METAGRAFES!!!

Sports
Απάντηση
kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

re nikoa eimai melos tou club apo tis 4 APRILIOU tou 2005!!!
kai opote MA OPOTE postaro kati gia tous OLIMPIAKOUS anaferomai se autous me to pripextikou xaraktira sxlio GAYroi! opos autoi me lene 'aekaki' opos les!
den nomizo na eina kati mempto!
des to ligo pio irema!

oi AEKtzides eimaste aekakia
oi olimpiakoi GAYroi
kai oi panathinaikoi 3panathes!
etsi grafo panta!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Αν δε μπορείτε να κρατήσετε ένα επίπεδο ρε παιδιά τι να πω..
Τα χω πει και στο παρελθόν και έχω βαρεθεί να τα λέω. Μανουριάστε όσο θέλετε για διαιτησίες, για παράγκες, για ό,τι θέλετε. Αλλά όταν εκφέρετε άποψη και δει γραπτώς κρατήστε ένα επίπεδο, ένα χαρακτήρα. Τι πάει να πει "αεκάκι, 3πανάθα, GAYρος" αν εσύ θεωρείς τον εαυτό σου αεκάκι και ως αποτέλεσμα αυτού αναφέρεσαι στους άλλους σαν "3πανάθα, GAYρος' τότε δε σου φταίμε εμείς αλλά η ομάδα σου.
Εγώ και Δ εθνική να ήταν η ΑΕΚ δε θα μπορούσα να τη θεωρήσω μικρή ομάδα γιατί δεν είναι μικρή ομάδα. Ούτε τον Παναθηναϊκό (τον οποίο και υποστηρίζω) θα θεωρήσω μικρή ομάδα επειδή περνάει μια δύσκολη περίοδο. Αυτά έρχονται και παρέρχονται. Και ο Ολυμπιακός έκανε να πάρει 10 χρόνια πρωτάθλημα αλλά τώρα έχει σαρώσει (με τον ένα ή τον άλλο τρόπο-ό,τι θέλει πιστεύει ο καθένας).
Όσο για το πιο ήρεμα, αν διαβάσεις τι γράφω και πως το γράφω, για το τελευταίο που μπορείς να με κατηγορίσεις είναι ότι δεν είμαι ήρεμος!

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

ΝΙκόλα στην τελικη ξέρεις τι να κάνεις αμα βλέπεις και τσακωνονται με τα αθλητικα...Ειπαμε να κανουμε κουβέντα και οχι να βριζουμε ουσιαστικα τους αλλους...Πολλά φοριυμ εχουν βγάλει τα αθλητικα για αυτο το λογο
Εικόνα

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

:shock: :shock: :shock:
vgalte ta athlitika! :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock:

isos na mas pate kai filaki "emas" pou tsakonomaste!!! :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Ενα φορουμ εχει και κανονες δεν μπορει να γραφει ο κανενας οτι θελει...Και αν αυτα τα οποια γραφουν καποιοι προσβαλλουν τους αλλους πρεπει να γινινται ορισμενα πραγματα απο αυτους που ειναι υπαυθυνοι για την σωστη λειτουργια του φορουμ κ του κλαμπ
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Ένα post διαγράφηκε ως ειρωνικό. Και επειδή δεν είμαστε μικρά παιδιά, οι κανόνες είναι γνωστοί, κάποιες βασικές αρχές είναι γνωστές, οπότε δε θα μπω στην διαδικασία για περαιτέρω υποδείξεις. Τα 'χουμε ξαναπεί, και όποιος δεν έχει σκοπό να τα σεβαστεί ξέρει τι ακολουθεί.

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

nikola kati tetoia ego den ta katalaveno!
gi'auto kai mou kano EGO BAN!
den pisteuo pos einai sosto na "apeileis" kapoion etsi oma!
alithia tora eida to post sou kai ksenerosa!


















ante kai kala xristougena!!!
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Δεν απειλώ κανένα! Είμαστε πλέον 700άτομα, και μερικά πράγματα πρέπει να τα τηρούμε και να τα σεβόμαστε. Και αυτό ισχύει για όλους.-

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

Metagrafi No2!
21 eton brazilianos mpak eklektos tou S.Ferrer!!!
analitika i anakoinosi tis PAE AEK:
"Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Βραζιλιάνο αμυντικό Edson Ramos Silva. O ποδοσφαιριστής υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας πέντε χρόνων.
Ο Edson Ramos Silva γεννήθηκε στις 31/05/1986 στην πόλη Joao Pessoa της Βραζιλίας. Αγωνίστηκε στις ομάδες Μοgi Mirim και Botafogo PB.
Μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής του ο Edson Ramos Silva δήλωσε στο aekfc.gr:
”Η μεταγραφή μου στην ΑΕΚ ήταν η ευκαιρία που περίμενα. Ανυπομονώ να ενταχθώ στην ομάδα, να γνωρίσω τους νέους μου συμπαίκτες. Είμαι πολύ χαρούμενος που στην ομάδα υπάρχουν ήδη βραζιλιάνοι ποδοσφαιριστές και θα βοηθήσουν πολύ στην προσαρμογή μου. Γνωρίζω ότι η ΑΕΚ είχε φέτος μια πολύ καλή πορεία στο Champions League και ότι είναι ένας μεγάλος σύλλογος που πρωταγωνιστεί κάθε χρόνο στην Ελλάδα. Έχει χιλιάδες φιλάθλους οι οποίοι δημιουργούν καταπληκτική ατμόσφαιρα σε κάθε παιχνίδι. Περιμένω να ζήσω και εγώ αυτή την ατμόσφαιρα στο γήπεδο. Με τη μεταγραφή μου αυτή θα έχω την ευκαιρία να παίξω στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις και στο Champions League. Πρώτος στόχος μου είναι να δουλέψω πολύ και να καθιερωθώ στην ομάδα και μετά όλοι μαζί να προσπαθήσουμε να φτάσουμε την ΑΕΚ όσο το δυνατόν πιο ψηλα».
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 1:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

metagrafi No3!
emiaze klismeni apo kairo akoma kai otan mpikan stin mesi oi dio alloi tou kentrou i AEK den eniose apeili! fetos apodikniei oti mpainei poli dinata sto metagrafiko pazari!
apektise loipon enan apo tous kaliterous podosfairistes tou Europaiou (pleon) painioniou kai ena apo ta kalitera amintika xaf tou persinou protathlimatos, neos me polles prooptikes veltiosis dipla se enan paixti "DASKALO" tis thesi opos o Akis Zikos (o monos ellinas me teliko Ch. leauge sta podia tou)
analitika i anakoinosi tis PAE AEK!
18-05-2007
Η ΠΑΕ ΑΕΚ ήρθε σε συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Tamadani Nsaliwa κάνοντας χρήση της σχετικής ρήτρας εξαγοράς του συμβολαίου του με την ΠΑΕ Πανιώνιος. Ο ποδοσφαιριστής θα αγωνίζεται στην ΑΕΚ για τα επόμενα τρία χρόνια.
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης