Θρυλε θεε μου

Sports
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από stickers!!! »

Υπαρχουν και καλυτεροι τροποι εκτονωσης!!!!!!! :smt033 :smt071 :smt071 :sreering: :burn:
1.800 vvc 150hp παλια.....
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από kostas200vi »

Μήτσο ο παίκτης της Ξάνθης κάνει τάκλιν και σηκώνει το ένα χέρι ψηλά και βρίσκει μπάλα, είναι πρόθεση, ο Ατζας βάζει το χέρι κάτω για να στηριχτεί καθώς πέφτει και βρίσκει μπάλα, είναι ακούσιο, συνήθως όταν πέφτεις πρώτα βάζεις τα χέρια δεν τα κρατάς ψηλά (εδώ είναι η διαφορά).Πέναλτι στον Σαριέγκι που δεν δόθηκε.
Οσο για τον Τοροσίδη είπε ότι μένει ακίνητος δεν πάει προς την μπάλα να την διεκδικήσει και δεν κάνει καμιά παράβαση, (αντίθετα ο Μάλαρτζ τον σπρώχνει με το αριστερό χέρι και μετά προσπαθεί να περάσει από πάνω του).
Ο ΠΑΟ ειχε 5 τελικές προσπάθειες και ΟΣΦΠ 4
Του Γκαλέτι ήταν κόκκινη μια κίτρινη στο 75' και μια αργότερα, αλλά έως τότε είχε διαμορφωθεί αποτέλεσμα 1 γκολ στο 15'(η μπάλα είχε βγει) και ένα ανύπαρκτο πέναλτι στο 68'. Δεν μπορώ να καταλάβω πως λέτε ότι δεν υπάρχει θέμα διαιτησίας όταν ένας αγώνας τελειώνει 1-1 και το ένα από τα δυο γκολ δεν έπρεπε να μετρήσει, σαφώς και υπάρχει διαμορφώσει αποτελέσματος από το διαιτητικό τρίο (αν και πολλά λεγόντουσαν για τους δυο επόπτες από τις 8 του μηνά) :roll:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από i-VTec »

lol...Δες τι μου γράφουνε σε άλλο forum...

Και για να τελειώνουμε: Στην φάση με τον Τοροσίδη, στην αρχή της δεν υπήρχε κανένα απολύτως φάουλ στον Μάλαρτζ. μ*κία έξοδο έκανε ο τύπος απλά.Στην συνέχεια όμως, ο κατά τα άλλα "ακίνητος" Τοροσίδης, απλώνει χέρια και πόδια και κάνει μπασκετικό σκριν στον Μάλαρτζ οπότε και γίνεται φάουλ.

Δεν ξέρω αν ήταν ή δεν ήταν,δεν με νοιάζει πιά,αλλά δεν μπορείς να λες "αν" δεν είχε δωθεί το πέναλτι και τι θα γινόταν "αν" είχε δωθεί η κόκκινη...Αλλοίωση αποτελέσματος υπήρξε σαφώς,αλλά το πόσο θα έληγε δεν το ξέρουμε...Μπορεί 1-2,μπορεί 2-1,3-1,2-2,1-3,ποιός ξέρει?Και του παίκτη της Ξάνθης δεν είναι καθαρά πρόθεση...Όσο είναι πρόθεση του Άντζα,άλλο τόσο είναι και αυτουνού...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
stickers!!!
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 09, 2005 8:59 pm
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από stickers!!! »

Ακομα δεν κοιμασαι εσυ?????????


:;T :;T :;T :;T :;T
1.800 vvc 150hp παλια.....
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από jeanpoul »

Τελοσπάντων θα τα πουμε την τεταρτη!!! :;T :;T Και οι δυο παιξανε καλα ο ΠΑΟ καλυτερα οι διαιτητες ασε!!!
Εικόνα
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Ο Ολυμπιακος ηταν ανυπαρκτος...και μη μου πειτε οτι ο Παναθηναικος δεν τον αφησε να παιξει... :-D

Πειτε μου ποιος παιχτης μου επαιξε εκτος απο το Νικοπολιδη και λιγο τον Τοροσιδη...Ο Galeti?Ο Λουα Λουα?Ο Τζολε?Ο Ζεβλακοφ?ΜΗΔΕΝ>>>ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ...Σ.... :flam: :flam:

Για την Διαιτησια δεν θα πω τιποτα...Δεν αξιζει να μιλας γιατι εκανε πολλα λαθη εις βαρος και των δυο ομαδων... :mad:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από nikolas »

ALEXO4562 έγραψε:Ο Ολυμπιακος ηταν ανυπαρκτος...και μη μου πειτε οτι ο Παναθηναικος δεν τον αφησε να παιξει... :-D

Πειτε μου ποιος παιχτης μου επαιξε εκτος απο το Νικοπολιδη και λιγο τον Τοροσιδη...Ο Galeti?Ο Λουα Λουα?Ο Τζολε?Ο Ζεβλακοφ?ΜΗΔΕΝ>>>ΤΙΠΟΤΑ...ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ...Σ.... :flam: :flam:

Για την Διαιτησια δεν θα πω τιποτα...Δεν αξιζει να μιλας γιατι εκανε πολλα λαθη εις βαρος και των δυο ομαδων... :mad:
Αυτό λέω και εγώ..μπορείς να κατηγορείς την κακή διαιτησία, αλλά δεν μπορείς να λες ότι έπαιξε τη μία ή την άλλη ομάδα..Τα λάθη ήταν και για τις δύο ομάδες..
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από kostas200vi »

Περα απο την διαιτησία που για άλλη μια φορά όταν απαράδεκτη (τώρα τελευταία συχνότερα), ο Ολυμπιακός ήταν χάλια, ίσως η απουσία Στολτιδη να είναι βαρόμετρο.....
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από machos_si »

φανηκαν οι απουσιες του στολτιδη κ του λεντασμα... ανυπαρκος ο ολυμπιακος στο κεντο.. κ αυτοσ ο λουα λουα παραδοση το εκανε παο=δοκαρι... :P
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από kostas200vi »

machos_si έγραψε:φανηκαν οι απουσιες του στολτιδη κ του λεντασμα... ανυπαρκος ο ολυμπιακος στο κεντο.. κ αυτοσ ο λουα λουα παραδοση το εκανε παο=δοκαρι... :P
Ναι χωρίς αυτούς του δυο δεν έχουμε κέντρο, δεν γίνετε όμως με την κάθε στραβή να μένουμε χωρίς χαφ, πρέπει να έχουμε πάγκο,
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 40 επισκέπτες