ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ;

Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
damarlakisat
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 30, 2005 6:02 pm
Επικοινωνία:

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ;

Δημοσίευση από damarlakisat »

καλησπερα σας!!!! νεος της παρεας ... και θελω να παρω ενα mgf αλλα δεν ξεφω χριστο απο αυτα. καταλαβα οτι το 1.8 vvc βγαζει προβληματα αρα παμε στο 1.8 απλο.... εχω ομως ερωτησεις και δεν βρηκα απαντησεις εδω μεσα... το αμαξι θα ζβουριζει συνεχως. τι προβληματα θα εχω?? π.χ στο γκολφ που εχω τωρα ολοι ξε3ρουν οτι πεφτει το παραθυρο... ακομα θελω να ακουγετε καπως, η χωανη δινει???? απο εξατμιση δεν φτιαχνει κανεις??? απο προγραμμα??? τιποτα??? θα μεινει μια ζωη 120 αλογα? γιατι εκκεντρα κτλ τα ξεχναω. μονο φπε θαθελα. αυτα.. ελπιζω να μου απαντηθουν τα ερωτηματα και να το παρω επιτελους.... αληθεια, ζβουριζει καθολου? δεν εχω δει ποτε κανεναν. αν παρω το mgtf το 1.6 δεν παει βημα ε?

PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ;

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

damarlakisat έγραψε:καλησπερα σας!!!! νεος της παρεας ... και θελω να παρω ενα mgf αλλα δεν ξεφω χριστο απο αυτα. καταλαβα οτι το 1.8 vvc βγαζει προβληματα αρα παμε στο 1.8 απλο....
To vvc den bgazei kanena problhma parapanw apo oti bgazei to 1.8i!!!!


damarlakisat έγραψε:το αμαξι θα ζβουριζει συνεχως. τι προβληματα θα εχω?? π.χ στο γκολφ που εχω τωρα ολοι ξε3ρουν οτι πεφτει το παραθυρο...
Pws to ennoeis na sboyrizei synexws??? an theleis to kaneis kai paei etsi an den theleis dden paei...

damarlakisat έγραψε:ακομα θελω να ακουγετε καπως, η χωανη δινει???? απο εξατμιση δεν φτιαχνει κανεις??? απο προγραμμα??? τιποτα??? θα μεινει μια ζωη 120 αλογα? γιατι εκκεντρα κτλ τα ξεχναω.
To na akoygetai to mono eykolo me mia sxetikh eksatmish.
Xoanh tha baleis an pareis MGF an pareis mGTF den tha baleis.

To posa aloga tha meinei eksartatai apo to posa theleis na ksodepseis...

Giati na mhn allakseis ekkentroforoys???

damarlakisat έγραψε: ελπιζω να μου απαντηθουν τα ερωτηματα και να το παρω επιτελους.... αληθεια, ζβουριζει καθολου? δεν εχω δει ποτε κανεναν. αν παρω το mgtf το 1.6 δεν παει βημα ε?
Ante kalh agora!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To 1.6 exw egw to den paei bhma eksartatai apo to me ti to sygkrineis....
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη / Newbies”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες