νεω μελος..αντρεας

Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
antreas
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Δευ Ιουν 06, 2011 11:13 pm
Επικοινωνία:

νεω μελος..αντρεας

Δημοσίευση από antreas »

καλημερα παιδια!!ειμαι καινουριο μελος στο club.εχω ενα rover 200 το 96 το πηρα πριν απο 2,5 χρονια,και περιπου πριν απο ενα χρονο αρχισα να το φτιαχνω μηχανικα και εμφανισιακα..αλλαξα μοτερ απο 1.400 σε 1.800 vvc με τα 145hp.δοξα τον θεο αλο πηαγαν καλα με την μετατροπη..εμφανιακα ειναι ψιλομαμα,μονο ενα σποιλερ μπροστα εχω βαλει.φοραω ζαντες 17"ΟΖ αμοτισερ αλατηρια καγιαμπα,μπορς πισω μπαρα θολων.αλλα και σαν πιτσηρακας που ειμαι(21 οταν το πηρα το αμαξι)εβαλα και ηχοσηστιμα..εχω 20 ηχεια μεσα..να ακουω λιγο δυνατα μουσικη...σοβαρα προβληματα δεν μου εχει βγαλει,μονο κατι βασεις μηχανης που αλλαζω..το αμαξι παει καλα αμα δεν ειχε και το βαρος απο τα πραγματα που εχω μεσα θα πιγεναι καλυτερα πιστευω..θα ηθελα πολυ να τα πουμε απο κοντα σε καποια συναντης.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος antreas την Πέμ Ιουν 09, 2011 12:22 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: νεω μελος..rover sound

Δημοσίευση από PaNoSGR »

καλως ηλθες αντρεα να το χαιρεσαιτο αμαξακι σου και να μην σου βγαζει ποτε κατι σημαντικο.οι βασεις μηχανης δεν χαλανε τοσο μα τοσο ευκολα ποια ενταξει τρωνε ζορι αλλα ποσες φορες εχεις αλλαξει?συναντησεις γινονται κανονικα και εδω υπαρχει ενημερωση viewtopic.php?f=6&t=3758&start=480" onclick="window.open(this.href);return false;
Εικόνα
antreas
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Δευ Ιουν 06, 2011 11:13 pm
Επικοινωνία:

Re: νεω μελος..rover sound

Δημοσίευση από antreas »

εχω αλλαξει 2 φορες τιν δεξια βασει και 1 φορα την κοντρα βαση(στο πισω μεροσ της μηχανης που ειναι,οχι του σασμαν)
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: νεω μελος..αντρεας

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο αλλα το βαρος που εχεις μεσα κατεβαζει την αναρτηση χαμηλα (λογικα μιλωντας) και αρα υπαρχει λιγοτερη αποσβεση και συνεπως το αποτελεσμα ειναι να τρωνε ζορι και αλλα πραγματα στο αμαξι.2 φορες εγω στα 6 χρονια
Εικόνα
antreas
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Δευ Ιουν 06, 2011 11:13 pm
Επικοινωνία:

Re: νεω μελος..αντρεας

Δημοσίευση από antreas »

ναι εχει βαρος το αμαξι..αμα πας στισ φωτο νεων μελων θα δεις τις φωτο απο το αμαξι μου......
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: νεω μελος..αντρεας

Δημοσίευση από PaNoSGR »

το ειδα γι'αυτο το ειπα :-D
Εικόνα
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Re: νεω μελος..αντρεας

Δημοσίευση από red_drifter »

καλος ηρθες φιλος .... :-D :-D :-D

ωραιο το αμαξακι σου .....
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη / Newbies”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες