Θρυλε θεε μου

Sports
Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 8:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από Gas fc »

"1. Αν οι κόκκινοι δεν έπαιζαν με τα δεύτερα, πόσο θα ήταν το τελικό σκορ;


2. Είναι αρκετό το επιχείρημα ‘ήμουν τόσες ώρες στο λεωφορείο’;

3. Τελικά ο Γκαλίτσιος είναι τόσο λίγος όσο πίστευαν...
οι περισσότεροι;

4. Υπάρχει καλύτερος Έλληνας γκολκίπερ από το Νικοπολίδη;

5. Ο Κατσουράνης έχει ένα θέματάκι ηττοπάθειας μέσα στο Καραϊσκάκη;

6. Δηλαδή όλος ο φετινός Παναθηναϊκός είναι ο ‘Τυπάρας’;

7. Σοβαρά τώρα, είναι δυνατόν με τέτοια πράσινη αμυντική γραμμή να θέλεις πρωτάθλημα;

8. Αν ο Μήτρογλου λεγόταν Μητρογλίνιο πόσο θα ήταν η τιμή του;

9. Τι έχει κάνει περισσότερο κακό στο ΠΑΟ; Ο προπονητής του ή οι εκτός τόπου και χρόνου εφημερίδες του;

10. Είναι δυνατόν να θεωρούμε νορμάλ αριστερό χαφ τον Λεονάρντο;

11. Μήπως ο Νίνης λέγοντας ότι είναι ντροπή εννοούσε το γεγονός ότι δε παίζει στην αρχική ενδεκάδα;
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από nikolas »

Νικήσατε..αλλά πως νικήσατε...αλλά όχι και για 5-0 μη τρελαθούμε..5 ευκαιρίες κάνατε συνολικά θέλατε και οι 5 να γίνουν γκολ? Δηλαδή εμείς που είχαμε 10σουτ στο Α' ημίχρονο έπρεπε να έχουμε την απαίτηση να είμαστε 0-10?
Αλλά παραδέχομαι ότι και οι 3 χαμένες ήταν κλασσικές ευκαιρίες με κορυφαία του Όσκαρ..
Στο Α' ημίχρονο πιστεύω ήμασταν καλύτεροι αλλά το γκολ στο 45+1 τους σκότωσε τη ψυχολογία..και στο Β' ημίχρονο θα έπρεπε να μπουν πιο δυνατά..
Πάντως, πιστεύω ότι αν και προφανώς δεν είναι η κύρια αιτία, τόσο το γεγονός ότι παρέμειναν στο λεωφορείο συναρτήσει των επεισοδίων όσο και το γενικότερο κλίμα είχαν ως ένα σημείο εξήγηση στη πεσμένη σχετικά ψυχολογία..

Μια απορία σχετικά με τον κανονισμό αν ξέρει κάποιος να μου λύσει (δεν ρωτάω ειρωνικά ούτε υπονοώντας οτιδήποτε) εφόσον ο Μήτρογλου έβγαλε τη φανέλα δεν πρέπει να φάει κίτρινη κάρτα? ή τον "σώζει" ότι φόραγε από μέσα φανελάκι? Είχα την εντύπωση ότι ίσχυε απαξ και βγάλεις τη φανέλα αλλά επειδή δεν είμαι και σίγουρος αν ξέρει κάποιος τον κανονισμό ας απαντήσει..

DimTf160+
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 9:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από DimTf160+ »

μαλλον δεν ειδες καλα,την εφαγε κανονικα την κιτρινη και γι αυτο στο δευτερο γκολ
ηταν πιο ηπιος ο πανηγυρισμος.παντως δε χωραει ΚΑΜΙΑ δικαιολογια,μας πετυχατε με
πολλες απουσιες,κατα την διαρκεια του αγωνα εγιναν και 3 αναγκαστικες αλλαγες,η ιδια
11αδα που ξεκινησε επαιξε και στην ολλανδια μεσοβδομαδα και για το λεωφορειο ειναι
καθαρα ευθυνη της αστυνομιας,και οι 2 ομαδες επηρεαζονται απο τετοιες καταστασεις.αν
ηταν επηρεασμενοι-οπως λενε-λογικα θα επρεπε στο 2ο ημιχρονο να ηταν καλυτεροι και
οχι στο 1ο οπως λες που χρονικα ηταν και πιο κοντα στην καθυστερηση του πουλμαν.τα
επεισοδια μεταξυ ανεγκεφαλων οπαδων του ολυμπιακου και της αστυνομιας που πειραξαν
τον παναθηναικο?

οταν λες 'πως νικησαμε' τι εννοεις? γιατι αν δεν ειδες μια πεντακαθαρη νικη και εναν
παναθηναικο κυριολεκτικα πτωμα τοτε μαλλον αλλο παιχνιδι θα λες.

σορρυ για το υφος της απαντησης αλλα τρελαινομαι οταν μετα απο τετοιο ξεφτιλικι
βλεπω τετοιες αποψεις,γιατι οπως και να το κανουμε ειναι τεραστια η χτεσινη σας
ξεφτιλα.σκεφτειτε ποιοι σας εκαναν πλακα χτες στο γηπεδο.....μητρογλου,γκαλιτσιος,ζαιρι,
οσκαρ,λεοναρντο,παντος,ντομι.....

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από kostas200vi »

nikolas έγραψε:Νικήσατε..αλλά πως νικήσατε...αλλά όχι και για 5-0 μη τρελαθούμε..5 ευκαιρίες κάνατε συνολικά θέλατε και οι 5 να γίνουν γκολ?
Νικολα εαν εβαζαν και τα αυτα που δεν χάνονται για 5 ήσασταν.
72ο λεπτό: Μεγάλη ευκαιρία για χατ τρικ του Μήτρογλου. Εξ επαφής προβολή του Μήτρογλου, η μπάλα άουτ.
73ο λεπτό: Ο Μήτρογλου γυρίζει στον Ντουντού από κοντά, αλλά ο Βραζιλιάνος πλασάρει άουτ.
87ο λεπτό: Αντεπίθεση του Ολυμπιακού, με τον Γκαλίτσιο να δίνει στον Ντουντού, τον Βραζιλιάνο να βγάζει τον Οσκαρ τετ α τετ με τον Τζόρβα αλλά το πλασέ του ήταν αδύναμο και ο γκολκίπερ του τριφυλλιού μπλόκαρε.
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από nikolas »

Κώστα από την άλλη μπορώ να σου πω την διπλή απόκρουση του Νικοπολίδη στη προσπάθεια του Σισέ και την λανθασμένη έξοδο του πάλι σε κίνηση του Σισέ που κάλλιστα θα μπορούσαν να ήταν γκολ..οπότε δε νομίζω πως ήταν για μεγαλύτερο αποτέλεσμα από 2-0.
Δημήτρη, για την κάρτα όπως σημείωσα δεν υπονοούσα τίποτα και όντως δεν είδα να την τρώει αν το είδες το δέχομαι, προφανώς δεν το πρόσεξα εγώ. Μη ξεχνάς ότι στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαν όντας πίσω στο σκορ 1-0 και μάλιστα στο 45+1 που θεωρείται ότι ευνοϊκότερο για την ομάδα που το πετυχαίνει και αντίστοιχα αποθαρρυντικό για την ομάδα που το δέχεται.
Όπως σημειώνεις και εσύ χάσαμε από μισή ομάδα ενώ τουλάχιστον εγώ σαν Παναθηναϊκός περίμενα σαν χειρότερο αποτέλεσμα την ισοπαλία αν όχι νίκη και όντως με ενόχλησε. Ο Παναθηναϊκός ήταν κακός ειδικά στο β' ημίχρονο και αυτό ήταν η κύρια αιτία της ήττας απλά πιστεύω ότι και τα όσα έγιναν με την καθυστέρηση κλπ συντέλεσαν σ'αυτό που λέμε "ήταν στραβό το κλίμα το φαγε και ο γάιδαρος"...
Ελπίζω στο δεύτερο γύρo να πάρουμε το αίμα μας πίσω :;T :-D

Άβαταρ μέλους
stamatis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2009 12:47 pm
Τοποθεσία: ζωγραφου
Επικοινωνία:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ παο

Δημοσίευση από stamatis »

:P :P :P 2-0 :shock: :shock: χα χα χα νικολα κατι ελεγες και για μπασκετ και εκει ξεβρακομα ειχε χα χα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από nikolas »

Στο μπάσκετ δε με πείραξε γιατί πιστεύω ότι σας έχουμε ούτως ή άλλως..μη ξεχνάμε και το 3-1 πέρυσι.. ;)
Αλλά όπως είπα, η μπάλα με πείραξε..αλλά τι να κάνουμε..ότι έγινε έγινε..

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από kostas200vi »

Πανηγυρική πρόκριση του Ολυμπιακού στους "16" του Τσάμπιονς Λιγκ μετά το 1-0 επί της Αρσεναλ
Εικόνα
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

Tasos_7R
Support member
Δημοσιεύσεις: 2330
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2007 10:56 am
Τοποθεσία: Big In Japan
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από Tasos_7R »

Γαμ@τ@... και δεν το είδα το παιχνίδι... :( :klaps: :klaps: :klaps:
Our Father,
Who doesn't recognise any other engine,
Vtec be the name,
The kingdom come,
Vtec will kick in on earth as it does in Japan,
Give us this day,
Our daily dose of vtec,
And praise our mighty roar,
And forgive those who repent against the vtec,
And deliver us from any other car that doesn't wear the H symbol,
Amen.

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Θρυλε θεε μου

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Tasos_7R έγραψε:Γαμ@τ@... και δεν το είδα το παιχνίδι... :( :klaps: :klaps: :klaps:
παλι το crx κατεστρεφες????
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες