταν ηταν το αμαξι του στην ηλικια του δικου μου συνεβει...
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Εγω που εβαλα καλλυματα απο δερματινη σε εναν στο κορυδαλλο ειμαι πολυ ευχαριστημενος και οσα παιδια τα ειδαν τους αρεσαν αν θελεις σου στελνω μια φωτογραφια και τη διευθυνση του.Νομιζω ειχαν στοιχισει 150 160 ευρω.Αν προσεξεις φαινονται και λιγακι απο τη φωτο στην υπογραφη μου
Εικόνα
Dionisis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 08, 2005 5:21 am
Τοποθεσία: ΜΟΣΧΑΤΟ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Dionisis »

Οροφή δεν θα αλλάξω,μπρος-πίσω καθίσματα θέλω και τα μικρά κομματακια που έχει στις πόρτες.Δεν έχω καταλήξει ακόμα αν θα είναι ύφασμα ή δερματίνη(δέρμα πάει πολλά για τα λεφτά μου),γύρω στα 150
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 24 επισκέπτες