Getaway in Athens feat. 416 GTi,Part I

Πληροφορίες και φωτογραφίες όσο αφορά MG & Rover
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Getaway in Athens feat. 416 GTi,Part I

Δημοσίευση από i-VTec »

Τρελή μούφα θα πείτε αλλά με Movie Maker το έκανα,δεν κατέχω και πολύ το video editing ακόμα...Αξίζει πάντως,θα δείτε live πώς φρενάρουμε χωρίς ABS 130-0 Km/h μέσα σε 50m.... :lol:

Link removed,όσοι πρόφτασαν πρόφτασαν. :P
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος i-VTec την Πέμ Αύγ 02, 2007 11:55 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

hvtecgr
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2006 4:21 pm
Τοποθεσία: Αγοι Αναργυροι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hvtecgr »

Ωραιος!!!!Αλλα μαλλον το videaki θα επρεπε να λεγετε gataway in καποδιστριου!!!!!! :lol: :lol: !!!Καλα εκει στο υψως της αγιας ολγας που εχει αναποδη κληση με ποσα μπαινεις??
Ford took an NSX , cut it in the middle , examined it with a microscope , to admit that they can ' t built anything like that !

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Με όσα και να μπαίνει θέλει δουλιά ακόμα...
Εικόνα

aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 11:29 pm
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

Και πάνω απ'ολα προσοχή... :-D


Επίσης.... Γιατι εχεις κολήσει την μούρη σου στο τιμόνι!? Ποσο κοντά οδηγάς?! :shock:

crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Καλά στην Καποδιστρίου στο αντίθετο ρεύμα από το φρενάρισμα έχουν ρίξει καινούργια άσφαλτο. Πριν την καινούργια άσφαλτο, με τα ξερά μου λαστιχα και τελείως μέτρια αμορτισέρ με 70-80 γλίστραγε με τα τέσσερα. Με την καινούργια χθες το βράδυ κατά τις 2 πήγαινα 130-140 και τα λάστιχα να στριγκλίζουν (προφανώς στροφές σε όλο το πλάτος του δρόμου)...
Life is too short not to...

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Βλέπω την ξέρετε την περιοχή.... :P

Τώρα έριξαν φρέσκια στο αντίθετο ρεύμα,ναι...Αλλά δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα,σπάστηκα πάντως,είχα συνηθίσει να γλιστράει εκεί... :-D Με την παλιά άσφαλτο-βλέπω την μούρη μου στο οδόστρωμα-γυαλί,έμπαινα στην πρώτη στροφή με 80-90 και στην δεύτερη με 120-130....Με την νέα θα δείξει,πάντως αφού δεν έγινα μάτσο χτές πάλι καλά...Δούλεψε "manual" ABS mode... :lol:
Εικόνα

hvtecgr
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2006 4:21 pm
Τοποθεσία: Αγοι Αναργυροι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hvtecgr »

ΑΑΑ!!!Εγω δεν εχω προβλημα να μπαινω με τις πορτες οπως και να ειναι η ασφαλτος γιατι παντα ετσι μπανει !!!!Απλα χρειαζετε να κανεις το αμαξι οπως το δικο μου!!!!!Λαστιχα φθαρμενα,αμορτισερ γυρω στα 15 χρονια ,και το ενα αμορτισερ το μπροστινο κατεστραμενο!!!!!! :D :D :D :D Να δω ποτε θα το κλαιω το αμαξι!!!!! :D :D :D :D :D
Ford took an NSX , cut it in the middle , examined it with a microscope , to admit that they can ' t built anything like that !

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Μην κλαίμε εμείς εσένα φοβάμαι μόνο (χτύπα ξύλο)...Δεν θέλεις πάνω στη στροφή να σπάσει το αμορτισέρ...Όπως του Tigraki,που ευτυχώς έφυγε στο παρκάρισμα...

btw,master Tigraki,θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου ώστε κάποτε να αγγίξω λίγο από το μεγαλείο σου...Είσαι το οδηγικό μου ίνδαλμα,τι Μάκινεν και μλκς μου λέτε τώρα...

Tigraki!!! ftw:D
Εικόνα

hvtecgr
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2006 4:21 pm
Τοποθεσία: Αγοι Αναργυροι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hvtecgr »

Οταν λες σπαει??????Τωρα απλα μου εχει χασει ολα τα λαδια και ταλαντωνεται οπως θελει στον δρομο!!!!
Ford took an NSX , cut it in the middle , examined it with a microscope , to admit that they can ' t built anything like that !

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

"Σπάει"...

viewtopic.php?t=2320

Κάπως έτσι...Δεν είναι η ίδια περίπτωση βέβαια αλλά εσένα είναι ακόμα πιό επικίνδυνο όπως το ακούω...Ανάρτηση,φρένα και σύστημα διεύθυνσης δεν πρέπει να αφήνονται στην τύχη τους,τα ξέρεις άλλωστε καλά...
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Info - Photos - Videos”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες