Διακλαμπικό πρωταθλημα 2006-2007!!!

Sports
Θάνος_TF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Τρί Δεκ 20, 2005 3:45 pm
Τοποθεσία: Αθήνα-Παπαγου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Θάνος_TF »

συμφωνώ αν αυτά τα 7-8 ατομα είναι σιγουρα ειναι κριμα να μην συμμετάσχουμε.
Μα όταν θα γυρίσεις δυστυχώς θα είμαι ένας αγνωστος γνωστός..
ΕικόναΕικόνα

azman
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Παρ Ιαν 14, 2005 5:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από azman »

το θεμε ειναι οτι αν ειμαστε μονο 7-8 αποκλειεται να μπορουμε ολοι καθε σ/κ.οποτε θα ειναι δυσκολα τα πραγματα.το σαββατο εχουν συναντηση τα clubs στο γηπεδακι κατα τις 7.επειδη μου ετυχε κατι πολυ σοβαρο μπορει να παει καποιος?θα γινει μια απλη συναντηση και ενημερωση για τα διαδικαστικα και δυστυχως δεν θα μπορεσω να παω :(

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Ego den tha mporeso na pao paidia giati 8 prepei na eimai sto Xalandri logo oti xorevo ston sylogo gia thn giorth tsikoudias... :roll:
Εικόνα

Θάνος_TF
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: Τρί Δεκ 20, 2005 3:45 pm
Τοποθεσία: Αθήνα-Παπαγου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Θάνος_TF »

ego eimai ektos athinon..
Μα όταν θα γυρίσεις δυστυχώς θα είμαι ένας αγνωστος γνωστός..
ΕικόναΕικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Tigraki...!!! έγραψε:Ego den tha mporeso na pao paidia giati 8 prepei na eimai sto Xalandri logo oti xorevo ston sylogo gia thn giorth tsikoudias... :roll:
Δεν πειραζει αλλα μην το κανεις οπως εγω που ειχα αρχισει και επινα και μολις ηταν να χορεψουμε με βαστουσαν 2 και ημουν μεσα στην τρελη χαρα!!!!!!! :dan: :dan:
Εικόνα

Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Παιδιά δεν ξέρω εάν φιλοτιμίθηκε να παέι κανένας στην συναντηση αλλά έχω πληροφορίες....
ignisportclub έγραψε:ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΕΣΗ ΑΛΛΩΝ 7 CLUB.ΤΑ CLUB ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ....1.IGNISportCLUB 2.PS CLUB 3.VW CLUB 4.IBIZA CLUB 5.RENAULT CLUB 6.MG-ROVER CLUB 7.SEAT CUPRA CLUB 8.NISSAN OWNERS CLUB 9.AUDI SPORT CLUB 10. STILO CLUB 11.MINI CLUB 12.CITROEN SPORT CLUB 13.BRAVO HELLAS CLUB 14.PUNTO CLUB 15.I2D CLUB 16.SCREWDRIVERS CLUB 17.SMARTMANIA CLUB 18.BMW HELLAS CLUB 19.SEAT CLUB.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ.....ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΤΕ. 8) 8) 8)
ignisportclub έγραψε:ΕΧΩ ΝΕΑ....ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ.ΠΑΡΟΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ FURIOUS TUNING.ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΕ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ.ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΘΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ EVENT ΜΕ 1 Η 2 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΥΧΟΣ.ΤΟ ΔΕ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΜΕ ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΩΝ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ.ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΥΧΟΝ ΑΠΟΡΙΕΣ. :?: :?: :?: :arrow: ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΜΙΚΤΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ.ΓΗΠΕΔΟ 11*11 ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ.ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ Η NU-MIXX.(music and lights events).
ignisportclub έγραψε:ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΩΝ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΟΝΟ 3 ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΛΕΣ ΜΑΧΕΣ...ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ :twisted: :twisted: :wink:
ignisportclub έγραψε:ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ 10 CLUB ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΑ ΕΞΗΣ....ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ου ΚΑΙ 2ου ΓΥΡΟΥ ΜΕ ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΩΝ 3ων ΠΡΩΤΩΝ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ.ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ Ο 11ος ΜΕ ΤΟΝ 20ο (ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 20 ΟΜΑΔΕΣ),Ο 1ος ΜΕ ΤΟΝ 10ο ΚΑΙ ΟΥΤΟ ΚΑΘΕΞΕΙΣ ΜΕ ΝΟΚΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ. :shock: ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΣΤΗ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ. :!: ΟΙ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ. :arrow: ΚΑΘΕ ΟΜΑΔΑ ΔΙΚΑΙΟΥΤΕ 2 ΑΝΑΒΟΛΕΣ. :twisted: ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΥΡΕΙΣΗ ΤΙΜΟΡΙΑΣ ΚΑΡΤΩΝ. :roll: ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΩΝ 2ο ΓΥΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.ΕΤΣΙ ΔΙΑΣΦΑΛΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ. :arrow: :lol: :lol: ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟ.ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤS..... :twisted: :twisted: 8) 8)
ignisportclub έγραψε:ΤΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕ CLUB ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ 2ο ΓΥΡΟ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ CLUB.ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΕΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΙ.ΕΤΣΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΕΣΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ ΑΥΤΟΣ...ΟΣΟΙ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΥΜΦΟΝΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΤΙΣ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΑΠΟΡΙΕΣ...ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΤΑΙ ΟΛΟΙ. :!: :!:
MG-club έγραψε:Μιλάμε για 580 ευρό!!!
Έχουν τόσα λεφτά τα clubs;
Δεν είναι σωματεία ωστε νά'χουν ταμείο κλπ.
Τέλος πάντων.

Εμείς ως νεοσύστατο club δεν έχουμε ομάδα, είμαι όμως μέλος σε άλλο club και μετέχω του πρωταθλήματος.
Καλή επιτυχία και ελπίζω να συμμετέχουν περισσότερες ομάδες απο τις 9 του περσινού. 8)
I2Dclub έγραψε: Δεν νομίζω να παίζει κάποιο club να προπληρώσει το 2ο γύρο ειδικά αν το ποσό που αναφέρεται το MG-Club ισχύει... Εμείς δεν έχουμε ταμείο σαν club οπότε και το κόβω χλωμότατο εκ μέρους μας. Τώρα όσον αφορά την επόμενη Παρασκευή εμείς θα ξεκινάμε για Βόλο οπότε και πάλι χλωμό... Λίγη συνενόηση ρε παιδιά... Ανοίξτε κι εδώ ένα τόπικ να συζητάμε σχετικά με την οργάνωση, εκτός αν δεν σας αφορά η γνώμη μας.
MG-RoverClub έγραψε:Παιδιά συμφωνώ και εγώ με τον Θανάση... δεν είναι δυνατόν να προπληρωθεί το ποσό των αγώνων...
Πώς μπορώ εγώ να επιβάλω στα μέλη μου ένα τέτοιο πράγμα...
Και όπως ξέρουμε πολλές φορές κάποια άτομα δεν μπορούν να παίξουν λόγω υποχρεώσεων ή κάποιας αναποδιάς.
Δεν ξέρω τι σιζητήθηκε στην συνάντηση του Σαββάτου και μπορέι να λύθηκε το θέμα διαφορετικά αλλά με τα ως τώρα δεδομένα δεν το βλέπω και από εμάς.
Δεν ξέρω εάν συμφωνήτε με το θέμα... η ομάδα αποφασίζει δημοκρατικά και πράτουμε...
Περιμένω νέα σας.
Εικόνα

panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

Δημητρη εχεις δικιο, τα χρηματα ειναι παρα πολλα και δεν νομιζω πως αυτη
η συνενοηση θα εχει ανταποκριση και απο αλλα club...
μαλλον θα το ξανασκευτουν οταν ουν τις συμετοχες απο 20 να ξαναπεφτουν
στις 9-10 που ηταν και περσυ...


αν αλλαξει η κατασταση και η συμετοχη μας πραγματοποιηθει, ελπιζω φετος
να οργανωθει η κατασταση καλυτερα (πχ απο περσυ ετοιμαζονται κατι φανελες...)
Εικόνα

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

panagiotis έγραψε: (πχ απο περσυ ετοιμαζονται κατι φανελες...)
Οι Φανελες ειναι ετοιμες!
Οσο για τα λεφτα πραγματι ειναι παρα πολλα!
Καλυτερα να μαζευομαστε μονοι μας να παιζουμε...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

οι φανέλες είναι έτοιμες εδώ και καιρό όπως είπε και ο Jeanpoul..και οφείλουμε ένα ευχαριστώ στον Ιορδάνη για τις ενέργειες που έκανε και μερίμνησε να βρει άκρες να τις ετοιμάσει..

azman
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 308
Εγγραφή: Παρ Ιαν 14, 2005 5:02 pm
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από azman »

το σημαντικοτερο ολων ειναι οτι με το ζορι ερχοντουσαν 4-5 ατομα περσι και καθε φορα καποιοι φερναμε φιλους,πραγμα που τωρα δεν μπορουμε να το κανουμε.τα εχω ξαναπει οποτε ξερετε την αποψη μου.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες