GENTSOGLOU!!! o kitrinomauros ninis!!!!

Sports
Απάντηση
kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

GENTSOGLOU!!! o kitrinomauros ninis!!!!

Δημοσίευση από kostas_pana »

Γκέντσογλου: «Αγαπώ την ΑΕΚ»

Συναισθηματικά δεμένος με την ΑΕΚ δήλωσε στο Supersport ο Σάββας Γκέντσογλου. Ο 16χρονος άσος υπέγραψε τον περασμένο Δεκέμβριο επαγγελματικό συμβόλαιο με ρήτρα ύψους 8 εκατ. ευρώ απαντώντας αρνητικά σε πρόταση της Μπρέσια και όπως όλα δείχνουν δεν θα αργήσει η ώρα να αγωνιστεί σε επίσημο αγώνα της «Ένωσης». «Με είχαν δει από την Μπρέσια σε ένα ματς στην Κομοτηνή και εκεί μου πρότειναν επαγγελματικό συμβόλαιο. Είχε πάει μάλιστα ο αδερφός μου να μιλήσει στην Ιταλία, είχε δει και τις εγκαταστάσεις και ήταν όλα έτοιμα. Όμως, τελικά αποφάσισα να μείνω στην ΑΕΚ, γιατί την αγαπώ από μικρό παιδί. Και ο αδερφός μου είναι ΑΕΚ. Είναι ένας λόγος που ήθελα να μείνω, γιατί αγαπώ αυτήν τη ομάδα. Την τελευταία μέρα που ήταν να φύγω για Ιταλία, μίλησα με τον προπονητή μου, τον κ. Κόλα, αλλά και με τον κ. Νικολαΐδη και όλα άλλαξαν. Με έπεισαν ότι το καλύτερο για μένα ήταν να μείνω στην ομάδα. Αυτό κι έγινε. Συμφωνήσαμε σε όλα με τον κ. Νικολαΐδη και βάλαμε και ρήτρα στο συμβόλαιό μου: 8 εκατομμύρια ευρώ», δήλωσε ο διεθνής άσος, ενώ ερωτηθείς για το αν του δόθηκαν εγγυήσεις για χρόνο συμμετοχής στην ομάδα, απάντησε: «Οχι. Κανείς δεν μπορεί να δώσει εγγυήσεις στο ποδόσφαιρο. Δηλαδή τι να κάνει; Να σου εξασφαλίσει θέση στην ομάδα; Αυτό δεν γίνεται». Οσο για την εμπειρία του στους Θρακομακεδόνες και τους στόχους του, ο Γκέντσογλου ανέφερε: «Είναι σημαντικό να έχεις έναν προπονητή που σε βοηθάει, σε πιστεύει, σε προσέχει και δουλεύει μαζί σου. Ετσι θέλεις κι εσύ να τα δώσεις όλα για να πετύχεις. Δίνεις το 100% για να γίνεις καλύτερος. Δεν περίμενα ποτέ ότι θα είμαι στα ίδια αποδυτήρια με τον Δέλλα ή τον Λυμπερόπουλο. Όλοι οι συμπαίκτες μου με βοηθούν πολύ και μου δίνουν συμβουλές. Αυτό που θέλω είναι να παίξω στην ΑΕΚ, να καθιερωθώ».


enas "ELLINAS" apo tin Ellada (oxi ksero ego apo pou!) etoimos na kataktisei ton kosmo..... me tin agapimeni tou AEK!
etsi prepei! o Ntemis exei kanei auta ta paidia na pisteuoun oti paizoun stin megaliteri omada tis Elladas me prooptikes se liga xronia na protagonistoun sto europaiko stereoma!
Makari o mikros na einai toso kalao oso lene!!!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Αμέσως κι εσείς και ο γαύρος να βρείτε τον δικό σας "Νίνη",μόλις είδατε τον δικό μας...Τι ζήλια ρε γμτ...Μην κάνετε έτσι,κάποια μέρα μπορεί να πλησιάσετε λίγο το επίπεδο των ακαδημιών μας και να μην κάνετε προπόνηση στα χωράφια των Θρακομακεδόνων... :P
Εικόνα

Meg@john
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 8:24 pm
Τοποθεσία: Megara
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Meg@john »

παμε ρε ομαδαρα...!!! :smt109
Εικόνα
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες