Μπράβο στον Άγιαξ της Ηπειρού...Ρόμπα μας έκανε

Sports
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

kostas_pana έγραψε:apla tora prokalis esi!!!
kaipoli malista!
Οι προκλήσεις είναι και από τις δύο μεριές, και καλό θα είναι να ρίξουμε λίγο τους τόνους, ο καθένας έχει την άποψη του, η οποία είναι σεβαστή.
Στο θέμα της υπογραφής προσπάθησα να πω παραπάνω αστειευόμενος ότι δεν έχει κάτι το "κακό ή προσβλητικό" ώστε να γίνει τόσο θέμα αλλά αφού δεν έγινε με εκείνο το τρόπο κατανοητός να πω ότι ο καθένας έχει δικαίωμα να έχει ό,τι υπογραφή θέλει εφόσον αυτή δεν είναι προσβλητική και δεν προσβάλει τα υπόλοιπα μέλη, είναι σύμφωνο με τους κανόνες του forum και δεν αντίκειται στο πνεύμα του forum.
Εξάλλου είπαμε ότι και τα πειράγματα με τις ομάδες είναι θεμιτά εφόσον γίνονται καλοπροαίρετα..

Το κομμάτι με τον ΠΑΟΚτζη που τα'χωνε δηλαδή στον Ολυμπιακό έπρεπε να απαγορευτεί δια ροπάλου και να μην ακούγεται ποτέ από τα αθλητικά ραδιόφωνα?

ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 2:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Ντινο δεν νομιζω οτι προκαλω αλλα αν νομιζει καποιος οτι το κανω,ζητω συγνωμη γιατι δεν ειχα την προθεση αυτη... :(

Εγραψα αυτα που σκεφτομουν αυθορμητα..
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

ALEXO4562 έγραψε:
panagiotis έγραψε:
ALEXO4562 έγραψε:Και κατι αλλο,Παναγιωτη δεν νομιζεις οτι πρεπει να βγαλεις το Μ@λ@κ@ απο την υπογραφη σου..
δεν νομιζω! νομιζεις εσυ; εχεις να μου προτεινεις κατι; πρεπει να ρωτησω καποιον για την υπογραφη μου;
Βασικα Παναγιωτη δεν το ειπα ουτε για να σε προσβαλω,ουτε για να στην πω...Αλλα προκαλεις..Ειλικρινα θα προτιμουσα να δω στην υπογραφη σου ενα Rover Coupe σαν αυτο που ειδα σημερα το πρωι στη Κατεχακη...και οχι τον π@π@ρ@..
Εικόνα

Και κατι τελευταιο...οταν η ομαδα σου νικαει μεσα στην εδρα της με 1-0 και τρωει 2 και στη συνεχεια ενω καταφερνει να φερει το παιχνιδι στα ισια ξανατρωει goal απο τον Ολυμπιακο με παικτη λιγοτερο,δεν πιστευω πως σου φταιει ο διαιτητης αλλα ο Ντεμης και η Βανδη..
sinexizo loipon poli pio ireomos auti ti fora kanontas kai ego xavale kai xoris kaki prothesi kai leo!


1on) o panos den exei rover exei mg opote kana x power tha itan to kalitero na valei lolololololol!
kai 2on) autos o Ntemis ftaiei gia ola!!!!




irthe,,,,, peire 150.000.000 EURO xreei allon kai ekane tin AEK diafimisi tou Ellinikou podosfairou stin europi kai to mono pou leme einai....


aston more na asxolithei me tn Bandi....!!!!

AEK zoume stin POLI na se doume!!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Εγω πάλι νομίζω οτι εχουμε βγεί εκτός θεματος... Απο τον Πας Γιάννενα πηγαμε στον Ντέμη την Βανδη και τον Κοκκαλη...Οποτε αν ειναι να γυρισουμε στην αρχη αν εχουμε να πουμε τπτ αλλο για αυτο η να το κλειδωσουμε... 8)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

κλειδωσε το Jean... κ να γραφουμε οτι παραπονα εχουμε στο αθλητικες διαφωνιες...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

όλα συνδέονται!! ;)

Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 9:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Jeanpoul έγραψε:Εγω πάλι νομίζω οτι εχουμε βγεί εκτός θεματος... Απο τον Πας Γιάννενα πηγαμε στον Ντέμη την Βανδη και τον Κοκκαλη...Οποτε αν ειναι να γυρισουμε στην αρχη αν εχουμε να πουμε τπτ αλλο για αυτο η να το κλειδωσουμε... 8)
+1
Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες