p30 -p28

Looking for..
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: p30 -p28

Δημοσίευση από i-VTec »

Δεν είπα για τη δύναμή του, το ξέρω ότι έχει πολλές δυνατότητες...Αλλά ήδη οι καρότσες μας δεν αντέχουν δύναμη και ένα μοτέρ 200 άλογα να τους τραβάει τη μούρη, ειδικά αν είναι και βαρύ...Εμένα ο ένας θόλος μου άρχισε να ανοίγει ήδη....
Εικόνα
Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 9:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: p30 -p28

Δημοσίευση από Gas fc »

E ραψε την μουρη.
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
George416
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τετ Φεβ 09, 2005 2:01 pm
Τοποθεσία: thessaloniki
Επικοινωνία:

Re: p30 -p28

Δημοσίευση από George416 »

δεν πιστευω κατι τετοιο ρε συ με τοσα λιγα αλογα να στρεβλωνει το σασι!!!γιανα στραβωσει το σασι θελει τουλαχιστον 400 αλογα!!δεν μου εχει συμβει εμενα σε τετοια αλογα!!τεσπα δεν παιρνω και ορκο αλλα δεν πιστευω να εχω τετοια προβληματα!!
rover 416 gti (b20b3 POWER)
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: p30 -p28

Δημοσίευση από i-VTec »

George416 έγραψε:δεν πιστευω κατι τετοιο ρε συ με τοσα λιγα αλογα να στρεβλωνει το σασι!!!γιανα στραβωσει το σασι θελει τουλαχιστον 400 αλογα!!δεν μου εχει συμβει εμενα σε τετοια αλογα!!τεσπα δεν παιρνω και ορκο αλλα δεν πιστευω να εχω τετοια προβληματα!!
Εδώ σκίζεται στα 2 με 130 άλογα...Δε θα σκιστεί με 200...

Απέφυγε λακκούβες, γενικά μη το στρίβεις και μη το "δέσεις" πάρα πολύ (θολόμπαρες/ψαλιδόμπαρες κ.λπ.) γιατί δε θα αντέξει πολύ...Εκτός αν μπείς στη διαδικασία να το ράψεις παντού, σε όλα τα καίρια σημεία...
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ζήτηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες