Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Looking for..
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Adan25
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 01, 2007 8:10 pm
Τοποθεσία: Πευκάκια, Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από Adan25 »

Καλησπέρα παιδιά,

μετά απο αρκετό καιρό το roveraκι (200 99' δίπορτο) μου έχει αρχίσει και μαδάει οπότε αν υπάρχει κάτι απο τα παρακάτω διαθέσιμα,
θα ήταν μέγιστη βοήθεια :-)

πλαινά για πόρτες οδηγού - συνοδηγού (αν υπάρχουν απο MG ακόμη καλύτερα)
εταζίερα
ηλεκτικοί καθρέπτες οδηγού συνοδηγου (αν υπάρχουν απο 25 άρι )
4 ζάντες 15'

και ναί όλα αυτά προέκυψαν μέσα σε ένα μήνα ;-)
The Vikings said "Sky seperates us from eternal life and the unlimited power" many have fallen in the name of eternal glory others in battle and others in the name of stupidity! Please drive safely so that you can void stupididy and protect the life of your co-driver and all of them around your car! thnx.


ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από nikolas »

Που σαι ρε παιδί εξαφανισμένος.. :)
Σε χάσαμε.. :;T
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από PaNoSGR »

επικοινωνησε με τον red_drifter αυτος θα σε βοηθησει αν θες τηλεφωνο πες μου αλλιως στειλε του απευθειας pm
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Adan25
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 01, 2007 8:10 pm
Τοποθεσία: Πευκάκια, Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από Adan25 »

Άσταν να παν Νικόλα κοντεύω να χάσω και τον εαυτό μου τον ίδιο, δουλειά λογαριασμοί και ζημιές.....
και καλά όλα τα άλλα το αυτοκίνητο τι φταίει ?!?!? με έχουν ριμάξει 1 εβδομάδα Ιούνη μου σπάνε τον καθρέφτη,
δευτερη εβδομάδα μου σκάει το λάστιχο σε κάτι έργα στην εθνική και μου στραβώνει και η ζάντα....
και μέσα εκεί μου σκάει το πίσω λάστιχο ενώ είμαι ήδη με ρεζέρβα !!! και το τελειωτικό....έσπασε καλοκαιριάτικα ο γρύλλος απο
το παράθυρο του οδηγού και μου διάλυσε και η ταπετσαρια στο χέρι:-) Μετά απο όλα αυτά, πείτε μου ρε παιδιά τι να κάνω εξορκισμό !?!?!
Πλέον κάθε φορά που κλείνω την πόρτα μου κοιτά να δώ μήπως έπεσε τίποτα.....γκρρρρρ!!!
The Vikings said "Sky seperates us from eternal life and the unlimited power" many have fallen in the name of eternal glory others in battle and others in the name of stupidity! Please drive safely so that you can void stupididy and protect the life of your co-driver and all of them around your car! thnx.


ΕικόναΕικόνα
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από PaNoSGR »

υπαρχουν και πιο γκαντεμηδες μην παραπονιεσαι
Εικόνα
giorgosvi
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 03, 2005 8:09 pm
Τοποθεσία: ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΙΒΑΔΕΙΑ
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από giorgosvi »

http://mg-roverclub.gr/forum/viewtopic.php?f=17&t=5317" onclick="window.open(this.href);return false; :up:
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από nikolas »

Σού έκατσε μαζεμένη ατυχία...κάνε κανάν αγιασμό.. :(
Άβαταρ μέλους
Adan25
Αρχάριος
Αρχάριος
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 01, 2007 8:10 pm
Τοποθεσία: Πευκάκια, Ν.Ιωνία
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από Adan25 »

και ναι παιδιά .....κατέληξε !!! έκαψα τα πάντα ..... κόλησα στην Κηφισιάς σε μποτιλιάρισμα λόγο πεζογέφυρας τρύπησε ένα κολάρο και ταυτόχρονα κόλησε και ο θερμοστάτης ....καηκαν τα παντα ;-D πλέον ο κινητήρας μου λειτουργεί ως σουρωτήρι ! 1200 το πακετακι με σχεδόν καινούργια μηχανή....ακούγεται καλό γιατί το έχω ήδη ξεκινήσει....
The Vikings said "Sky seperates us from eternal life and the unlimited power" many have fallen in the name of eternal glory others in battle and others in the name of stupidity! Please drive safely so that you can void stupididy and protect the life of your co-driver and all of them around your car! thnx.


ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ανταλλακτικά για 200άρι 2πορτο του 99'

Δημοσίευση από nikolas »

νομίζω σε αυτά τα λεφτά μπορείς να το κάνεις 1.8 vvc άντε και ίσως λίγο παραπάνω..αλλά με την τιμή της βενζίνης δεν ξέρω αν είναι προτιμότερο να σου προτείνω να το κάνεις 1.8 ή 1.1..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζήτηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες