καλως σας βρηκα!!!

Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
sal
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Οκτ 24, 2011 3:02 pm
Επικοινωνία:

καλως σας βρηκα!!!

Δημοσίευση από sal »

Γεια σε ολους σας και συνχαρητηρια για το φορουμ!!!Ειμαι κατοχος ενος rover 214i cabrio!!!Δυστυχως λιγο αργα σας ανακαλυψα γιατι αν και ειμαι κατοχος rover μονο τους τελευταιους 4 μηνες και μαλιστα υπερευχαριστημενος απο ταμαξι αυτο,αναγκαζομαι να το πουλησω μιας και θα φυγω με την γυναικα μου και την κορη μας Γερμανια λογο μιας ευκαιριας που προεκυψε...ζητω την αδεια να μου δωσουν ο/οι διαχειριστες του φορουμ αυτου να κοινοποιησω στο τοπικ με τις πωλησεις το αυτοκινητο μας...ισως στο μελλον ξαναγινω κατοχος ενος rover αυτοκινητου και λεω ισως γιατι για αρχη στη Γερμανια θα βολευτω με κανα ποδηλατακι μιας και εκει ειναι απτα νουμερο ενα μεσα μεταφορας μες την πολη,ουτε ρυπογονο ουτε τιποτα χαχαχαχαχα!!! :up:

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: καλως σας βρηκα!!!

Δημοσίευση από nikolas »

Καλώς ήρθες φίλε μου, και καλή επιτυχία στο εγχειρημα σου να φύγεις εξωτερικό..μακάρι να'χαμε όλοι την ίδια δύναμη..
Έχεις πλέον πρόσβαση για να δημοσιεύσεις την αγγελία σου...

sal
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Δευ Οκτ 24, 2011 3:02 pm
Επικοινωνία:

Re: καλως σας βρηκα!!!

Δημοσίευση από sal »

Νασαι καλα σευχαριστω πολυ και συγγνωμη που με το που μπηκα ποσταιρνω κατευθειαν για πωληση....θα σας παρακολουθω κιαπεξω γιατι εχετε πολυ ενδιαφεροντα θεματα και συνεχιστε την καλη δουλεια!Κριμα μονο που δεν σας βρηκαμε νωριτερα να γνωριζομασταν και σε καμια συναντηση να περναγαμε καλα!Και κριμα που δινω και ταμαξακι μου γιατι ταγαπησα σαυτο το συντομο διαστημα αλλα απτο να μεινει εξω απτο σπιτι να χαραμιζεται ας το παρει καποιος να το χαρει κιολας!! :welc:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη / Newbies”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες