ΝΕΑ ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΤΗΣ SPORTSCAR

Νέα της MG-Rover Group
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

ΝΕΑ ΚΑΜΠΑΝΙΑ ΤΗΣ SPORTSCAR

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΟΙ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ...ΝΕΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΣΠΟΤΑΚΙΑ,ΑΦΙΣΕΣ...H ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΝΕΩΝ ΜΟΝΤΕΛΩΝ ΑΠΟ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ ΕΚΠ0ΜΠΕΣ ΤΟΥ ΧΩΡΟΥ ( TRACTION ΩΣ ΤΩΡA ).

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΛΑΒΑ ΜΕΣΩ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΑΙΣΘΗΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΑΠΟ ΤΗ SPORTSCAR.
ΤΟΝ ΑΝΟΙΞΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΙΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΥΠΟΝΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ ΔΩΡΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΕΣ ΤΣΑΝΤΕΣ Κ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΔΩΡΕΑΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ Κ ΕΚΠΤΩΣΗ 15% ΣΕ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ-ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.
Η ΕΚΠΤΩΣΗ ΙΣΧΥΕΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΘΕΛΗΣΟΥΜΕ Κ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ MG-ROVER Κ ΙΣΧΥΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΣΧΗΜΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΤΗΣ...
ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΕΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ.
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ MG-ROVER Κ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΑΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ 8) .ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος P@nt@man την Τετ Μαρ 02, 2005 11:45 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΓΙΑ ΟΣΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΚΑΝΑΡΑ ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ Κ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΣΤΟ PATHFINDER.ΔΕ ΤΑ ΦΟΡΤΩΝΩ ΣΤΟ SITE ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ( 4 ΕΙΚΟΝΕΣ ΟΛΕΣ 0.4MB ).TO LINK EINAI http://briefcase.pathfinder.gr/contents ... o_1/32636o" onclick="window.open(this.href);return false;
KAI EINAI OI 4 TEΛΕΥΤΑΙΕΣ ΦΩΤΟ
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Καλα πως και βρηκαν τα στοιχεια σου και σου εστειλαν τα χαρτια αυτα?ειχες αγορασει καινουργιο το αυτοκινητο και ειχαν τα στοιχεια στην εταιρεια?Παντως ειναι καλη η κινηση και ακομα καλυτερη η περισσοτερη διαφημιση της Μαρκας
Άβαταρ μέλους
Agis_MG_ZR
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Τρί Φεβ 15, 2005 5:40 pm
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ--& ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Agis_MG_ZR »

:shock: φιλοι μου! απο το '97 που ειμαι στην εταιρεια ποτε μα ποτε δεν εχω λαβει τιποτα :!:
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΦΑΛΜΑ ΤΟΥ AFTER SALES MARKETING....
ΣΤΗΝ ALFA ROMEO ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ...
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

το ελαβα και εγω το φυλλαδιο και ειχα την ιδια απορια που βρηκαν τα στοιχεια!!!Παντως πολυ καλη η κινηση!!!
Rover Turbo Power
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΛΑΒΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΗΤΡΩΟΥ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΗΣ MG ROVER ΠΟΥ ΤΗΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΝΟΜΙΜΑ.ΔΙΝΕΙ Κ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΑΥΤΟ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ.
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

μου ήρθε και μένα ο φάκελος και στα κενά ανάμεσα στις ερωτήσεις βρήκα την ευκαιρία να τους ενημερώσω για την περιπέτεια μου με την Rolcar με τα τσιμουχάκια εκκεντροφόρου και τον ιμάντα και ζήτησα να μου απαντήσουν..για να δούμε πόσο υπεύθυνα αντιλαμβάνονται τη θέση τους πόσο σημαντική θεωρούν την ικανοποίηση των πελατών..
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

Το έλαβα κι εγώ... Αλλά δεν έχει όλα τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία μέσα... :roll: Δεν καταλαβαίνω γιατί...
I am proud that i was driving a Rover.
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Vangelis έγραψε:Το έλαβα κι εγώ... Αλλά δεν έχει όλα τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία μέσα... :roll: Δεν καταλαβαίνω γιατί...
Ισως δεν συμμετεχουν ολα γιαυτο!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “MG-Rover Group”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες