Είναι π0uΤ4Ν3ς οι γυναικες ;;;

Pictures-Videos-Funny Stuff
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Λοιπων για να συνοψησω και για να βρεθω ξανα μεσα στο θεμα....Οι παλιοτεροι ξερουν οτι εχω μια συμπαθεια στο γυναικειο φυλο.Τομονο που μπορω να σας πω λοιπον ειναι"ΑΓΑΠΑΤΕ ΤΙς ΓΥΝΑΙΚΕς ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΙς ΒΡΗΖΕΤΕ...σΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΤΙς ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΕ....ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗς ΓΥΝΑΙΚΕς.....

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

GEIA SOU RE LEFTERI !!!
GIA AFTO SE AGAPAW !!!
NA KAI ENA PALIKARI POU EINAI MESA STO MIALO MOU !!! :-D :-D
GIA AFTO OI IPOLIPOI MISOGINIDES NA TO BOULOSOUNE !!! :kouklos:

(ALLA MIN TOUS DINETE TIMONI) OK ???
IPAME ALLA MIN TO PARAKANOUME !!! :-D :-D
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Δε καταλαβαίνω γιατί με κάνει μισογύνη μια συγκεκριμένη θεώρηση που έχω για τις γυναίκες.. Πρέπει δηλαδή να τους τα σκάω για να είμαι σωστός και όχι μισογύνης? Ε, όχι ρε παλικάρια..Όπως οι γυναίκες έχουν δικαιώματα, απαιτήσεις και υποχρεώσεις, έτσι έχω και εγώ, και με το να τους τα σκάω και να προσπαθώ μόνο να τις καταλάβω και όχι να με καταλάβουν, μόνο εγώ να συμβιβαστώ και όχι και εκείνες, τι με κάνει να ξεχωρίζω από τα σκυλάκια?
Από πότε δηλαδή όποιος απαιτεί το χώρο του θέλει να τον σέβονται και να τον καταλαβαίνουν γίνεται μισογύνης? Μάλλον δε σας τα'χουν μάθει καλά..

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

Νικολα συμφωνω απολυτα σε αυτα που λες.. αλλα εδω
nikolas έγραψε: τι με κάνει να ξεχωρίζω από τα σκυλάκια?
Από πότε δηλαδή όποιος απαιτεί το χώρο του θέλει να τον σέβονται και να τον καταλαβαίνουν γίνεται μισογύνης?καλά..
πιστευω οτι ειναι λαθος... για τον μονο λογο οτι τα σκυλια θελουν το χωρο τους... δεν λεω οτι δεν πρεπει να αγαπαμε τις γυναικες.. το αντιθετο!!!αλλα δεν μπορω να δεχτε σε καμια περιπτωση να θελουν να τις αγαπας κ να τις θελεις οπως ειναι(σε χαρακτηρα) κ εκεινες να θελουν να σε αλλαξουν κ να σε κανουν οπως θελουν... ε οχι δεν το δεχομαι... εχω αδικο σε αυτο?
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Στην ουσία δηλαδή λέμε τα ίδια πράγματα..για μένα δεν είναι σχέση το να πρέπει εγώ να ανέχομαι τα πάντα, εγώ μόνο να προσαρμοστώ στην άλλη, εγώ μόνο να πρέπει να καταλαβαίνω την άλλη και εκείνη απλά να συνεχίζει να είναι όπως είναι και το μπαλάκι να είναι μονίμως στη μεριά μου..Αυτό είναι που λέμε αμοιβαία κατανόηση και προσπάθεια? να προσαρμόζεται μόνο ο άντρας και αν όχι να είναι μισογύνης? ΕΛΕΟΣ!

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

αποψη μου ειναι.. οτι οταν καποιος (πονεσει) απο μια γυναικα αυτοματα ολες οι γυναικες ειναι πουτ@νες για εκεινον... οπως κ οταν μια γυναικα (πονεσει) απο εναν αντρα τοτε ολοι οι αντρες γινοντε γουρουνια για εκεινην... αλλα αν δεν υπηρχε κ αυτο το πραγμα θα ηταν ολα μελι γαμα κ η ζωη δεν θα ειχε πλακα.... εμενα πρωσοπικα μου αρεσει που γινονται κ αυτα...γιατι τα βλεπω κ γελαω!!!!!11 κ για να το πω κ αλοιος ολες ειναι πουτ@νες κ ολοι ειμαστε γουρουνια!!!!!11 τωρα ειμαστε πατσι!!!!!!!!!11 :lol: :lol: :lol:
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

gamiste to !!!
dn einai anagki na tous ta xoneis !!!!
kai prepei na prosarmozonte kai aftes alla oxi oti oi antres einai gourounia kai oles oi gynekes poutanes kai simfonisa me ton lefteri sto oti protimw na ta xosw se mia gkomena para se kati apsixo opos to amaksi !!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος red_drifter την Κυρ Μαρ 25, 2007 1:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Και ποιος είμαι εγώ ή εσύ ή ο οποιοσδήποτε ρε Νίκο που θα κάνω κουμάντο στο κάθε ένα πως θα χρησιμοποιήσει τα λεφτά του και ποιες προτεραιότητες θα βάλει? Οι γυναίκες δηλαδή που ρίχνουν περιουσίες στα καλυντικά, τα αρώματα, τα ρούχα, τα παπούτσια είναι πιο σωστές από το φίλο σου που θέλει να τα ρίχνει στο αυτοκίνητο? Ο καθένας κάνει τις επιλογές του και είναι σαφώς υπεύθυνος γι'αυτές και την εξέλιξη του.
Εσύ προτιμάς να τα δώσεις σε μια γκόμενα να χαρεί εκείνη και μέσα από τη χαρά της να χαρείς εσύ, ο άλλος τα χρησιμοποιεί για την πάρτυ του και άντε βρες εσύ ποιος είναι σωστός και ποιος λάθος..
ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΕΣ!!!!

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Εμεις τις κανουμε πουτανες γιατι ολοι ειμαστε μαλακες και σκυλακια...Και αν κανεις τον σκληρο βρισκουν αλλο λ@κ@μ@ στα μπαμ.. :twisted:

Λεφτα να της δινει ο μπαμπακας της...Ενταξει δεν ειπα και τις βολτες της να της κανεις και για φαγητο να τη πας και να τα πληρωσεις εσυ αλλα οχι που εχω τον λ@κ@μ@ τον κολλητο μου που εκανει το σκατο του παξυμαδι(φοιτητης) για να παρει στην μαλακισμενη DVD recorder για να γραφει το 'παρα πεντε'.ΕΛΕΟΣ

Και η απαντηση του οταν του την ειπα για την βλακεια που εκανε,ηταν πως του το ειχε ζητησει και το ηθελε πολυ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Το ανεκδοτο ομως το κορυφαιο δεν το ξερετε.. :lol:

Τα φτιαχνει ο Λευτερης με μια γκομενα...
Τον πρωτο μηνα τον βαζει και αλλαζει αμαξι..
Τον δευτερο μηνα του λεει δεν παει αλλο αυτη η κατασταση με τους φιλους,πρεπει να ξεκοψεις...
Τον τριτο μηνα τον βαζει,χρεωνεται και αλλαζει σπιτι..

Μετα απο 20 μερες του λεει χωριζουμε...Μα γιατι της λεει ο Λευτερης,εγω σάγαπαω..και τοτε εκεινη του λεει,Λευτερη δεν ξερω τι συμβαινει με εσενα...Εχεις αλλαξει,δεν εισαι αυτος που γνωρισα.. :lol:

Την πνιγεις ή δεν την πνιγεις??Το Λευτερης ειναι συμπτωματικο,απλα με αυτο το ονομα μου το ειπαν..
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Φωτογραφίες-Ανέκδοτα-Quiz-Videos”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες