καλησπερα κι απο μενα

Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
bill
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 25, 2006 1:48 am
Επικοινωνία:

καλησπερα κι απο μενα

Δημοσίευση από bill »

ονομαζομαι βασιλης και ζαχαρωνω ενα zr 105 αυτο τον καιρο σε κιτρινακι!Αξιζει ρε παιδια να αγορασω mg μετα απο το κλεισιμο του εργοστασιου?Τι παιζει με τις εγγυησεις και τα σερβις?Ισχυουν κανονικα ή μολις ξεπουλησουν οι εμποροι θα τα μαζεψουν και θα φυγουν νυχτα?Επισης γνωριζετε κανενα εμπορο που να εχει σε προσφορα τα zr που του εχουν μεινει?Ενας αντιπροσωπος στη λυκοβρυση διαβασα οτι τα δινει με 20% προκαταβολη και 60 ατοκες!!Περιμενω γνωμες.
nonskatoflore
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 794
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 06, 2005 2:45 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nonskatoflore »

Καλωσήρθες φίλε.Εγώ το Zr μου το πήρα μετά το κλείσιμο της εταιρείας,οι εγγυήσεις ισχύουν κανονικά,ανταλλακτικά υπάρχουν γιατί τα απράγει ξεχωριστή εταιρεία,κι όσο για τα κίνητρα...εγώ το πήρα με 2500ευρώ έκπτωση και 3 χρόνια δωρεάν service.Η απόφαση είναι δική σου αλλά δε νομίζω να βρεις κάποιο άλλο αμάξι στην κατηγορία που να σε τρελάνει όπως αυτό!!
Σωτήρης-MG Zr 105(και πάλι!!) ('05)
Εικόνα
bill
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 25, 2006 1:48 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από bill »

nonskatoflore έγραψε:εγώ το πήρα με 2500ευρώ έκπτωση και 3 χρόνια δωρεάν service.
πολυ καλη προσφορα!!!Στην αθηνα αραγε θα υπαρχει καποιος αντιπροσωπος που να δινει κατι αντιστοιχο??
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

bill έχω την εντύπωση ότι υάρχουν καλές προσφορές και στην Αθήνα γιατί υπάρχουν κάποια αυτοκίνητα ακόμα που πρέπει να πουληθούν..με μειωμένες τιμές..σε σχέση με παλιότερα..
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

nikolas έγραψε:bill έχω την εντύπωση ότι υάρχουν καλές προσφορές και στην Αθήνα γιατί υπάρχουν κάποια αυτοκίνητα ακόμα που πρέπει να πουληθούν..με μειωμένες τιμές..σε σχέση με παλιότερα..
Όντως το επιβεβαιώνω και εγώ... και για το θεμα των ανταλακτικών συμπλιρώνω με όλα τα παραπάνω περί εγγυήσεων κλπ.... ένα θα πώ....
CATTERPILAR (θα παράγει τα ανταλλακτικά μας για ΠΟΛΛΑ χρόνια πολλά ακόμα.)
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη / Newbies”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες