Janspeed Manifold

Looking for..
Antreas zr
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 06, 2015 2:32 pm
Επικοινωνία:

Janspeed Manifold

Δημοσίευση από Antreas zr »

Είναι δύσκολο να βρεθεί αλλά βάζοντας μια αγγελία μπορεί κάποιος να βοηθήσει.Ψάχνω λοιπόν για καινούργιο χταπόδι Janspeed για ZR.Επίσης αν γνωρίζει κάποιος απο που μπορώ να το παραγγείλω και να είναι διαθέσιμο..
Ευχαριστώ.

xristos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 219
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 8:52 pm
Τοποθεσία: Βολος
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από xristos »

μηπως εννοεις το toyosports ??? ???

Antreas zr
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 06, 2015 2:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από Antreas zr »

xristos έγραψε:μηπως εννοεις το toyosports ??? ???
Οχι της Janspeed εννοώ που βγάζε και βγάζει(?) ολοκληρωμένο σύστημα εξάτμισης για το ΖR το οποίο είναι αρκετά καλά δοκιμασμένο.Αυτο που λες είναι 4-2-1?

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από nikolas »

Μπορείς να κάνεις και δουλειά με χταπόδι <99

Antreas zr
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 06, 2015 2:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από Antreas zr »

nikolas έγραψε:Μπορείς να κάνεις και δουλειά με χταπόδι <99
Σε ευχαριστώ για την πρόταση σου,το γνωρίζω οτι και εκείνο κάνει καλή δουλεία αλλά θέλω να βάλω αυτό της Janspeed .

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από marbin »

αυτο το εδινε η ptp αγγλια αλλα εκλεισε μου φαινεται.
εγω που το ηθελα καποια στιγμη το ειχα βρει στο http://www.dcperformance.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false; δεν ξερω εαν το δινει ακομα.
για ενημερωση παντοσ δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο για χταποδι.αυτο μου ειπε γνωστοσ εξατμησασ οταν του
το εδειξα...το ειχα εκτυπωση....λεγοντασ μου οτι μου το αντιγραφει οποτε θελω.και μαλιστα επειδη τοτε φοραγα
το χταποδι το εργοστασιακο του 200αριου μου ειπε οτι αυτο ειναι πολυ πιο ψαγμενο σαν χταποδι απο το συγκεκριμενο.

μου προτεινε μαλιστα να μου φτιαξει αυτοσ καποιο να το βαλουμε στο αμαξι και εαν δεν εχει δωσει κατι το ξαναπαιρνει
πισω χωρισ καμια επιβαρυνση.μου φανηκε πολυ σωστοσ επαγγελματιασ μετα απο αυτο.ασχετα εαν δεν το εφτιαξα.

υπαρχουν παντωσ πιστευω και ελληνεσ εξατμισαδεσ που κανουν πολυ καλη δουλεια σε οτι αφορα τα χταποδια.κιασ
μην ειναι janspeed.

ελπιζω να βοηθησα.

R414
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 891
Εγγραφή: Δευ Μάιος 03, 2010 10:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από R414 »

Το χε παλια η rovanet ριξε μια ματια
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος R414 την Τετ Ιαν 20, 2016 11:26 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Antreas zr
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 06, 2015 2:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από Antreas zr »

marbin έγραψε:αυτο το εδινε η ptp αγγλια αλλα εκλεισε μου φαινεται.
εγω που το ηθελα καποια στιγμη το ειχα βρει στο http://www.dcperformance.co.uk" onclick="window.open(this.href);return false; δεν ξερω εαν το δινει ακομα.
για ενημερωση παντοσ δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο για χταποδι.αυτο μου ειπε γνωστοσ εξατμησασ οταν του
το εδειξα...το ειχα εκτυπωση....λεγοντασ μου οτι μου το αντιγραφει οποτε θελω.και μαλιστα επειδη τοτε φοραγα
το χταποδι το εργοστασιακο του 200αριου μου ειπε οτι αυτο ειναι πολυ πιο ψαγμενο σαν χταποδι απο το συγκεκριμενο.

μου προτεινε μαλιστα να μου φτιαξει αυτοσ καποιο να το βαλουμε στο αμαξι και εαν δεν εχει δωσει κατι το ξαναπαιρνει
πισω χωρισ καμια επιβαρυνση.μου φανηκε πολυ σωστοσ επαγγελματιασ μετα απο αυτο.ασχετα εαν δεν το εφτιαξα.

υπαρχουν παντωσ πιστευω και ελληνεσ εξατμισαδεσ που κανουν πολυ καλη δουλεια σε οτι αφορα τα χταποδια.κιασ
μην ειναι janspeed.

ελπιζω να βοηθησα.
Σε ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες,έστειλα μαιλ και περιμένω απάντηση για το αν το έχουν διαθέσιμο στην συγκεκριμένη εταιρεία.Δεν διαφωνώ καθόλου για την δουλεία που κάνουν οι εξατμισάδες της χώρας μας,απλά έχω δεί οτι στην Αγγλία το χρησιμοποιούν το συγκεκριμένο και δεν πάνε εύκολα σε κάτι άλλο.Θα προτιμούσα να βάλω αυτό και απο κει και πίσω να μου κάνει δουλεία ένας καλός εξατμισάς. Οτι αντιγράφετε φυσικά και θα γίνετε δεν είναι κατι τόσο πολύπλοκο,η τιμή όμως?Διότι αν μπορείς με κοντά 300 ευρώ να το φέρεις απ έξω έτοιμο δεν νομίζω εδώ να ζητήσουν λιγότερα για την κατασκευή του.

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από marbin »

οντωσ στην τιμη εισαι πανω κατω ιδια.350-400 μου ειχε ζητησει εμενα εαν το αντεγραφε.
αυτο το εδιναν στην αγγλια καμια 220 λιρεσ περιπου. 290 ευρω δηλαδη.εαν βαλεισ και καμια 50-60αρια μεταφορικα
πασ στα 350.οποτε μια η αλλη σου ερχεται.

αφου εχεισ τα αγγλικα στειλε ενα και στο http://www.moto-build.com" onclick="window.open(this.href);return false;

το ειχα δει και σε αυτη την εταιρια οταν κοιταζα πραγματα για το zr.εχει μεσα αρκετα για zr μπεσ δεσ.
μπηκα και εγω σημερα αλλα δεν το ειδα.το εχουν βγαλει.μπορεισ να τουσ ρωτησεισ ομωσ :up:

Antreas zr
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 06, 2015 2:32 pm
Επικοινωνία:

Re: Janspeed Manifold

Δημοσίευση από Antreas zr »

Λοιπόν καμία απο τις δύο εταιρείες δεν το έχει λέει ότι δεν φτιάχνονται πια.Έχω στείλει και σε πολλές άλλες και τα ίδια.Μόνο εδώ το έχουν http://gb-ent.com/" onclick="window.open(this.href);return false; και περιμένω να δώ για την τιμή.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζήτηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες