Αθλητικες Διαφωνιες

Sports
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Αθλητικες Διαφωνιες

Δημοσίευση από machos_si »

εδω μπορουμε να λεμε οτι παραπονο εχουμε για της ομαδες μας του διαιτητες κ οτι αλλο μπορει να μας ενωχλει απο τον αθλητικο κοσμο...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Δόξα το Θεό αλλά παράπονο από την διαιτησία δεν έχω:lol:...Το μόνο που με ενοχλεί σαν φίλαθλο είναι οι χούλιγκανς και διάφορες τέτοιες συμμορίες που χαλάνε την εικόνα του ποδοσφαίρου στη χώρα μας.Αν δείτε για παράδειγμα τις κερκίδες της Αγγλίας δεν θα δείτε ούτε κάγκελα ούτε προστατευτικά κυκλιδώματα...Εδώ δεν τους εμποδίζει ούτε ατομική βόμβα...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

μην ξεχνας οτι ο χουλιγκανισμος ξεκινησε απο την Αγγλια.... αλλα εκει πηραν δραστικα μετρα κ τους βλεπεις ολους να καθαντε παναγιες!!!!11 κ βλεπεις οτι τα γηπεδα γεμιζουν.... οχι δεν που ο γονιος φοβατε να παει το παιδι του στο γηπεδο με αυτα που βλεπει....
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

κ κατι για να φουντωσω τα πνευματα.... εχθες οι διαιτησια εφτεγε στο 0-0 με τον εργοτελη?(δεν λεω οτι δεν εφτεγε με τον ολυμπιακο...)
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

machos_si έγραψε:κ κατι για να φουντωσω τα πνευματα.... εχθες οι διαιτησια εφτεγε στο 0-0 με τον εργοτελη?(δεν λεω οτι δεν εφτεγε με τον ολυμπιακο...)
Καλά άρχισες αλλά μετά γιατί ανέφερες και εμάς :-D ;
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

γιατι καλα σκατα ειμαστε κ εμεις.... κ 0-0 ο βαζελος με τον οφη... (αρε μ@λ@κ@ λεμονη ομαδαρα εφτιαξες..... αρα δεν χρειαζομαστε αλλαγες...) :spao: :spao:
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Μια και μου κλεισατε το topic συνεχιζω εδω..

Πιστευω εδω μεσα ολοι ειμαστε μια παρεα που θελει να περναει ευχαριστα τον ελευθερο της χρονο.Σαν οπαδος του Ολυμπιακου ζητησα απο το Παναγιωτη να βγαλει την υπογραφη του,ειμαι σιγουρος 99,9% οτι το εβαλε για πλακα αλλα με ενοχλει που το βλεπω και προσβαλει την ομαδα μου...Που ειναι το παραλογο;

Αν ειχα φτιαξει εγω κατι παρομοιο για την ΑΕΚ δεν θα ενοχλουσε τον Παναγιωτη και τον Ντινο
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

ALEXO4562 έγραψε: Πιστευω εδω μεσα ολοι ειμαστε μια παρεα που θελει να περναει ευχαριστα τον ελευθερο της χρονο.Σαν οπαδος του Ολυμπιακου ζητησα απο το Παναγιωτη να βγαλει την υπογραφη του,ειμαι σιγουρος 99,9% οτι το εβαλε για πλακα αλλα με ενοχλει που το βλεπω και προσβαλει την ομαδα μου...Που ειναι το παραλογο;
Το παιρνω πισω το 99.9%,μπηκα σημερα στο club των MG που λενε πως δεν ειναι ROVER και τυχαια βρηκα εναν χρηστη με το username panagiotis, Αεκτζη,παλι απο Δραπετσωνα και ιδου η υπογραφη του..
Εικόνα

Το θεμα τελειωνει εδω γιατι ο Παναγιωτης φαινεται πως κατι τον καιει με τον Ολυμπιακο και δεν ασχολουμαι αλλο...Μονο λυπαμαι γιατι αντι να ασχοληθει με την ομαδα του,καθεται στον Υπολογιστη φτιαχνοντας στο photoshop φωτογραφιες για τον Γαυρο..

Αλλη μια φωτογραφια που εχει βαλει σε topic και στο αλλο club:
Εικόνα
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Νίκο δε συμφωνώ καθόλου με τη λογική του να χρησιμοποιήσεις σαν επιχείρημα το τι έχει δημοσιεύσει σε άλλο club, άλλο site, άλλο οτιδήποτε και να το αναπαράγεις εδώ..ο καθένας έχει τις απόψεις του και είναι υπεύθυνος για αυτές. Είναι τόσο κακό? εκτός από φίλαθλοι οπαδοί διαφόρων ομάδων υπάρχουν και αντι-Ολυμπιακοί, αντι-Παναθηναϊκοί κ.ο.κ τι πάει να πει αυτό? και γιατί κολλάτε τόσο πολύ, δε μπορώ να καταλάβω..

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

ALEXO4562 έγραψε:
ALEXO4562 έγραψε: Πιστευω εδω μεσα ολοι ειμαστε μια παρεα που θελει να περναει ευχαριστα τον ελευθερο της χρονο.Σαν οπαδος του Ολυμπιακου ζητησα απο το Παναγιωτη να βγαλει την υπογραφη του,ειμαι σιγουρος 99,9% οτι το εβαλε για πλακα αλλα με ενοχλει που το βλεπω και προσβαλει την ομαδα μου...Που ειναι το παραλογο;
Το παιρνω πισω το 99.9%,μπηκα σημερα στο club των MG που λενε πως δεν ειναι ROVER και τυχαια βρηκα εναν χρηστη με το username panagiotis, Αεκτζη,παλι απο Δραπετσωνα και ιδου η υπογραφη του..
Εικόνα

Το θεμα τελειωνει εδω γιατι ο Παναγιωτης φαινεται πως κατι τον καιει με τον Ολυμπιακο και δεν ασχολουμαι αλλο...Μονο λυπαμαι γιατι αντι να ασχοληθει με την ομαδα του,καθεται στον Υπολογιστη φτιαχνοντας στο photoshop φωτογραφιες για τον Γαυρο..

Αλλη μια φωτογραφια που εχει βαλει σε topic και στο αλλο club:
Εικόνα

malon esenma file se peirazei i alithia!!!! pragmatika me exeis ekneurisei me auta pou les kai to teleiono edo gia na min pareksigithoume!
pleon mporeis na grafeis oti thes ap[o mena tha menoun ola anapantita!!!




Macho an sto 15'' eixe dosei o "diethnis" kuros vassaras to pentakatharo penalnti (yparxei foto sto aekfc.gr me pentakathari tin paravasi... (kai oxi apo fotoshop)) to apotelesma tha itan allo! aaaa!!!
min ksexaso oti i AEK ebale katharo goal kai oti an imastan agglia kai pigene auto to video sto dikastirio kati geloioi me G kefaleo tipou vasara kai mpriakou den tha itan oyte B' katigoria!!!
opote exo nikisei ton ergoteli 1-0 kai peira 1 bathmo! mono sto elladistan ginontai auta! (alla kirie... (o theos na se kanei) xasara i xasapara i vasara opos thes pes to, i omadoula sou pali kato mou einai!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες