10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Mουσική-Κινηματογράφος-Θέατρο-Νυχτοπερπατήματα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από nikolas »

Αν ρωτήσεις τους άντρες πάντως πιστεύω ότι η πλειοψηφία θα σου πει πως το βγαλε επάξια το μεροκάματο της..Όπως είπε και ο Κώστας παραπάνω έδειξε ότι σε κάτι έχει ταλέντο..! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=OMMqC6Cj0Kg" onclick="window.open(this.href);return false;

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από kostas200vi »

Διακρίνω μια ζήλια έως και κακία από το γυναικείο φύλο , η ΤΖΟΥΛΙΑ είναι μια πάρα πολύ ωραία γυναίκα και κατά την ταπεινή μου γνώμη και από την ελάχιστη πείρα που έχω, κάνει τρομερή π@π@. :beer:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

DimTf160+
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 9:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από DimTf160+ »

μακαρι το 2ο dvd να ειναι με 'προσωπικες στιγμες' παρεα με τον δασκαλο Γκουσγκουνη
ή λεσβιακο με Σασα Μπαστα.... :bow: :bow: :bow:

PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 10:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Ρε παιδια την παρεξηγητε την καημενη την τζουλια δεν εκανε αυτο που θεωρειται εκ φυσικου γτ η τυπισσα ειχε αδειασει ενα μπολ κοκα πριν αρχισει.Γενικα οτι να ναι θα μπορουσε να ειναι κατι πολυ καλυτερο απο αυτο οπως εχουν προπει πολυ πριν απο μενα αλλα οπως λεει και το παραπανω βιντεακι στοχος ειναι τα λεφτα και αυτα ηθελε και φυσικα με τον γρηγορο τροπο
Εικόνα

serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 2:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από serenity »

kostas200vi έγραψε:Διακρίνω μια ζήλια έως και κακία από το γυναικείο φύλο , η ΤΖΟΥΛΙΑ είναι μια πάρα πολύ ωραία γυναίκα και κατά την ταπεινή μου γνώμη και από την ελάχιστη πείρα που έχω, κάνει τρομερή π@π@. :beer:
Κοίταξε, επειδή δε βλέπω άλλο εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου, θα σου πω ότι δεν είναι μία πολύ ωραία γυναίκα... κατά τη γνώμη μου είναι κούκλα...!! Αλλά από εκεί μέχρι να παριστάνει ένας ολόκληρος ελληνικός αντρικός πληθυσμός ότι δεν έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο ποτέ στη ζωή του, λες και κατακτήθηκε η κορυφή του Έβερεστ, έχει μεγάλη απόσταση, δε νομίζετε...?
Και όπως είπα και θα ξαναπώ, αν έχεις @ρχ... μη μου κάθεσαι να μυξοκλαίς στα παράθυρα περί εκβιασμών, δήθεν μηνύσεων etc, ούτε να τρώγεσαι με δήθεν πρώην γκόμενους στα κανάλια και να απασχολείς αστυνομίες, Ε.Κ.Α.Β. και δικαστικές αρχές, για να είσαι Τρίτη βράδυ σε ταβερνάκι στο Βαρνάβα παρεΐτσα με το Ψωμόπουλο και να πίνεις στην υγειά των κορόιδων που σκάσανε τα 20 ευρώ για να πάνε να πάρουνε το DVD σου...

DimTf160+
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 26, 2008 9:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΚΥΨΕΛΗ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από DimTf160+ »

την τσοντα την ειδαν οι περισσοτεροι μονο και μονο επειδη η τζουλια ειναι ενα προσωπο γνωστο
και ασχολουνται μαζι της ολα τα κουτσομπολιστικα περιοδικα και καναλια.βαζω στοιχημα οτι
ολοι μας εχουμε δει τσοντες με γκομενες 100 σκαλες ανωτερες απο την τζουλια.....κι αλλες
γνωστες κανουν βιζιτες πολυτελειας αλλα τουλαχιστον υπαρχει μια διακριτικοτητα και
αξιοπρεπεια-οσο μπορει αυτη να μετρηθει.αυτη στο βωμο του χρηματος τα εχει ισοπεδωσει
ολα.οκ το ειδαμε, καναμε χαβαλε αλλα μεχρι εκει,προσωπικα αν ακουσω καποια στιγμη οτι
βρεθηκε σε κανα ξενοδοχειο τεζα απο την κοκα,δε θα μου κανει καθολου εντυπωση και θα
με αφησει παγερα αδιαφορο.καταντησαμε απο την Ελλαδα της Μελινας Μερκουρη να γινουμε
η Ελλαδα της τζουλιας....για πολυ μεγαλη καταντια λεμε και μετα απορουμε γιατι μας γ@μ@νε οι πολιτικοι.

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από kostas200vi »

serenity έγραψε:
kostas200vi έγραψε:Διακρίνω μια ζήλια έως και κακία από το γυναικείο φύλο , η ΤΖΟΥΛΙΑ είναι μια πάρα πολύ ωραία γυναίκα και κατά την ταπεινή μου γνώμη και από την ελάχιστη πείρα που έχω, κάνει τρομερή π@π@. :beer:
Κοίταξε, επειδή δε βλέπω άλλο εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου, θα σου πω ότι δεν είναι μία πολύ ωραία γυναίκα... κατά τη γνώμη μου είναι κούκλα...!! Αλλά από εκεί μέχρι να παριστάνει ένας ολόκληρος ελληνικός αντρικός πληθυσμός ότι δεν έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο ποτέ στη ζωή του, λες και κατακτήθηκε η κορυφή του Έβερεστ, έχει μεγάλη απόσταση, δε νομίζετε...?
Και όπως είπα και θα ξαναπώ, αν έχεις @ρχ... μη μου κάθεσαι να μυξοκλαίς στα παράθυρα περί εκβιασμών, δήθεν μηνύσεων etc, ούτε να τρώγεσαι με δήθεν πρώην γκόμενους στα κανάλια και να απασχολείς αστυνομίες, Ε.Κ.Α.Β. και δικαστικές αρχές, για να είσαι Τρίτη βράδυ σε ταβερνάκι στο Βαρνάβα παρεΐτσα με το Ψωμόπουλο και να πίνεις στην υγειά των κορόιδων που σκάσανε τα 20 ευρώ για να πάνε να πάρουνε το DVD σου...
Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι κάνει στα παράθυρα, έτσι κι αλλιώς τα ίδια έλεγε και πριν. Εντάξει, ας υποθέσουμε ότι ανδρικός πληθυσμός έτρεξε και πήρε το DVD τι το κακό έκανε, δηλ, εάν έπαιρνε κάποιο άλλο DVD με 19,90€ με παρόμοιο περιεχόμενο θα κάνατε έτσι? αν και τα ποιο πολλά στο κατάστημα μου τα πούλησα σε γυναίκες από 16 έως και 60 ετών.
Μήπως τελικά εσείς η γυναίκες θέλατε να το δείτε περισσότερο, γιατί σας βρίσκω άριστα ενημερωμένες για τις σκηνές. :-D
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 2:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από serenity »

kostas200vi έγραψε:
serenity έγραψε:
kostas200vi έγραψε:Διακρίνω μια ζήλια έως και κακία από το γυναικείο φύλο , η ΤΖΟΥΛΙΑ είναι μια πάρα πολύ ωραία γυναίκα και κατά την ταπεινή μου γνώμη και από την ελάχιστη πείρα που έχω, κάνει τρομερή π@π@. :beer:
Κοίταξε, επειδή δε βλέπω άλλο εκπρόσωπο του γυναικείου φύλου, θα σου πω ότι δεν είναι μία πολύ ωραία γυναίκα... κατά τη γνώμη μου είναι κούκλα...!! Αλλά από εκεί μέχρι να παριστάνει ένας ολόκληρος ελληνικός αντρικός πληθυσμός ότι δεν έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο ποτέ στη ζωή του, λες και κατακτήθηκε η κορυφή του Έβερεστ, έχει μεγάλη απόσταση, δε νομίζετε...?
Και όπως είπα και θα ξαναπώ, αν έχεις @ρχ... μη μου κάθεσαι να μυξοκλαίς στα παράθυρα περί εκβιασμών, δήθεν μηνύσεων etc, ούτε να τρώγεσαι με δήθεν πρώην γκόμενους στα κανάλια και να απασχολείς αστυνομίες, Ε.Κ.Α.Β. και δικαστικές αρχές, για να είσαι Τρίτη βράδυ σε ταβερνάκι στο Βαρνάβα παρεΐτσα με το Ψωμόπουλο και να πίνεις στην υγειά των κορόιδων που σκάσανε τα 20 ευρώ για να πάνε να πάρουνε το DVD σου...
Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι κάνει στα παράθυρα, έτσι κι αλλιώς τα ίδια έλεγε και πριν. Εντάξει, ας υποθέσουμε ότι ανδρικός πληθυσμός έτρεξε και πήρε το DVD τι το κακό έκανε, δηλ, εάν έπαιρνε κάποιο άλλο DVD με 19,90€ με παρόμοιο περιεχόμενο θα κάνατε έτσι? αν και τα ποιο πολλά στο κατάστημα μου τα πούλησα σε γυναίκες από 16 έως και 60 ετών.
Μήπως τελικά εσείς η γυναίκες θέλατε να το δείτε περισσότερο, γιατί σας βρίσκω άριστα ενημερωμένες για τις σκηνές. :-D
Αγόρι μου καλό, δεν είπε κανένας ότι κάνατε κανένα κακό που το πήρατε...! Και καλά κάνατε, και να πάρετε και το vol 2 (κι αν θες σου λέω και insite πληροφορίες τι θα περιέχει...) κι αν θες τη γνώμη μου, πάρ' τε απ' το χεράκι τις κοπελιές σας και πάτε να το πάρετε μαζί!! ;)
Αλλά δεν μπορώ να ακούω περί μεγαλείου της Τζούλιας και άλλες τέτοιες αηδίες... Μήπως εσείς με την ελπίδα μπάς και η γκόμενα, κοπελιά, γυναίκα σας αντιγράψει καμία κινησούλα από το DVD αρχίσατε να την αποθεώνετε και τελικά πετύχατε ακριβώς το αντίθετο...??? :P

kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 9:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από kostas200vi »

serenity έγραψε: Αλλά δεν μπορώ να ακούω περί μεγαλείου της Τζούλιας και άλλες τέτοιες αηδίες...
Κακιες...... η κοπελα εχει ταλεντο...
serenity έγραψε:Μήπως εσείς με την ελπίδα μπάς και η γκόμενα, κοπελιά, γυναίκα σας αντιγράψει καμία κινησούλα από το DVD αρχίσατε να την αποθεώνετε και τελικά πετύχατε ακριβώς το αντίθετο...??? :P
Δεν νομίζω.... υπάρχουν πολλές που έχουν ανάλογες επιδόσεις, ιδικά οι Ιταλιδες....... αλλά δεν είναι Τζούλια.
ΤΖΟΥΛΙΑ ΤΖΟΥΛΙΑ οεοεοεο :P :P :P
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.

serenity
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Πέμ Απρ 02, 2009 2:41 pm
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: 10 λόγοι για να μη δεις το DVD της Τζούλιας

Δημοσίευση από serenity »

[/quote] ιδικά οι Ιταλιδες.......[/quote]

Άντε πάλι με τις Ιταλίδες... :s Είσαι τελείως καμμένος....!!!! :P :P :P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διασκέδαση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες