30/3/2008 OAKA, AEK vs OSFP.... Bre kalos ta, ta paidia 4-0.

Sports
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Re: 30/3/2008 OAKA, AEK vs OSFP.... Bre kalos ta, ta paidia 4-0.

Δημοσίευση από machos_si »

χαρικα που κερδησε η αεκ!!!!!!11 γιατι βγηκε ο Ντινος απο το λαφουμι που κρηβονταν τοσο καιρο!!!!!!!!!!!!11 αντε Ντινο σε 9 χρονακια παλι!!!!!!!!!!!11 :kot:
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: 30/3/2008 OAKA, AEK vs OSFP.... Bre kalos ta, ta paidia 4-0.

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

i-VTec έγραψε:Μπράβο στην ΑΕΚ αλλά τσάμπα μάγκες σας κάνανε Ντίνο...Με ένα ματς διαγράψατε την κακή εικόνα που είχατε όλη τη σεζόν δηλαδή?Και ξαφνικά μπορείτε να λέτε ότι αξίζετε τον τίτλο επειδή ρίξατε 4 στον γαύρο?Το σκορ ήταν καθαρά συγκυριακό,όπως είχατε φάει και πέρσι την 4άρα από μας,με γρήγορα γκολ στην αρχή...Μετά πελαγώσατε και έγινε πάρτυ...Το ίδιο και χτες,αιφνιδιάσατε,σας έκατσαν οι φάσεις,δεν έκατσαν του γαύρου οι αντίστοιχες (βρήκε ματς να χάσει πέναλτι ο Τζόλε,έλεος,σε αυτά που έπαιρνε 1-0 και μισό-μηδέν όλα τα έβαζε... :-D ),ήρθε η 4άρα και έδεσε...
Μητσο ανεβηκες πολυ στα ματια μου...Τελικα δεν υπαρχουν μονο βαζελοι...Υπαρχουν και παναθηναϊκοι... :D

Meg@john έγραψε:συγνώμη.. αλλά δεν νομίζω να έχει δείξει κ καλή εμφάνιση φέτος ο ολυμπιακό ώστε να αξίζει τον τίτλο..

Αν παει με τις εμφανισεις που κανει καθε ομαδα....Να το σηκωσει ο ΑΡΗΣ... :crazy:

Δεν νομιζω απο τους μεγαλους Παναθηναϊκο,Αεκ και Ολυμπιακο να εχει παιξει κανεις Μπαλα... :down:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: 30/3/2008 OAKA, AEK vs OSFP.... Bre kalos ta, ta paidia 4-0.

Δημοσίευση από i-VTec »

Από άποψης μπάλας,μία ομάδα παίζει φέτος...Η Λάρισα.Και μετά έρχονται Άρης-Πανιώνιος,στοπ.

Η ΑΕΛ έχει στον δεύτερο γύρο 23 βαθμούς...Όσους έχει ο ΟΣΦΠ και περισσότερους από όλες τις υπόλοιπες ομάδες...Αν είχε κάνει καλύτερο πρώτο γύρο μπορεί να χτύπαγε και 3άδα...Ελπίζω από του χρόνου αυτές οι ομάδες (Αστέρας,Άρης,Λάρισα,Πανιώνιος) να χτυπήσουν ΠΟΚ στα ίσα...
Εικόνα

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Re: 30/3/2008 OAKA, AEK vs OSFP.... Bre kalos ta, ta paidia 4-0.

Δημοσίευση από kostas_pana »

machouli mou agoraki mou gliko???
den krivomai edo eimai...
kai stis triares pou efaga kai sto oaka kai sto tigani kai sto paggritio edo imoun...
apla tora pira to aima mou piso gia tis adikies pou exo ipostei....


trile gera, gera kai parto sta xartia....

alexo nai makari na to eperne o Aris tou (ekso apo do) coach, i o asteras i kai o vazelos kai o gauros alla DIKAIA....

oti kai na lete filoi gayroi stin kalamara exase o olimpiakos... 1-0 kai omos peire 3 vathmous....
den pirazei omos opos eipe kai o ismael tha to paroume fetos etsi giati ti pistevoume....
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: 30/3/2008 OAKA, AEK vs OSFP.... Bre kalos ta, ta paidia 4-0.

Δημοσίευση από stickers!!! »

Και απο πισω σαν χαλι οταν μιλαει ο Κωστας θα μπαινει μπουζουκακι τουρουτουτουν.......

Ο αδικημενος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα φουντας και ετσι........
1.800 vvc 150hp παλια.....

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: 30/3/2008 OAKA, AEK vs OSFP.... Bre kalos ta, ta paidia 4-0.

Δημοσίευση από nikolas »

Κι εμένα μου φαινόταν σαν ψέμα όταν το μάθαινα Κυριακή βράδυ, γιατί έβλεπα την ομάδα μου, αλλά ήταν απ'τις μεγαλύτερες ανατροπές που θα μπορούσαν να συμβούν!! Και ξέρω ότι πολλοί θα μουν πουν να μη μιλάνε οι Παναθηναϊκοί γιατί φάγαμε εμείς την δική μας τεσσάρα, αλλά έστω και έτσι βρέθηκε μια ομάδα, που είτε το άξιζε είτε ήταν και οι συγκυρίες, είτε.., είτε.., είτε.. και θύμισε στον Ολυμπιακό και στον κόσμο του, ότι η αλαζονεία δεν είναι καλό πράγμα..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες