Πρωτάθλημα 2007-08

Sports
Απάντηση
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από jeanpoul »

Ειστε απιστευτοι....
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
JIMMAR
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 283
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 5:12 pm
Τοποθεσία: ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από JIMMAR »

Πάντως όσο μένει ο Ντέμης στην ΑΕΚ κοιμάμαι ήσυχος :sleep:.
11 χρόνια είναι στην ΑΕΚ και έχω πάρει 11 πρωταθλήματα.
Μία χρονιά έφυγε και πήγε στην Αθλέτικο και το πρωτάθλημα το πήραν οι σκατόφλωροι.
Εικόνα
ROVER 414si
101 ps = wheel power

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από kostas_pana »

kostas200vi έγραψε:Καθένας με τον πόνο του :P :P :P :P
Πω πω τσουξιμο που ηταν αυτο στο τελος :P :P :P :P :P
Η MΕΓΑΛΗ "αεκ" βγηκε δευτερη στο Πρωταθλημα ενω θα επρεπε να της το ειχαν δωσει απο την αρχη της σεζον.
Αποκλείστηκε στο κυπελο (Ξανθη), κακος επρεπε να βγει Κυπελλούχος.
Αποκλειστηκε στο C.L. απο τη Σεβιλη, κακος επαιξε τρομερη μπαλα και επρεπε να ηταν στον τελικο.
Αποκλειστικε στο UEFA απο την ΧΕΤΑΦΕ, αδικα, εκανε μαθηματα ποδοσφαιρου στην Ευρωπη και επρεπε να παρει και το UEFA.
Ειστε πολυ μικρη ομαδα για να λεγεστε ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ.
Και για να τελειωνουμε 11 αντε γεια :dan: :dan: :dan: :dan: :dan: :dan: :dan: :dan: :dan: :dan:
.kai i megali sou i omada posa efage sto oaka???
se pia statistiki einai proti i omadoula sou?
se pia?
stis nikes?
stous vathmous?
sta goal?
stin amina?
stis assist?
pou?
mipos sta 4 proskinises tin AEKara?
AEKara- olimpiakaki 4-0.....
protathlites....
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από kostas_pana »

ALEXO4562 έγραψε:Δεν τσουζει απλα...Τους εχει πεθανει....:smt098 ...11 λεμε τα πρωταθληματα και να καινε... :-D

Εγω ηθελα να ηξερα...Για το τι εσεις πιστευετε...

Αν η μεγαλη τεραστια ομαδα της ΑΕΚ ή μεγαλη ευρωπαικη ομαδα,ο Παναθηναικος...Ειχαν χασει απο την καλαμαρια..και εβρισκαν την αλλη μερα αυτη την παρατυπια...
Δεν θα εκαναν ενσταση????Ε Ντινο....Οχι Ε????Γεια σου Ντεμη μεγαλοψυχε...ή καλυτερα αντε γεια σου... :kot:
Ο κανονισμος λεει πως οταν υπαρχει παρατυπια...το παιχνιδι κατοχυρωνεται υπερ των αλλων με σκορ 2-0...Τωρα τι λετε εσεις ειναι ψιλα γραμματα...Το πηραμε εμεις επισημα και ασε τον Ριμπο να αισθανεται πρωταθλητης..... :P
Ο καραγκιοζης...μου εγραψε και στο φανελακι....(thanks God for the 4)...Πως να μην τον ευχαριστησει αφου εγινε ΘΑΥΜΑ... :lol:


Κλεινοντας θελω να δωσω συγχαρητηρια στην ΑΕΚ και τον Παναθηναικο για τις κουπες που κατεκτησαν φετος...Εστω και αν μονο το αισθανονται.. :-D
Εξαλου το ειπε και ο Πεσειρο..."ο Παναθηναικος ηταν ο καλυτερος..." :bow:

mono provato pou an exeis mathei kala ti egine i epo eixe stilei PRIN TO MATS ston kokkali eggrafo pou elege pos an xrisimopiountan o valtner tha eperne to paixnidi eno stin kallamaria META oti apla to exase!!!
-S.Kokkalis: ta protathlimata paizontai sto gipaido... (3 xronia prin eno DIKAIA eperepe na midenistite....!!!! KSIPNISTE provata!!!)
oso gia to Ribo ti allo na pei??? 3 xronia ekei i epo kai i dikiisi kanonizan to protathlima!!!
ti allo thelete???
emena den me tsouzei tipota filaraki... ego exo +1 protathlima!
kai epeiedi ksero pos tha peis oti to exo stin fantasia mou, tha sou apantiso oti ego exo stin fanasia mou protathlima eno esi stin diki sou fantasia exeis omada!!!!
AEKara- olimpiakaki 4-0
ante geia....
thrile gera gera fae tin tessara kai parto sta xartia!!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από kostas_pana »

kostas200vi έγραψε:
i-VTec έγραψε:Μπράβο και σε σένα που έριξες του καημένους τους "Πόντιους"...Οι άνθρωποι παίζουν για το ψωμί τους κι εσείς του ρίχνετε κατηγορία γιατί δεν μπορείτε να τους νικήσετε στα ίσια...Συγχαρητήρια...
Ο Ολυμιακος επαιξε στα ισια πολυ μεγαλες ποδοσφαιρικες ομαδες της Ευρωπης και δεν νομιζω οτι χρειαζεται να αποδείξει κατι στο ταπεινο Ελληνικο Πρωταθλημα , και δεν εριξε τους Ποντιους τους εριξε τα αποτελεσματα που εφεραν και οι κανονισμοί που ενω τοσα χρονια τους αποδεχονταν "ΟΛΛΟΙ", ξαφνικα "ΕΓΚΛΗΜΑ" βγηκε αποφαση υπερ του Ολυμπιακου, ισως θα επρεπε να ψηφιστεί καταστατικο που οι κανονισμοι να ισχυουν μονο οταν ειναι υπερ για τις αλλες ομαδες. Τελικα δεν εχω καταλάβει τι ειναι αυτο που ενοχλει πιο πολυ το οτι τηρήθηκαν οι κανονισμοί η για το οτι η Αεκ δεν πηρε το πρωτάθλημα γιατι τηρήθηκαν οι κανονισμοί, λεμε για παραγκες και οτι δεν λειτουργουν οι κανονισμοί - λειτουργουν οι κανονισμοι παλι παραγκες, εγω ειμαι της αποψης να μπουν σε λειτουργία η κανονισμοι του Γιδοπουλου για να ειναι ικανοποιημένη η Αεκ :crazy:
nai epekse sta isa tin rozendork tin helsimbork tin hernveen kai tin JUVE...
ara eiste megali omada!!!
karagiozides ksipnate!
sta isai xasate sto tapino elliniko protathlima pou les apo ton TELEUTAIO!!!!!!
ton teleutaio re!
sta isai!
kalamaria- olimiakaki 1-0
tora ti lete eseis...
a! kai mporei me tin 7ara tis Juve na ksexastikes! (europaie.... xaxaxaxaaxaxxaa!!!)
AEKara-olimpikaki 4-0!!!!
thrile gera grea fae tin tessara kai parto sta xartia!!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Φιλαρακι Ντινο γουσταρω απιστευτα που τα εχεις παρει τοσο πολυ.....

Τωρα αν για σενα παιζουν μπαλα τα στατιστικα...Νa το κανουμε manager....Που ξερεις μπορει ετσι να παρεις καποτε πρωταθλημα... :P

Και αν θες και απο στατιστικα....Εγω ημουν αηττητος στην εδρα μου....Ενω η ΑΕΚΑΡΑ εχασε απο την μεγαλη ομαδα του Ηρακλη και του Πανιωνιου...και ειχα τις λιγοτερες ηττες...2 τον αριθμο...ενω εσυ ειχες 6...και ο βαζελος 4... :wellcome:

Αλλο θεμα τωρα....Σου εχω ριξει εγω τεσσαρες...Να εχεις να θυμασαι..και σε σενα και στον αλλον...Το πεστε κατω σου λεει κατι... :lol:

7αρα στην Ευρωπη που να φας εσυ...Παζει η Juve στο uefa?Που με το ζορι περασες στην επομενη φαση φετος.... :bow:

Κλεινοντας ηξερες εδω και 2 μηνες οτι τους βαθμους απο την καλαμαρια τους πηρε ο Ολυμπιακος...Αν ησουν τοσο καλη ομαδα ας μην εκανες τις δυο συνεχομενες ηττες με Πανιωνιο και Λαρισα....και πολυ περισσοτερο ας μην εφερνες τα χ με τον Αρη και τον Βαζελο στο ΟΑΚΑ(που μεταξυ μας επρεπε να χασει και στα δυο η τεραστια ομαδαρα της ΑΕΚ...αλλα οταν μας δινουν πεναλτι..το πρωταθλημα ειναι καθαρο...στους αλλους να μην δινουν... :burn: )...
Οποτε μην παραπονιεσαι....και συνεχισε να ονειρευεσαι του χρονου για πρωταθλημα..Αεκακι ε Αεκακι.. :kot:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ALEXO4562 την Τετ Απρ 23, 2008 8:08 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από nikolas »

Εγώ παίδες έχω να πω ότι σαν Παναθηναϊκός θα μπορούσα να πω ότι άξιζα το πρωτάθλημα 5 αγωνιστικές πριν το τέλος..μετά όμως τις τελευταίες 5 αγωνιστικές η 3η θέση είναι αυτή που μου αρμόζει, και ίσως αυτή που θέτος θα ταρακουνήσει παραπάνω τα πράγματα διοικητικά, μήπως και δούμε κάποιες ριζοσπαστικές αλλαγές φέτος..
Από εκεί και πέρα, πιστεύω ότι ο Ολυμπιακός έχει πάτημα σε όσα λέει με βάση το γράμμα του νόμου, και με βάση το προηγούμενο δεδικασμένο. Ηθικά όμως (και εδώ νομίζω ότι θα συμφωνήσουν και οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού) αφενός μια νίκη στο γήπεδο είναι πάντα μια νίκη στο γήπεδο, πόσο μάλλον όταν ο αντίπαλος είναι μια σχετικά αδύναμη ομάδα και αφετέρου από τα λίγα που γνωρίζω και έχω ακούσει, φέρει τεράστια ευθύνη η ΕΠΟ, αφενός που έδωσε δελτίο στον παίχτη και αφετέρου που δεν ενημέρωσε την Καλαμαριά.
Όπως και να έχει, θερμή παράκληση προς όλους, μπορείτε να διαφωνήσετε όσο θέλετε, να αντιπαρατεθείτε όσο θέλετε, αλλά ΔΕΝ μπορείτε να προσβάλλετε άλλα μέλη. Αν διαπιστώσω τέτοια συμπεριφορά, ή λάβω τέτοια παράπονα, θα υπάρχει άμεσα διαγραφή των αντίστοιχων δημοσιεύσεων και αποκλεισμός του μέλους για μια βδομάδα..

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από kostas_pana »

ALEXO4562 έγραψε:Φιλαρακι Ντινο γουσταρω απιστευτα που τα εχεις παρει τοσο πολυ.....

Τωρα αν για σενα παιζουν μπαλα τα στατιστικα...Νa το κανουμε manager....Που ξερεις μπορει ετσι να παρεις καποτε πρωταθλημα... :P

Και αν θες και απο στατιστικα....Εγω ημουν αηττητος στην εδρα μου....Ενω η ΑΕΚΑΡΑ εχασε απο την μεγαλη ομαδα του Ηρακλη και του Πανιωνιου...και ειχα τις λιγοτερες ηττες...2 τον αριθμο...ενω εσυ ειχες 6...και ο βαζελος 4... :wellcome:

Αλλο θεμα τωρα....Σου εχω ριξει εγω τεσσαρες...Να εχεις να θυμασαι..και σε σενα και στον αλλον...Το πεστε κατω σου λεει κατι... :lol:

7αρα στην Ευρωπη που να φας εσυ...Παζει η Juve στο uefa?Που με το ζορι περασες στην επομενη φαση φετος.... :bow:

Κλεινοντας ηξερες εδω και 2 μηνες οτι τους βαθμους απο την καλαμαρια τους πηρε ο Ολυμπιακος...Αν ησουν τοσο καλη ομαδα ας μην εκανες τις δυο συνεχομενες ηττες με Πανιωνιο και Λαρισα....και πολυ περισσοτερο ας μην εφερνες τα χ με τον Αρη και τον Βαζελο στο ΟΑΚΑ(που μεταξυ μας επρεπε να χασει και στα δυο η τεραστια ομαδαρα της ΑΕΚ...αλλα οταν μας δινουν πεναλτι..το πρωταθλημα ειναι καθαρο...στους αλλους να μην δινουν... :burn: )...
Οποτε μην παραπονιεσαι....και συνεχισε να ονειρευεσαι του χρονου για πρωταθλημα..Αεκακι ε Αεκακι.. :kot:
m'aresei to tsouksimo pou exeis me to ntemi...
em pos... tosa xronia asaliota sas ta evaze... den ksexnietai tetoio tsouksimo....
oso gia to ti lene oi nomoi kai to ti efarmozete me ton diorismeno sas protathliti... apo pou na arxiso kai pou na teleioso...
apo pontiki? briako? upothesi karembeu? i mipos me to mats panionios olimpiakaki? ekei den diakopsan opadoi tou osfp to mats?
oi kanones den lene MIDENISMO???? kai min mou peis pali -den eixame eisitiria giati tha se po gelio... kai tha sou apantiso kai o baltner eixe EPISIMO DELTIO apo tin EPO!!! ara tote na min isxian oi nomoi eno tora nai!!!!\
thimata!!!!
epo gagatsis olimpiakoi ola ta m.....na douleuoyne mazi....
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από kostas200vi »

ΠΕΣΤΕ ΚΑΤΩ !!!!!
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Re: Πρωτάθλημα 2007-08

Δημοσίευση από kostas_pana »

thrile gera gera fae tin tessara (4) kai... PARTO STA XARTIA!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες