Μπράβο στον Άγιαξ της Ηπειρού...Ρόμπα μας έκανε

Sports
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Μπράβο στον Άγιαξ της Ηπειρού...Ρόμπα μας έκανε

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Πως γινεται να μην μπορει ο Ολυμπιακος να αποκλεισει μια ομαδα β'κατηγοριας,οχι γιατι ηταν ατυχος αλλα ανικανος.... :nevrakia:
Ο Πας σταθηκε απιστευτα καλα και ο Ολυμπιακος φαινοταν λιγος...Δεν υπηρχε παθος,ο καθενας μονος του..Ουτε μια μπαλια δε μπορουσαν να αλλαξουν στα 2 μετρα...Μαυρα χαλια.. :spao: :spao:

Καλα να παθουμε....και να το παρει ο Βαζελος να ποναει περισσοτερο μπας και βαλουμε μυαλο... :twisted:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Re: Μπράβο στον Άγιαξ της Ηπειρού...Ρόμπα μας έκανε

Δημοσίευση από ROVER_400 »

ALEXO4562 έγραψε:Πως γινεται να μην μπορει ο Ολυμπιακος να αποκλεισει μια ομαδα β'κατηγοριας,οχι γιατι ηταν ατυχος αλλα ανικανος.... :nevrakia:
Ο Πας σταθηκε απιστευτα καλα και ο Ολυμπιακος φαινοταν λιγος...Δεν υπηρχε παθος,ο καθενας μονος του..Ουτε μια μπαλια δε μπορουσαν να αλλαξουν στα 2 μετρα...Μαυρα χαλια.. :spao: :spao:

Καλα να παθουμε....και να το παρει ο Βαζελος να ποναει περισσοτερο μπας και βαλουμε μυαλο... :twisted:
Το ότι πρέπει να βάλουμε μυαλό το έχουμε ξαναπεί χιλιάδες φορές(όχι όμως ότι πρέπει να το πάρουν και οι βάζελοι...:)).Εμένα με πείραξε πολύ γιατί στην τελευταία εμφάνισή τους έπαιξαν τους άλλουν μονότερμα και νικήσαμε αξιοπρεπέστατα...Τελικά δεν πρέπει να βασιζόμαστε και πολύ σε αυτήν την ομάδα...ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΙΖΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΥΑΛΑ ΡΕ ΘΕΙΕ ΚΟΚΚΑΛΗ!!!!!!
Εικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Δεν ξέρω τι λέτε εσεις αλλα εγω μια χαρα ηταν η μερα μου χθες γιατι με ολες τις ομαδες εβγαλα λεφτα στο στοιχημα....Λιγο μου το χαλασε ο ΠΑΣ που στο τελος δεν εβαλε αλλο ενα γκολ και ο Παπαδοπουλος που ουτε ενα τετ α τετ δεν μπορει να βαλει... :(
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Mpravo tous mpravo tous kai alla 1000 mpravo tous....
Afou den paiksane oi dikoi mas kala na pathoume...
Toulaxiston na mhn petagonte merikoi kai na lene oti mas sproxnei h diethsia...
Leo ego tora.....!!!!!
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

καλα κοίτα η χθεσινή διαιτησία ήταν τουλάχιστον απαράδεκτη..
1) χέρι του Κωνσταντίνου πριν δοθεί το πέναλτι? πιο χέρι?
2) 4 (αν δε κάνω λάθος) κίτρινες κάρτες σε παίχτες του ΠΑΣ Γιάννενα για καθυστερήσεις?!!? μα, καλά ο διαιτητής δε ξέρει ότι οι καθυστερήσεις είναι κλασσική πρακτική της ομάδας που προηγείται και ως ένα σημείο είναι ανεκτή? πόσο μάλλον όταν μια μικρότερης δυναμικότητας ομάδα προηγείται και εξασφαλίζει μια ιστορική γι'αυτή πρόκριση? και στο κάτω κάτω δε κάνανε δα και τόσες πολλές καθυστερήσεις
3) είναι ιδέα μου ότι η συμπεριφορά και η στάση του διαιτητή φαινόταν υπέρ του δέοντος φιλική με τον Ολυμπιακό και αντίθετα "εχθρική" προς τον ΠΑΣ Γιάννενα
4) αληθεύει ότι ο διαιτητής του παιχνιδιού είχε αποκλειστεί από αγώνες λόγω της "μεροληψίας" του υπέρ του Ολυμπιακού!? να απαντήσω εγώ? αληθεύει!
Δεν λέω σε καμία περίπτωση ότι αυτό είναι ο κανόνας, εξάλλου ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλλέτω (και φυσικά στο ποδόσφαιρο ουδείς αναμάρτητος) λένε αλλά όπως και να το κάνουμε..ειδικά το χθεσινό ήταν πολύ τραβηγμένο..

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εγω χαρικα που χασαμε χθες.... γιατι δεν ηθελα να κανουμε το νταμπλ.... γιατι μετα αλλαγες στην ομαδα δεν θα βλεπαμε με τιποτα.... θα ελεγαν πηραμε το νταμπλ αρα η ομαδα παει καλα συνεχειζουμε ετσι.... τουλαχιστον τωρα εχουμε μια ελπιδα να αλλαξει τιποτα.... αν κ με τον λεμονη στον παγκο φοβαμε οτι ουτε προταθλημα θα παρουμε.....
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

machos_si έγραψε:αν κ με τον λεμονη στον παγκο φοβαμε οτι ουτε προταθλημα θα παρουμε.....
Συγγνώμη αλλά στο συγκεκριμένο θέμα θα διαφωνήσω γιατί μου αρέσει πολύ ως προπονητής...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

σαν προπονητης καλος ειναι αλλα δεν κανει για το ολυμπιακο... (δεν σιγκρινω τις ομαδες) πιστευεις οτι μια ομαδα τις ευρωπης θα μπορουσε να ειχε τον λεμονη στον παγκο?
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

κάτι σε Πορτοκαλής ή Νερατζής θα ήταν καλύτερος για Ευρώπη? :-D
άσε που Ολυμπιακός και Ευρώπη είναι έννοιες αρνητικά συσχετισμένες..
όπου υπάρχει Ευρώπη δεν υπάρχει Ολυμπιακός και όπου υπάρχει Ολυμπιακός δεν υπάρχει Ευρώπη

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

καλος η κακος εχεις δικιο.. το θεμα ειναι οτι το βλεπει ολος ο κοσμος εκτος απο αυτους που πρεπει... ομαδα με μεσο ορο ηλικιας 30 δεν ειναι ομαδα καπι ειναι....οχι οτι δεν εχει καλους παιχτες αλλα ειπαμε πια....
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες