need for speed

PC-TV Games-Κινητά-Internet και οχι μονο...
Απάντηση
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

need for speed

Δημοσίευση από red_drifter »

pire kanenas prefa to kainourio n.f.s pro street ???
egw to parigkila apo e-shop 47 euro

ida klipakia kai epatha plaka ... paizei ena sto http://www.needforspeed.com

kai apira videakia sto youtube einai pola gia na ta perasw edo opote kante ena search ... :-D
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Δεν θα παίζει στο PC μου...Αλλά και να έπαιζε,σιγά μην το πλήρωνα 47 ευρώ...
Εικόνα

aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 11:29 pm
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

i-VTec έγραψε:Δεν θα παίζει στο PC μου...Αλλά και να έπαιζε,σιγά μην το πλήρωνα 47 ευρώ...
Και μένα που παίζει... Σιγα μην το πληρώσω :-D :-D :-D :-D

jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

aristos87 έγραψε:
i-VTec έγραψε:Δεν θα παίζει στο PC μου...Αλλά και να έπαιζε,σιγά μην το πλήρωνα 47 ευρώ...
Και μένα που παίζει... Σιγα μην το πληρώσω :-D :-D :-D :-D
Σωστα!!!!
Εικόνα

Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

Το κατέβασα σε demo στο 360 και να πω την αλήθεια δεν τρελάθηκα :smt011
Για μένα το κορυφαίο της σειράς μέχρι τώρα είναι το underground 2 :smt109 όλα τα άλλα δεν μου άρεσαν πολύ
Εικόνα

aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Τετ Ιουν 15, 2005 11:29 pm
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

και γώ κατέβασα το demo για PC και δεν έιδα τπτ το διαφορετικό... Πολύ χαμός για το τίποτα... Απλα σπάει κανας προφυλακτίρας.... και φεύγει κανα καπό... Βαριά γραφικά και ενα τόνο υφές χωρίς λόγο... Ετσι για να λέμε οτι κατι καναμε... Τι να πώ εχει καταντίσει εντελός αμερικανιά....

i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 10:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

ΝΤΡΟΠΗ...ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ...

Παίζω NFS από το 2...Από το πρώτο Underground και έπειτα,όλοι έλεγαν ότι το NFS έχει χάσει τον χαρακτήρα του,ότι πάει απ'το κακό στο χειρότερο,ότι θα σταματήσουν να το παίρνουν και διάφορα άλλα...Εγώ συνέχισα να το υποστηρίζω και σε reviews,και σε fora,και σε κατ'ιδίαν συζητήσεις με φίλους,επειδή δεν είχε χάσει το "fun to drive" στοιχείο του ενώ παράλληλα υιοθέτησε την σύγχρονη μόδα που λέγεται tuning (κάποιοι την αποκαλούν καγκουριά κ.λπ.) Μέχρι και το Carbon ακόμα,είχα παράπονα,αλλά το έπαιζα με ευχαρίστηση.

Πριν λίγο έκανα uninstall το Prostreet...Και δεν πρόκειται να το ξαναβάλω,εκτός αν η τελική version διαφέρει αρκετά από το demo,το οποίο δεν νομίζω να συμβεί...Η κύρια ανησυχία μου ήταν για το αν θα το έπαιζε το ταπεινό PC μου ή όχι.Τελικά μιά χαρά το έπαιζε με low settings 1024x768,αλλά παιδιά τι να πω για το gameplay?Κάθε χρόνο στην αρχή έλεγα ότι ο χειρισμός έχει γίνει άθλιος και νόμιζα ότι δεν θα το συνήθιζα ποτέ.Πάντα ήμουν λάθος,αφού μετά από 2-3 ώρες το έπαιζα στα δάχτυλα και έπαιρνα στροφές με όσα...Πλέον όμως,προσπάθησαν να το κάνουν ρεαλιστικό και έγινε ακριβώς αυτό που φοβόμουν:

Η ΕΑ δεν θα μπορούσε ποτέ να μετατρέψει ένα game όπως το NFS σε ρεαλιστικό sim...Έπρεπε να το διατηρήσει όπως το ξέραμε,να χτυπάς με 300 και να μην καταλαβαίνεις χριστό,να στρίβεις σε φουρκέτες με 150...Θέλοντας να δώσει στοιχεία ρεαλισμού,εκτός από το damage system (που σε γενικές γραμμές είναι καλοδεχούμενο),άλλαξε και το χειρισμό προς το δυσκολότερο...Και προς το γελοίο!Δεν γίνεται να πατάω μισή ώρα το "δεξιά" και να στρίβει σιγάααα σιγάααα...Έρχεται η κολώνα και μπάμ.Δεν γίνεται να περνάω τον άλλον σαν σταματημένο,αγώνα κάνουμε,δεν έχει Easy/Normal/Hard,όλοι τρέχουν...Κατάφεραν να φτιάξουν μία ΑΘΛΙΑ μίξη που προσπαθεί να περάσει ως ένα NFS με ρεαλιστικά στοιχεία...Συγγνώμη ΕΑ,αν θέλω ρεαλισμό θα παίξω GTR ή M3 challenge...Αν δεν θέλω ρεαλισμό...Well,μέχρι σήμερα θα έπαιρνα το NFS.Τώρα ούτε αυτό μπορώ να πάρω...Σημειωτέον ότι έπαιξα με το μεσαίο επίπεδο βοηθημάτων (δεν θυμάμαι πως το λένε) και ότι φυσικά το demo έχει μόνο μία πίστα speedtrap...Αλλά λογικά και τα υπόλοιπα modes έτσι θα είναι,εκτός ίσως από το drag...Κρίμα,είχα την ελπίδα να δούμε το καλύτερο NFS των τελευταίων ετών...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

τοσο μαπα ρε γαμωτο? παντος μ'αρεσουν οι επιλογες σου red!!!!!!!11 θα σε κραζουν ολοι που πληρωσες για να παρεις την πατατα!!!11
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 10:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

machos_si έγραψε:τοσο μαπα ρε γαμωτο? παντος μ'αρεσουν οι επιλογες σου red!!!!!!!11 θα σε κραζουν ολοι που πληρωσες για να παρεις την πατατα!!!11
mpa dn itan diathesimo kai pira to doom ... :-D
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες