ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣ

Νέα της MG-Rover Group
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

VIDEOMIX έγραψε:Θα έρθω φίλε Πέρη γύρω στον Αύγουστο μάλλον. Εχω να έρθω 10 ολόκληρα χρόνια!!!
Και φυσικά θα έρθω με το MG μου.
Και φυσικά, θα τα πούμε ελπίζω.
Kala 1,000% tha ta poyme file mono mhn ertheis 10-14 poy tha eimai Santorini!!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Videomix.. όλα φτιάχνονται και τα γδαρσίματα μπορείς να φτιάξεις και να τις βάψεις μπορείς άμα θες αλλά το κάθε τι έχει και το τίμημα του.. εγώ τις είχα πάει στον STERGIOS GROUP στην Λ.Αθηνών και έμεινα πάρα πολύ ικανοποιημένος και από την εξυπηρέτηση-φιλική διάθεση αλλά το σημαντικότερο και από την δουλειά τους, υπαρχει και ο Πέττας (νομίζω έτσι λέγεται) αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία εκεί
billyk σύμφωνοι άλλα δεν είναι και το ίδιο από τη μία να δώσεις 2500 ευρώ και από την άλλη να δώσεις 17.000 ευρώ!?! και έστω πως πουλήσει το 105 πάνω από 9000-10.000 δε πιστεύω ότι θα πιάσει
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Φίλε Πέρη, θα έρθω νωρίτερα. Το πρώτο Σ/Κ του Αυγούστου.
Φίλε Νικόλα, εαν κάποιος τις φτιάχνει επι τόπου χωρίς να καθώμαστε να ξηλώνουμε ζάντες, τις φτιάχνω. Υδ άλλως, τις αφήνω και έτσι.
Μy blue car!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

οπότε μάλλον θα τις αφήσεις έτσι..
Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Johnny »

egw paidia lew gia kainourgio einai allh fash se ola ena kainourgio amaxi.en tw metaxy paizei tpty kainourgio sthn MG_Rover group??(elate kai gia chataki paidia #MGR)
MG Μost Great cars{Τα πα8η τα λα8η και τα specials ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...[Never Home Road Alone...riding TDM 900]
Εικόνα
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

emena pantos i thermokrasia anebaineitora pia poli spania diladi ti teleytaia fora pou anebike itan prin kanenan mina otan imoun paraliaki gia barkiza pigaina gamise ta kai otan eftasa eprepe na giriso epeigontos peiraia.anebase bebaia giati sto girismoginotan tis poutanas stin paraliaki kai na ksereis lefteri oti otan bazeis air condition to amaksi zorizetai alla douleyoun kai ta duo ventilater mazi opote an anebasei thermokrasia exeis problima.emena me air condition se kinisi den exei anebasei pote thermokrasia oute mia fora kai as kanei 4o brathmous kai as eimai mesa se kinisi
Εικόνα
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Δεν διαφωνω ρε παιδια οτι μπορει σε καποιες περιπτωσεις να ανεβασει θερμοκρασια.Εγω απλα μιλαω απο προσωπικη εμπειρια σαν κατοχος rover εδω και κοντα 3 χρονια και ο πατερας μου ειχε το 416 απο το 96 και το πουλισε πριν 2 χρονια περιπου και ποτε δεν ειχαμε προβλημα θερμοκρασιας.Και να παρουσιασει προβλημα πιστευω οτι θα πρεπει να ειναι πολυ ακραια περιπτωση.
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Ρε μην κολλατε στις φημες που υπαρχουνε απο το 70 τοτε που τα αυτκινητα ειχανε ολα προβληματα!!!

Εδω τωρα ΚΙΑ πηρε η δικια μου και ειναι κορυφη τι λεμε τωρα η MGR δεν θα ειναι???

Και για λαμαρινες ακουσα κλπ και τα αυτοκινητα μας ειναι ολα γαλβανισμενα!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Για να μην το ξεχασω.Οσο για αυτο που λετε για τα καινουργια ειναι αληθεια οτι ειναι ωραια η αισθηση του καινουργιου αλλα αν εγω ειχα τωρα λεφτα θα επαιρνα μεταχειρισμενο rover.Εχω κοιταξει πως λειτουργει η αγορα τον τελευταιο καιρο και βλεπω οτι ολοι οι ασχετοι πουλανε τα rover σε εξευτελιστικες τιμες γιατι φοβουνται λεει οτι δεν θα βρισκουν ανταλακτικα.Οποτε αν μπορεις να αρπαξεις κανα mg σε ξευτιλα τιμη γιατι οχι?Το κακο ειναι οτι αμα θες να αγορασεις συμφαιρει.Αμα θες να πουλησεις ομως τη γα....ς.Η χειροτερη περιοδος για να πουλησεις rover η mg ειναι τωρα.
Άβαταρ μέλους
Johnny
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 11:39 pm
Τοποθεσία: Ιωαννινα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Johnny »

Γενικα παντως πιστευετε πως εχουμε πι8ανοτητες να σω8ει η εταιρεια?Πολυ ησυχια γυρω απο το 8εμα και στα νεα και γενικα στον τυπο,μηπως πρεπει να ανησυχουμε τελικα?
MG Μost Great cars{Τα πα8η τα λα8η και τα specials ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ...[Never Home Road Alone...riding TDM 900]
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “MG-Rover Group”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες