ΠΑΝΕΛ ΠΟΡΤΑΣ ΑΠΟ 25ΑΡΙ

Questions
Απάντηση
giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

ΠΑΝΕΛ ΠΟΡΤΑΣ ΑΠΟ 25ΑΡΙ

Δημοσίευση από giorgosvi »

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΕΛ ΠΟΡΤΑΣ ΟΔΗΓΟΥ Κ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ΑΠΟ 25ΡΙ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ???
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΝΕΛ ΠΟΡΤΑΣ ΑΠΟ 25ΑΡΙ

Δημοσίευση από nikolas »

Το 25άρι έχει διαφορετική ταπετσαρία και θα χρειαστείς δύο νέες βάσεις για τις κεντρικές χειρολαβές, δύο νέες μπετούγιες για το άνοιγμα της πόρτας, δύο νέα σίδερα που εννώνουν τη μπετούγια με την κλειδαριά λόγω διαφορετικού μήκους καθώς και κανά δυο τρύπες στη πόρτα γιατί πιάνουν σε διαφορετικά σημεία τα πλαϊνά κλιψ. Κοινώς αρκετή δουλειά..
Αν ο λόγος που θες να το κάνεις είναι καθαρά αισθητικός πάω πάσο.
Αν πάλι ο λόγος είναι ότι έχουν μαλακώσει οι δικές σου ταπετσαρίες και είναι σε κακή κατάσταση, και απλά θέλεις να τις αλλάξεις, έχω εγώ στις αγγελίες ταπετσαρίες σε καλή κατάσταση από 3θυρο 200άρι.
giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

Re: ΠΑΝΕΛ ΠΟΡΤΑΣ ΑΠΟ 25ΑΡΙ

Δημοσίευση από giorgosvi »

nikolas έγραψε:Το 25άρι έχει διαφορετική ταπετσαρία και θα χρειαστείς δύο νέες βάσεις για τις κεντρικές χειρολαβές, δύο νέες μπετούγιες για το άνοιγμα της πόρτας, δύο νέα σίδερα που εννώνουν τη μπετούγια με την κλειδαριά λόγω διαφορετικού μήκους καθώς και κανά δυο τρύπες στη πόρτα γιατί πιάνουν σε διαφορετικά σημεία τα πλαϊνά κλιψ. Κοινώς αρκετή δουλειά..
Αν ο λόγος που θες να το κάνεις είναι καθαρά αισθητικός πάω πάσο.
Αν πάλι ο λόγος είναι ότι έχουν μαλακώσει οι δικές σου ταπετσαρίες και είναι σε κακή κατάσταση, και απλά θέλεις να τις αλλάξεις, έχω εγώ στις αγγελίες ταπετσαρίες σε καλή κατάσταση από 3θυρο 200άρι.
τελεια... αν κατεβεις αυριο φερτες να της δω.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες