Sex theories

Pictures-Videos-Funny Stuff
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Sex theories

Δημοσίευση από nikolas »

«Οι άντρες ξυπνάνε µε διέγερση το πρωί. Ξυπνάµε και σας θέλουµε. Οι γυναίκες σκέφτονται, 'πως µπορεί να µε θέλει έτσι που είµαι πρωί-πρωί;' Αλλά είναι επειδή δεν σας ßλέπουµε. Το αίµα δεν φτάνει µέχρι το οπτικό νεύρο µας, έχει πάει αλλού.» Andy Rooney

«Το καλό µε τον αυνανισµό είναι ότι δεν είσαι υποχρεωµένος να ντυθείς κατάλληλα». Τρούµαν Καπότε.

«Το σεξ ανακουφίζει την ένταση - η αγάπη την προκαλεί». Γούντι Αλλεν.

«Γιατί να ακούω συµßουλές ως προς το σεξ από τον πάπα; Αν ξέρει για τι πράγµα µιλάει, κακώς ξέρει!» George Bernard Shaw

«Ευχαριστώ τον θεό που µεγάλωσα καθολικός, γιατί το σεξ θα είναι πάντα ßρώµικο για µένα.» John Waters

«Το σεξ χωρίς αγάπη είναι µια κενή εµπειρία, αλλά σε σχέση µε άλλες κενές εµπειρίες, δεν είναι κι άσχηµη ... » Γούντι Αλλεν.

«Το σεξ ανάµεσα σ´έναν άντρα και µία γυναίκα µπορεί να είναι υπέροχο, αρκεί να µπείς ανάµεσα στον σωστό άντρα και στη σωστή γυναίκα.» Γούντι Αλλεν.

«Η λογοτεχνία ασχολείται κυρίως µε ανθρώπους που κάνουν σεξ και όχι µε ανθρώπους που µεγαλώνουν παιδιά. Η ζωή είναι το ακριßώς ανάποδο.» David Lodge

«Οι καπότες δεν σου σώζουν πάντα τη ζωή. Ενας φίλος µου φορούσε καπότα και τον χτύπησε λεοφωρείο.» Rob Rubin

«Οποιος πιστεύει ότι ο δρόµος για την καρδιά ενός άντρα περνάει από το στοµάχι του, έµεινε στάσιµος στη Γεωγραφία» Robert Byrne

«Το σεξ δεν είναι η απάντηση. Το σεξ είναι η ερώτηση. Η απάντηση είναι 'ναι'». Swami X.

«Όταν ένας άντρας πάει σε µια πουτάνα, δεν την πληρώνει για το σεξ, την πληρώνει για να φύγει». Ανώνυµος.

«Ένα 'ßρώµικο ßιßλίο ποτέ δεν µαζεύει σκόνη». Ανώνυµος.


«Μεγαλώνοντας στο Lubbock του Τέξας, έµαθα δύο πράγµατα: το ένα είναι ότι ο Θεός σ´αγαπάει και θα καείς στην Κόλαση. Το άλλο είναι ότι το σεξ είναι το πιο ßρώµικο, σιχαµένο πράγµα στον κόσµο, και γι αυτό
πρέπει να το κάνεις µόνον µε κάποιον που αγαπάς.» Buch Hancock

«Όταν ένας άντρας λέει ßρωµόλογα σε µια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν µια γυναίκα λέει ßρωµόλογα σ´έναν άντρα, είναι 6 ευρώ το λεπτό περίπου.» Ανώνυµος.

«Σύµφωνα µε τους θρησκευόµενους, ο Θεός δηµιούργησε το κεφάλι, σώµα, πόδια και χέρια του ανθρώπου αλλά ο Διάßολος του κόλλησε τα γεννητικά όργανα». Don Schrader

«Η αντίδρασή µου στις τσόντες είναι η εξής: µετά τα πρώτα δέκα λεπτά, θέλω να πάω σπίτι µου να πηδηχτώ. Μετά τα πρώτα 20 λεπτά, δεν θέλω να
ξαναπηδηχτώ ποτέ στη ζωή µου.» Ερρικα Γιονγκ.

«Η αγάπη είναι η απάντηση, αλλά όσο περιµένουµε την απάντηση, το σεξ εγείρει ορισµένες πολύ καλές ερωτήσεις.» Γούντι Αλλεν

«Το να πέφτεις στο κρεßάτι µε οµόφυλό σου δεν είναι κακό. Πρέπει να είµαστε ανοιχτοί στο σεξ, αλλά να ßάζουµε τα όριά µας στις κατσίκες.»
Ελτον Τζον.

«Αυνανισµός: η κυριότερη σεξουαλική δραστηριότητα της ανθρωπότητας. Στον 19ο αιώνα, ήταν ασθένεια. Στον 20ο, είναι θεραπεία.» Thomas Szasz

«Υπάρχουν ßάσιµα στοιχεία που δείχνουν ότι ο άνθρωπος στάθηκε στα δυό του πόδια προκειµένου να έχει τα χέρια του ελεύθερα για να αυνανίζεται». Λίλυ Τόµλιν.

«Η µεγάλη διαφορά ανάµεσα στο σεξ επι χρήµασι και στο τζάµπα σεξ είναι ότι συνήθως το τζάµπα σεξ κοστίζει πολύ ακριßότερα». Brendan Francis

«Δεν έχω ιδέα από σεξ επειδή ήµουν πάντα παντρεµένη» Ζα-ζα Γκαµπόρ

«Το σεξ µετά τα 80 είναι σαν να παίζεις µπιλιάρδο µε σπάγγο αντί για στέκα». Καµίλ Πάγκλια

«Το σεξ µου δηµιουργούσε προßλήµατα από τα δεκαπέντε µου χρόνια. Ελπίζω να τα έχω λύσει µέχρι να φτάσω τα εßδοµήντα.» Harold Robbins

«Νυµφοµανής: µια γυναίκα που έχει µανία µε το σεξ όσο και ο µέσος άντρας.» Mignon McLaughlin
Απάντηση

Επιστροφή στο “Φωτογραφίες-Ανέκδοτα-Quiz-Videos”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες