ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΑΜΑΞΙΑ!ΠΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ!!!

Πληροφορίες και φωτογραφίες όσο αφορά MG & Rover
Απάντηση
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΑΜΑΞΙΑ!ΠΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ ΟΛΟΥΣ!!!

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

To thema einai apo to SAXOMANIA CLUB.
προσοχη κυκλοφορουν πολιτικα αμαξια φτιαγμενα απο την ασφαλεια με οργανακια φωτιζομενα και εξατμισεις για να μας μπερδευουν και να μας πηγαινουν αυτοφωρο(ελπιζω να το εγραψα σωστα).
Χθες βραδυ μετα την συναντηση στο ΝΑΙ φυγαμε 6 αμαξια για λιμανακια.
Στο δρομο συναντησαμε ενα οκταβια με φωτιζομενο μπαρομετρο και εξατμιση (after),με σκαστρα στο τουρμπο και μεσα ενας περιεργος τυπος με πολιτικα.δεν φαινοταν καθολου για αστυνομικο!!!!! την πατησαμε παιδια κανονικα στον γυρισμο πηγαμε για βουτα αυτος απο πισω συνεχεια.Στην αλιμου πια φτανοντας στην γεφυρα για να βγουμε στην ποσειδωνος ο νικος με το ασημι πηγε αριστερα για γλυφαδα και οι υπολοιποι δεξια για πειραια.Ο τυπος ακολουθησε τον νικο αλλα για εμας φροντισε να στειλει σημα στα περιπολικα που μας καναν τσακωτους στο δελτα του φαληρου.Ευτυχως πεσαμε για καλη μας τυχη σε καλο ανθρωπο και δεν ειχαμε προβλημα.(ευτυχως δηλαδη που του εδειξα την κληση που ειχα φαει νωριτερα στο σεφ)
Τα 2 εφραγματα και τα 3 εγκεφαλικα πηγαν να μου ερθουν οταν ο αστυνομικος με φακο στα χερια μας ειπε να ανοιξουμε τα καπο τον αυτοκινητων.Εκει μιλαω ειλικρινα μου κοπηκανε τα ποδια αν ανοιγε το καπο το δικο μου θα εβλεπε το νιτρο και σιγουρα θα ημουν μεσα σημερα.Ευτυχως το μετανιωσε και μας αφησε να φυγουμε.Τον νικο τον ακολουθησε ο τυπος με το οκταβια σχεδον μεχρι το σπιτι της κοπελιας του που τον εχασε λογω τον ελιγμων του νικου και τα προσπερασματα που εκανε.
Εμεις ειμασταν τυχεροι πεσαμε σε καλο ανθρωπο, εσεις ομως μπορει να μην ειστε γι΄αυτο ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΝ OKTABIA ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ!!!!!!!!
Εικόνα
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

BATMOBILE mipws thes na gineis stroumf k pires to octavia?? xaxaxaxa!
prosoxi paidia! efxaristoume tiger! :lol:
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

ειχα κανει νοημα σε ενα τυπακο οταν ημουν πριν καιρο οχι με το δικο μου αλλα με του αδερφου μου
μιλαμε του εκανα σημα να σταματησει και μονο που δεν χεσ$#%κε πανω του!!
ασε που τα οκταβια εχουν και αλληλοσυννενοηση μεταξυ τους
που να με σταματησει τετοιο?θα αρχησουμε να μιλαμε για μοντιφες και θα με αφησει!
σωστος ο παικτης! :?
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
Απάντηση

Επιστροφή στο “Info - Photos - Videos”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες